Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z TDKR - oficjalne materiały i nowości

Zaczęty przez kelen, 03 Sierpień 2011, 11:43:36

kelen

W tym temacie publikujemy jedynie te zdjęcia, filmy i informacje, które zostały oficjalnie udostępnione przez WB. Zakazuje się publikowanie wycieków, skanów magazynów słabej jakości itp.


Zdjęcia:









Marketing wirusowy:



Plakaty:





Arty z plakatów:





Logo ze strony:



Okładki magazynów:




Teaser trailer:

http://youtu.be/z5Humz3ONgk?hd=1

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=GokKUqLcvD8

LelekPL

Przeciętnie wygląda ta fotka z Anne. Widzę na niej cały czas tylko Anne Hathaway z czymś śmiesznym na głowie, a nie Catwoman. A na BatPodzie wygląda jakby starała się wyglądać pewnie i twardo, ale kluczowe słowo to "starała".

kelen

Nie ma co ukrywać, zdjęcie jest tricky i mało co pokazuje "Catwoman". Nie jest jakoś tragicznie, ale byłem lekko zdziwiony jak ją zobaczyłem. Trzeba zdecydowanie poczekać na więcej.

Teraz się zastanawiam, czy przypadkiem to całe mówienie "Selina Kyle" i nie mówienie "Catwoman" przez twórców nie oznacza, że Kotki nie będzie, a Selina zostanie po prostu złodziejką bez kociego elementu... ale to by było już chyba za duże posunięcie.

Leon Kennedy

#3
Oby tak się nie stało. Sam wygląd ciężko ocenić, trzeba poczekać do foty ukazującej w kociaka w pełnej krasie.

Rexio

Ocenianie Catwoman na podstawie tego zdjęcia jest nie gites , musimy poczekac na więcej.

Sama byłam zaskoczona wyglądem , bardziej mi to przypomina jaką zwykła złodziejkę.
A  jak zobaczyłam tylko zdjęcię to pomyślałam " ohoho , chyba ktoś tu zwinął gackowi pojazd , a może jej pożyczył ? " ;)

Hydro

A ja łudziłem się że Nolan przedstawi ją bardzo podobnie jak w Arkham City...



...tyle że z dłuższymi włosami. I ogólnie Hathaway mi nie pasuję z wyglądu na Catwoman, może kwestia gustu.

Co do zdjęcia: Anne Hathaway na BatPodzie (gogle nie robią z niej Kotki) spowodowała u mnie atak śmiechu  :P  Ale zauważmy, że WB podpisało zdjęcie jako SELINA KYLE, nie Catwoman, mimo to wyraźnie widać czarny kostium, więc teraz pozostaje kwestia czy dadzą maskę czy zostają te okularki przeciwsłoneczne z paroma bajerami.
It's a funny world we live in.

Juby

Gdyby Nolan zrobił ją jak w AC to wyglądałoby idiotycznie (ten dekolt?)... Ale już skomentowałem wygląd Catwoman i nie chce mi się powtarzać, więc nadeszła pora na mój komentarz oficjalnego logo do filmu...


A te podoba mi się o wiele bardziej niż poprzednie z filmów Nolana (któe były zawsze bardzo dobre). W TDK logo było rozrywane od tyłu przez błękitne płomienie/światło, co właściwie mogło symbolizować upadek Mrocznego Rycerza. Teraz mamy przebicie się jasnego symbolu nietoperza, przez ciemną strukturę (asfalt?) co wydaje mi się symbolizuje powstanie, odrodzenie, bądź pop prostu zwycięstwo jasności nad ciemnością (ale pewnie szukam dupereli w zwykłej grafice :-X). ;D
Logo jest w podobnej kolorystyce co poprzednie (błękit) ale dużo mroczniejsze. Prezentuje się naprawdę znakomicie. Do tej pory IMO najlepsze logo miał pierwszy Batman Burtona - klasyczne w połyskującej elipsie. Ale te chyba jest jeszcze lepsze, a na pewno mu dorównuje. Już teraz nie mogę się doczekać jak wykombinują "mini czołówkę filmu", w której widzimy symbol nietoperza (choć mam kilka domysłów)...

kelen

Post zaktualizowany o nowe obrazki (ok?adki magazynu). Czekamy na zdj?cia, które si? w nim ukaza?y w wysokiej jako?ci. W Empire pojawi? si? tak?e spory artyku?, którego fragment umie?ci? w sieci: http://www.empireonline.com/news/story.asp?NID=32527

Najwa?niejsze, oficjalne informacje, prosto od twórców, to:

- akcja "The Dark Knight Rises" toczy si? 8 lat po "The Dark Knight",
- Bruce Wayne/Batman nie jest w najlepszym stanie,
- Bane zosta? wybrany jako przeciwnik, który móg?by stawi? czo?a Batmanowi zarówno pod wzgl?dem si?y jak i intelektu,
- Bane b?dzie bardzo brutaln? postaci?,
- Bane nosi mask?, która dostarcza mu gaz, dzi?ki któremu mo?e prze?y? - w przesz?o?ci zosta? zraniony,
- prolog, który trafi do kin 21 grudnia, pokazuje 6-7 pierwszych minut filmu i wprowadza posta? Bane'a oraz daje przedsmak ca?ego filmu.

kelen

Doszły zdjęcia dwóch materiałów z marketingu wirusowego. Na zdjęciu widoczny jest aktor Alon Aboutboul.

Juby

Oficjalny plakat #2 do filmu (strona oficjalna TDKR uległa zmianie):



No i plakat-art:


kelen

WOW, to było niespodziewane :) Dzięki Juby! Zaktualizowałem głównego posta.

To zdjęcie razem z taglinem brzmi bardzo obiecująco.

Juby

Zawsze spodziewaj si? niespodziewanego kelen. ;)

Ja ju? od wczoraj czai?em si? w necie, bo s?dzi?em, ?e odliczanie uka?e nam nowy plakat (w ko?cu 4 grudnia zawsze wychodzi?y nam pierwsze teaserowe plakaty do Batmanów Nolana, a w ci?gu kolejnych dwóch tygodni dochodzi?y jeszcze plakaty mi?dzynarodowe). Jak si? okaza?o wszed?em na forum SHH w kilka chwil po wstawieniu tego ze strony g?ównej, wi?c instynktownie zawiadomi?em o tym gdzie si? da?o.

Co do tagline'a, to mo?na by go ?mia?o wstawi? na stron? filmu na BC, tak jak "Witamy w ?wiecie bez zasad." przy TDK...

Co do samego plakatu, to jest zajebisty. W tym samym klimacie co poprzednik, lecz du?o mroczniejszy i pokazuje nam znacznie wi?cej. Czekam na ostateczny plakat w kwietniu, bo na razie styl posterów jest jeszcze lepszy od poprzednich (w BB mieli?my pomara?czowe t?o zachodz?cego s?o?ca i nietoperze, w TDK b??kitne t?o wczesnego wieczoru i ognie po wybuchach, tutaj totalny mrok i spadaj?cy ?nieg + kapitalne logo podobne do tego z TDK). Brawo dla twórców! :o

Funky

Plakat jest świetny, w stylistyce noir (Zamiast Hardy`ego mogli dać oddalającego się detektywa w prochowcu i kapeluszu ;) ) Po masce Batmana widać że dotanie bęcki od Bane`a no i to chyba jednak deszcz ze śniegiem a nie sam biały puch ;)

Rado

Nowy plakat jest super, bardzo mi si? podoba. Coraz bardziej si? wydaje, ?e Bane jednak z?amie Batmanowi kr?gos?up, tak jak to by? powinno. Wpierw to zdj?cie Hardy'ego z jednym z cz?onków ekipy, a teraz plakat z rozbit? mask?, ukazuj?cy niez?e lanie. Oczywi?cie to nic pewnego nie znaczy, ale jednocze?nie znaczy tak du?o.  ;)

Philips V38

Cytat: Juby w 06 Sierpień  2011, 08:55:22
Teraz mamy przebicie się jasnego symbolu nietoperza, przez ciemną strukturę (asfalt?) co wydaje mi się symbolizuje powstanie, odrodzenie, bądź pop prostu zwycięstwo jasności nad ciemnością (ale pewnie szukam dupereli w zwykłej grafice :-X). ;D

A mi się wydaje znów, że to "pęknięte/złamane" logo nie symbolizuje powstania/odrodzenia, a wręcz zupełnie coś odwrotnego...już pierwsze skojarzenie po jego zobaczeniu to "zniszczenie" czy coś w tym rodzaju, ciężko się doszukać czegoś optymistycznego w nim. Chociaż może szukam dupereli w zwykłej grafice :D
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.