Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Suicide Squad

Zaczęty przez Bless, 16 Październik 2014, 04:17:27

kelen

Przypominam, że pewna rzecz, o której piszecie jest spoilerem z planu filmowego, dlatego należy go ukrywać w odpowiednim tagu.

Leon Kennedy


Gothamite

Agent 37 to super-hiper zbajerowany pomysł jak reszta niektórych rażących wręcz idiotyzmów z nowego DC Comics. Przedstawia Dicka Graysona jako tajnego agenta pracującego dla super-hiper-pokręconej tajnej organizacji Spyral czyli nic nowego z wyjątkiem że chodzi własnie o Dicka.
Have we started the fire? Yes. The fire rises.

Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara!

Johnny Napalm

Cytat: Doctus w 24 Sierpień  2015, 04:16:43
Wola?bym ?eby inny Eastwood dosta? rol? w DCEU, jako 80 letni Bruce Wayne i mentor Batmana nowego pokolenia, w filmie rozgrywaj?cym si? w dalekiej futurystycznej przysz?o?ci. To niestety jest nierealne
Niestety, marzenie ?ci?tej g?owy. Jest to naprawd? wielka strata, ?e najwi?kszy twardziel hollywoodzkiego kina pewnie ju? nigdy nie wcieli si? w posta? Batmana/Bruce'a Wayne'a. Pewnie to nie tylko jego decyzja, ale zwyczajnie studio ma inn? polityk?.
A co do Dick'a, my?l?, ?e to pewna podpucha – studia – ?eby zmyli? widzów, lub wynikaj?ca ze scenariusza, gdzie mo?e
Spoiler
Dick jest oficjalnie martwy, no i dlatego nikt nie kojarzy absurdu stulecia z którego wynika to, ?e kiedy Bruce adoptuje kolejn? sierot?, to zaraz pojawia si? nowy Robin czy ostatecznie Nightwing.
[Zamknij]
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Doctus

Cytat: Vigilante w 25 Sierpień  2015, 16:23:58
Agent 37 to super-hiper zbajerowany pomysł jak reszta niektórych rażących wręcz idiotyzmów z nowego DC Comics. Przedstawia Dicka Graysona jako tajnego agenta pracującego dla super-hiper-pokręconej tajnej organizacji Spyral czyli nic nowego z wyjątkiem że chodzi własnie o Dicka.

Nie zgodzę się, to według mnie bardzo dobry i oryginalny pomysł. Do tej pory pomocnicy Batmana po usamodzielnieniu się pozostawali częścią zamaskowanego cyrku, aż do czasu kiedy Nightwing musiał wyrzucić maskę i zostać agentem Spyral. Wielka szkoda że już w komiksach zaczęli kombinować jak to odkręcić, a sam Dick biega ponownie w swoim czerwono-czarnym wdzianku (Grayson w kostiumie z niebieskim logiem - proszę, wróć. Mój ulubiony design tego bohatera).

Leon Kennedy

Dobra wiadomość. Film zadebiutuje u nas wcześniej niż to pierwotnie miało być... Stara data to 12 sierpnia, a aktualna pokrywa się z tą z USA czyli 5 sierpnia. Fajnie.

Funky

Czytam analizę drugiego trailera i niestety Joker przypomina mi psychopatycznego Davida Beckhama lub Cristiano Ronaldo :P. Kolczyki w uszach (serio?), tatuaże i pełno złota niczym jak u mieszkańca byłej republiki Sowieckiej. Kicz jakich mało :-\

LelekPL

Dla mnie poza tym absolutnie debilnym tatuażem na czole, wygląda całkiem ciekawie i Joker jest praktycznie jedynym powodem, który mi został aby czekać na filmy z DCEU. Ten Batman to pomyłka, Harley nienawidzę... No ok, Croc i Deadshot mogą być, ale to na pewno nic ekscytującego.

Cała nadzieja w Jokerze, ale oczekiwania po BvS i tak są znacznie mniejsze. Teraz właściwie chciałbym po prostu w miarę kompetentny i spójny film z daj boże dobrym Jokerem.

Leon Kennedy

Wręcz przeciwnie. Batmana ma być więcej, co mnie bardzo cieszy. Ben w dłuższej perspektywie będzie fajnym Batmanem. Joker coraz bardziej mi się podoba. Harley i Croc, zajebiście. Do tego ostatnie dwa zwiastuny są bardzo optymistyczne. Akcja, powaga i humor. Zaś BvS raczej nie zachwiał moją wiarą w to universum i czekam na kolejne cegiełki.

camel

Cytat: Funky w 19 Kwiecień  2016, 15:59:55
Czytam analizę drugiego trailera i niestety Joker przypomina mi psychopatycznego Davida Beckhama lub Cristiano Ronaldo :P. Kolczyki w uszach (serio?), tatuaże i pełno złota niczym jak u mieszkańca byłej republiki Sowieckiej. Kicz jakich mało :-\
Cóż, w Gotham City Joker był swojego rodzaju celebrytą :D

A tatuaże, kolczyki - wszystko to nie będzie miało znaczenia jeśli Leto da radę.

Ridler

Ja od pierwszych zwiastunów i zdjęć obawiałem się o Jokera który po prostu nie przypominał tego z wcześniejszych filmów ani większości komiksów. Jednak z biegiem czasu przekonuję się do niego coraz bardziej zwłaszcza że dodatkowym optymizmem napawa mnie to jak Leto do roli sie przygotowywał i jak sie w nią wczuł.
Mam nadzieje że bedzie to najlepszy kinowy Joker.Co do Harley to nigdy za tą postacią nie przepadałem była mi po prostu obojętna,ale w tym filmie wygląda fantastycznie   :D Co do reszty bohaterów to też wyglądaja świetnie.Liczę że film bedzie wyśmienity  a joker i Harley będą jego najmocniejszymi stronami.

Leon Kennedy

Czas filmu ponoć wynosi 1 godzinę i 40 minut... Nie wiem jak Wy, ale ja jestem trochę rozczarowany. Myślałem, że dwie godziny to standard. Zwłaszcza przy takich produkcjach.

Doctus


Leon Kennedy

Oby wkrótce potwierdził dłuższy czas. Film z taką ilością bohaterów zasługuje na przynajmniej dwie godziny.

Leon Kennedy

Najprawdopodobniej czas filmu wraz z literami zamknie się w 2 godzinach i 10 minutach.