Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bane

Zaczęty przez Anarky, 22 Maj 2010, 12:52:30

Roy_v_beck

Nie, to typowe dla Graysona, który nie wiele bardziej nadaje się na bohatera niż Todd. Damian to by pewnie od razu na widok tych zbirów (bo tam jeszcze Catman i Wonder He/She byli) przeszedł do walki, nie zadając pytań. Inna sprawa czy by ją wygrał. No, a Bruce jako, że jest stary, to by rozkminił problem, zapoznał się z dowodami i nawet istnieje szansa, że przyznałby się do błędu, bo lata latania po Gotham trochę mu już dały ogłady.

Mel: Jakbym takie streszczenia dawał na stronę, to nie wiem, czy by je Q zaakceptował :D

Anarky

Tylko że Bane nigdy nie był bohaterem, a już na pewno nie był pozytywnym. To co teraz wyrabia się z tą postacią przechodzi ludzkie pojęcie, od czasu Knightfallu nikt nie potrafi pokierować dobrze tą postacią. Były co prawda pozytywne One Shoty (o nich w tym temacie później)  i występach w seriach takich jak Catwomen Volume II czy właśnie Azrael ale to moim zdaniem za mało.
Ja wam pokażę!

Roy_v_beck

A tam, niech sobie będzie pozytywny. Riddler też mógły być dobry, Two-face mógł być dobry, tylko że ma jakiś fetysz lania sobie kwasu na pół-buzi...
A i teraz w Secret Six v3 występuje Bane. Seria ma ekstra okładki, że aż je muszę tu zaprezentować:




To głównie Catmana seria, który robi w niej niezły burdel.

m2reily

CytatDamian to by pewnie od razu na widok tych zbirów (bo tam jeszcze Catman i Wonder He/She byli) przeszedł do walki, nie zadając pytań. Inna sprawa czy by ją wygrał.

I wszyscy by na tym skorzystali, co ja poradzę, że nie lubię gnoja:)
Bane w mojej opinii przechodzi ten sam proces, który niegdyś był udziałem Venoma. Mianowicie transgresja ze złoczyńcy w anty bohatera, kogoś kto działa dla siebie samego, nie kierujący się pobudkami stereotypowego schwarzcharaktera.  

Catman z myszką, sama słodycz;)  
     
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Anarky

Cytat: Roy_v_beck w 14 Czerwiec  2010, 21:50:17
A tam, niech sobie będzie pozytywny. Riddler też mógły być dobry, Two-face mógł być dobry

Tylko że w życiu każdy z nich (zarówno Bane, Ridder jak i Two-Face) przeszedł jakąś przemianę. Nie tyko zewnętrzną ale i wewnętrzną. To właśnie ich zmieniło, Bane mogły umrzeć w wiezieniu.  Riddler stać się szarym obywatelem, a  Two-Face prokuratorem.
Ja wam pokażę!

(A)nonim

Ale Secret Six daleko do bohaterów, to po prostu najemnicy, którzy w dodatku dosyć często lubią zmieniać stronę dla której walczą. ;D
W ogóle świetna seria.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

CytatTylko że Bane nigdy nie był bohaterem, a już na pewno nie był pozytywnym.
Bo jest tchórzem, a każdy zły to tchórz! ;D

CytatTo czasem typowe dla super herosów, zachowywanie się jak dupek jest chyba częścią szkolenia na bohatera.
Tu masz rację, ale też to może być ich podejście z dystansem. Trudno tu o wyrozumiałość lub solidarność z villainami jeżeli Ci zaś namiętnie podkładają świnie.

Anarky

#37
Cytat: Mel w 14 Czerwiec  2010, 21:56:21
Bo jest tchórzem, a każdy zły to tchórz! ;D

Jeśli to prowokacja albo ironia dotycząca autora tej teorii to gratuluje
A niech tam Bane to tchórz !!! niech Picardowi wreszcie stanie...   :D

Dobra, dobra! Nie tak ostro ;D
Ja wam pokażę!

(A)nonim

CytatTu masz rację, ale też to może być ich podejście z dystansem. Trudno tu o wyrozumiałość lub solidarność z villainami jeżeli Ci zaś namiętnie podkładają świnie.
I łamią kręgosłupy mentorom. ;)
Zresztą za metody działania (przytoczone też w pokazanym kadrze) też bym ich wyrzucił.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Roy_v_beck

Cytat: (A)nonimW ogóle ?wietna seria.
Dobrze wiedzie?, si? z ni? chyba zapoznam bli?ej tylko od pocz?tku, bo jak ostatni numer obczaja?em to nie zrozumia?em tego motywu z ojcostwem Catmana.

Cytat: MelBo jest tchórzem, a ka?dy z?y to tchórz! Du?y u?miech
Nie wywo?ujcie Pickarda z Enterpraise'a.

Ech ci??kie ?ycie maj? antybohaterzy. Mo?e w trzeciej serii Joker's Asylum pojawi si? Bane i wyjdzie z tego co? dobrego.

W ogóle Mel, w?a?nie si? dowiedzia?em, ?e Mad Hattera rysuje Bill Sienkiewicz, wi?c te? niesamowicie nie mog? si? doczeka? tego numeru.

m2reily

Sądzisz, że Pickard ma takie upodobania.
Chociaż nie łapię jego teorii o tchórzostwie to też życzę mu wzlotu.
Niech ma chłopak fun!
 
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Łubudu

Cytat: Roy_v_beck w 14 Czerwiec  2010, 21:50:17
A i teraz w Secret Six v3 występuje Bane. Seria ma ekstra okładki, że aż je muszę tu zaprezentować:




To głównie Catmana seria, który robi w niej niezły burdel.
No no zachęciłeś mnie żeby bliżej się z tym zapoznać:) Bane może nie został poprowadzony idealnie, ale i tak jest dobrze bo mogło być tak że po pokonaniu przez Jean Paula odszedłby w mroki zapomnienia. Szkoda by go było... A mój przepis na idealna historię z nim jest taki: Najpierw Bane opracowuje w szlafroku diaboliczny plan, następna scena: łamie kogoś na kolanie, potem pręży muskuły na dachu przekonany o swojej wielkości, następnie łamie kogoś na kolanie, potem ucieka przed Batmanem z postanowieniem rychłej zemsty, a na wielki finał łamie kilku gości na kolanie po kolei!

PS. Picard chyba się zdezaktywował. Albo uznał że nie da się z nami dyskutować, albo nie zarejestrował kilka razy pojawienia się słowa "tchórz" w ostatnich postach, albo Enterprise skierował się na dalekie rubieże Wszechświata.
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Mel

CytatW ogóle Mel, w?a?nie si? dowiedzia?em, ?e Mad Hattera rysuje Bill Sienkiewicz, wi?c te? niesamowicie nie mog? si? doczeka? tego numeru.
Przera?a mnie zniewie?cia?y do granic mo?liwo?ci Joker Sienkiewicza, ale i tak go ubóstwiam ;D

CytatNie wywo?ujcie Pickarda z Enterpraise'a.
Lubi? go, bo facepalmuje z klas? i zrobiono z niego epickie meme.

Cytatalbo Enterprise skierowa? si? na dalekie rubie?e Wszech?wiata.
Nie ma pola albo jest poza zasi?giem - Era. Mo?esz wi?cej.
Te? mi si? tak dzieje w drodze na planet? Melmak.

CytatEch ci??kie ?ycie maj? antybohaterzy. Mo?e w trzeciej serii Joker's Asylum pojawi si? Bane i wyjdzie z tego co? dobrego.
Historia przepe?niona nienawi?ci? i ironi?, bo najzwyczajniej na ?wiecie Joker nienawidzi Bane'a, ale te? jestem ciekawa jakby to wysz?o w efekcie.

(A)nonim

Ludzie zejdźcie z Picarda bo moderatorzy będą ciąć! Tzn. będą jeżeli Mel przestanie się śmiać razem z wami.
Jak nadrobię ostatnie numery SS to może nawet jakiś temat zachęcający założę.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

m2reily

#44
Oj ludzie nie ma mnie przez parę miesięcy a wy się zdążyliście rozbrykać się do granic możliwości. A Pickard jest pewnie tam gdzie nie dotarł żaden człowiek, a może powróci jako Lokutus!

Dobrze, już dajmy sobie z nim spokój, bo jeszcze obrośnie równie zacną legendą co Dark(dork) Knight i jego młodsza wersja Super Robin ;D. Niektórzy z was zapewne nie mieli okazji poznać tych elementów, ale to raczej plus.
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/