Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kanał YouTube-Parodie filmowe (całkowicie autorskie-obraz,dźwięk)-Batman

Zaczęty przez RobRaf Show, 17 Maj 2016, 08:34:48

RobRaf Show

Witam Was Batmanowicze.
Szczerze pisząc nie słyszałem wcześniej o tym forum, jestem tutaj nowy, ale miło, że nas, fanów jest spora ilość i tworzone są serwisy łączące naszą społeczność.

Od wielu lat jestem wręcz mega-fanem Batmana. Oczywistym jest, że wpływ na to miała trylogia Nolana, arcydzieło. Z tego też powodu.
Wraz z moim przyjacielem stworzyliśmy kanał na YouTube, tematem są parodie filmowe, całkowicie wykonywane przez nas (nie są to przeróbki filmów, podkładanie głosów do urywków filmów itp.). Oczywiście głównym tematem będzie Batman (względy zainteresowania, ale też kwestie finansowe, nie ma co ukrywać... jeżeli mamy startować to z ulubionego tematu).

Aktualnie pracujemy nad kilkoma projektami. Dzisiejszej nocy ukazał się trailer, promo kanału, oczywiście z Batmanem w roli głównej. Jest to krótki, testowy filmik, ale może zaciekawić Was na tyle, aby gdy już zakończymy pracę nad głównymi filmami przyciągnąć Waszą uwagę na dłużej. Jeżeli uda nam się przebić z contentem (a zaplecze mamy naprawdę solidne, m.in. słynna scena z Jokerem w komendzie, będzie w naszym wydaniu robiona również w takowych warunkach jak w filmie), oferujemy reklamę dla takich serwisów jak ten, podtrzymujących zainteresowania ludzi, szczególnie młodych ludzi, na sensownej rozrywce i pasji.

Link do kanału:
https://www.youtube.com/channel/UCWJ1TPz1LxnB7RCI8DEbFdw

Link do samego trailera:
https://www.youtube.com/watch?v=-PLUEZIUigs

Jeżeli oczywiście tylko macie ochotę zostawcie łapkę w górę, komentarz, czy może nawet suba, aby nasza twórczość docierała do większej ilości osób.

Dziękuję Wam serdecznie za przeczytanie. Jeżeli ktoś jest bardziej zainteresowany tematem proszę o kontakt, czy tutaj na forum, czy na YT.

Plastic Man

Bardzo fajny pomysł, czekam z niecierpliwością na kolejne filmiki :) Kostium Gacka jest mega :)