Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Suicide Squad

Zaczęty przez Bless, 16 Październik 2014, 04:17:27

The Dream

Ja do obsady nie mam większych zastrzeżeń. Courtneya widziałem tylko w Spartakusie i był spoko. Co do Cary Delevingne początkowo chodziły ploty, że ma grać Harley i z twarzy mi nawet pasowała. Myślałem, że skoro ostatecznie zdecydowano się na Robbie, to Cary już nie zobaczymy - ale jednak będzie. No i super. Co prawda jedyna Enchantress jaką znam jest od Marvela, ale tą drugą też obczaję. :)
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

Leon Kennedy

No i mamy nowego Jokera! Do tego jeszcze Harley, brzmi jak sen, który si? zi?ci? :). Je?li idzie o dobór aktorów, to my?l?, ?e Warner spisa?o si? na pi?tk? z plusem. Leto b?dzie ?wietnym Jokerem, Margot przynajmniej z wygl?du pasuje jak ula? na Harley, do tego Smith i Hardy :). Cara i Jai nie kojarz?, ale jestem optymist?. Zaskakuje troch? zmiana koloru skóry Deadshotowi, ale nie mam z tym ?adnego problemu, za to brak Deadstroke'a uwa?am za mega zaskakuj?cy, szkoda.

Rado

Ja tam akurat za Deathstrokiem tęsknić nie będę. Bardzo dobrze, że nie zdecydowali się na niego, a korzystają z bogatej menażerii innych postaci. Aczkolwiek kto wie, czy Slade się jeszcze gdzieś tam nie pojawi. Jak nie teraz, to pewnie w sequelu. Postać ma fanów - ok - ale mi się już dawno przejadł.

CytatZaskakuje trochę zmiana koloru skóry Deadshotowi

Mnie to już nie dziwi. Chyba bardziej bym się teraz zdziwił, gdyby takiej rasowej podmianki nie było. Akurat mnie to nie rusza, bo postać Deadshota nie jest mi specjalnie bliska, no i Smith to klasa.

A tak w ogóle, to soczystego newsa dali. Joker/Leto, Smith, Hardy... Spokojnie mogliby dawkować takie newsy, pojedynczo informować o obsadzie, rozłożyć to w czasie i stopniowo budować zainteresowanie filmem.

LelekPL

Ja jestem średnio na jeża zadowolony. Fajna obsada, zwłaszcza Hardy, Smith i Robbie, ale jakoś dziwnie ten pomysł mi wygląda... Po pierwsze, osobiście nienawidzę Harley Quinn... nie pojmuję jej fenomenu. Wprowadzenia Jokera w filmie nie o Batmanie też mi nie brzmi za dobrze. Tak świetny aktor jak Tom Hardy gra jakiegoś Ricka Flagga? Kto to w ogóle jest!?

Mam po prostu dużo wątpliwości co do tego projektu... co nie znaczy, że nic z tego filmu nie wyjdzie. Mam nadzieję, że się uda... a najbardziej mam nadzieję na to, że skoro jest już Joker, to i Batman znajdzie się w tym filmie, np. w podobnej roli jak w Ataku na Arkham.

Bless

#34
Tak sie sklada, ze Rick Flagg jest badass'em :D i jesli go zrobia tak jak na wzor Task Forca i Suicide Squadu starego to to jest bardzo fajna postac. Deadshot czarny ? Hmm, wierze w Smitha i go bardzo lubie wiec mam nadzieje, ze nie spartoli mojej ukochanej postaci :D Co do reszty, spoko obsada i bardzo znane nazwiska ogolnie.

Post Merge: 04 Grudzień  2014, 23:58:12

No to by byla juz jazda po calosci !


Johnny Napalm

Kurcze, co za wspaniała nowina! Chwile mnie nie było a tu takie info, w dodatku jak już strzelali informacjami, to całą serią! Heh, mogli faktycznie nieco dawkować te informacje. Jared Leto - kurde, to może być naprawdę dobry Joker. Przez jego aparycję, zupełnie inny od poprzedników. No to gościu zgarnie dalej rzesze fanek. A niech mu będzie na zdrowie. Smith - Ha! No to mnie zastrzelili. To musi się udać! Taka ekipa, wytwórnia widocznie pokłada ogromne nadzieje w tej produkcji. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Bless

Po ostatnim filmie co widzialem (Nightcrawler) stwierdzam, ze Jokerem idealnym bylby Jake Gyllenhaal.

LelekPL

Te? ju? o tym pisa?em. Jake ogólnie sta? si? jednym z moich ulubionych aktorów ostatnio - Nightcrawler, Enemy, Prisoners, End of Watch i Source Code. Z ch?ci? zobaczy?bym go jako jak?kolwiek posta? komiksow? - jest obecnie tak dobry. Z drugiej strony, bardziej chyba ekscytuj? si? jego kolejnymi filmami ni? kolejnym filmem komiksowym, które mi si? powoli przejadaj? (nie licz?c BvS i Suicide Squad, bo czego? takiego jeszcze nie widzieli?my), a ma ju? nakr?cone bardzo ciekawe Everest i Southpaw.

Natomiast nie ma co ukrywa?, na Jokera by si? nadawa?. By? na moim drugim miejscu moich wymarzonych kandydatów zaraz po... Christianie Bale'u. To te? by?oby bardzo ciekawe.

kelen

Te? chcia?bym zobaczy? na pierwszym miejscu Bale'a w roli Jokera. Wystarczy obejrze? jego rant na planie Terminatora. Albo American Psycho.

LelekPL

... i to jak znika w swoich rolach i jak się do nich poświęca. Pod tym względem jest niesamowity i mógłby dosłownie STAĆ się Jokerem. Sam pewnie jednak nie chciałby tej roli w tej chwili.

Johnny Napalm

Kurde, przeczytałem spoilera ze strony głównej. O ja biedny. Teraz będę długo to rozkminiał – czy to aby na pewno prawda, czy też nie?
No ale, pierwsza część – do ucieczki pewnego jegomościa – nawet mi się spodobała. Od tego momentu może być już trochę gorzej, bo zaczynają mieszać z trochę mniej zabawnymi postaciami. No ale zobaczymy jaka będzie prawda.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Bless

Wszystko ogolnie spoko ale chyba wolalbym zeby pominieto w tym filmie takie postacie jak
Spoiler
King Shark :/
[Zamknij]
to po pierwsze no i nie ukrywam ze Hardy bardzo ale to bardzo pasowal mi jako Rick :/ szkoda ze odpuscil.

mrPARADOKS

Dla zainteresowanych zrobiłem mój fanowski teaser  ;)
https://www.youtube.com/watch?v=UW0TfhY1Cqs

Gooralek

#43
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/11025181_852050928188388_4916815721874108467_n.jpg?oh=e80e44ec36a682c70c58397383bf81a1&oe=55752DE9&__gda__=1434542211_54d8c3cce378effc4a9e3a0bc9c16beb

Tak prezentuje si? Jared Leto po zgoleniu brody oraz wyci?ciu kucyka. Zastanawia zakrywanie prawej strony, mo?e mia? ju? cz??ciowo na?o?ony makija?? Ci??ko powiedzie?. Póki co, jak dla mnie zbyt normalnie, ale oczywi?cie nie ma o czym mówi? - Jared bardzo enigmatycznie uchwycony, wi?c mo?liwe, ?e wiele si? kryje w cieniu, lub poza obiektywem :))

swoj? drog?, jak zrobi? taki odno?nik, który mog? nazwa? wedle uznania? Wiecie o co chodzi? :'(

Juby

Robisz tak - [urlznakrówno?cipluslinkdoktóregochceszprzenosi?]Tutaj piszesz co chcesz[/url]

Wysz?a plotka, ?e te wypuszczanie zdj?? Leto (przedwczoraj jego kucyk i no?yczki, wczoraj jego 'ogolony wizerunek') mo?e zwiastowa? opublikowanie pierwszego zdj?cia Jokera (w pe?nym makija?u) ju? dzi?.