Aktualności:

"Batman Knightfall: Upadek Mrocznego Rycerza. Tom 2" w sprzedaży od 27 lipca.

Menu główne

Co nowego przyniesie nam kino?

Zaczęty przez Leon Kennedy, 28 Styczeń 2008, 20:48:16

Juby

Z tym Top Gunem racja. Ale i tak 23-miesiące obsuwy to już przeginka, film był skończony w 2019 tak czy siak.

Tymczasem Shang-Chi Marvela udowadnia, że ludzie chcą chodzić na do kina i że filmy potrafią w nich zarobić duże pieniądze. Mimo pandemii pada rekord otwarcia Labor Day Weekend i wszystkich premier wrześniowych!

https://deadline.com/2021/09/shang-chi-opening-weekend-box-office-1234826987/

F*ck You, Paramount! Teraz trzymam kciuki, żeby Bond zarobił $825 milionów i pokazał im jak mogło być z Top Gunem.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Juby

Cytat: Juby w 27 Sierpień  2020, 08:53:13Seans Tenet utwierdził mnie w przekonaniu, że Nolan powinien odstawić kino widowiskowe (co powtarzam od premiery jego ostatniego Batmana) i nakręcić coś świeżego (biografię? musical?).
https://deadline.com/2021/09/christopher-nolan-next-movie-development-of-atom-bomb-robert-oppenheimer-world-war-ii-1234829960/

Trafiłem! :D I z miejsca czekam na ten film, oby się potwierdziło.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Q

Obsada nowego filmu Nolana powiększa się i jak zawsze głośnych nazwisk nie brakuje. Tylko jeszcze udziału Michaela Caine'a nie ogłosili.

Do Cilliana Murphy'ego i Emily Blunt,  Matta Damona i Roberta Downeya Jr. dołączyli Florence Pugh, Rami Malek i Benny Safdie.https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/florence-pugh-rami-malek-christopher-nolan-oppenheimer-1235060259/#recipient_hashed=4099e28fd37d67ae86c8ecfc73a6b7b652abdcdb75a184f8cf1f8015afde10e9
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

https://variety.com/2022/film/news/ezra-miller-restraining-order-threatened-couple-arrest-1235218839/
Jestem ciekaw co WB teraz zrobi z Ezrą Millerem. Mają go w obsadzie w 2 z 5 swoich najważniejszych filmów :P Trzeba było go już zwolnić po tym jak pobił kobietę na Islandii. Znając życie pewnie znowu przemilczą sprawę.

Leon Kennedy

I bardzo dobrze. Według mnie nie powinien być zwalniany, tylko jakoś inaczej ukarany. Całe to zwalnianie, bo ktoś coś, teraz czy kiedyś jest głupie i w 100% niekonsekwentne.

Juby

Ale co "i bardzo dobrze"? Że udają że nic się nie dzieje? Facet jest agresywny, co kilka miesięcy ma problemy z prawem, to nie "kiedyś" on tak broi regularnie, robi bardzo zły wizerunek marce, której ma być twarzą, a zarówno DC, jak i Wizard World to marki skierowane w głównej mierze do dzieci i młodzieży. Zwolnienie go i zastąpienie kimś bardziej zrównoważonym byłoby zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od zamiatania sprawy pod dywan, lub udawaniem że jej nie ma.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Jak ma problemy z prawem to pod sąd. Nie jeden ma coś na sumieniu, a nie zostaje wywalony z roboty. Chodzi mi o konsekwentne zachowanie w jedną albo drugą stronę! A nie raz tak, raz tak, bo tak 😑 Zresztą zwolnić go w tej chwili chyba byłoby trochę ciężko i mega kosztownie!!!

Juby

#712
I twoim zdaniem jak by poszedł "pod sąd", a Warner wcześniej nic by nie zrobił, to dałoby lepszy PR dla studia i marki, niż gdyby go po cichy odsunęli / opieprzyli i doprowadzili do porządku. :P

Zresztą nieważne, według przecieków Warner w końcu zaczął coś działać:

https://www.rollingstone.com/movies/movie-news/ezra-miller-arrest-warner-dc-meeting-1331156/

Czyli film "The Flash" z Ezrą doczeka się premiery 9 lat(!!) po ogłoszeniu jego castingu i być może będzie jego ostatnim występem w tej roli. ;D


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Zobaczymy co zrobi Warner... Zmianę jego wyglądu będzie można dość łatwo wytłumaczyć Flashpointem i ewentualnie na końcu filmu ( w połowie?), zobaczymy jego nową twarz, to by było coś, hehe.  Chyba, że nakręcą wszystko od nowa z nowym aktorem w co wątpię 😄 Sam bym wolał, aby się dogadali i ustawili go do pionu, ale może czara goryczy się już przelała.

Juby

https://deadline.com/2022/04/flash-ezra-miller-arrested-hawaii-1234989883/
Z innych tematów: sequel animowanego Spider-Man: Into the Spider-Verse właśnie wyleciał z tegorocznego kalendarza. Nowa data premiery - dopiero 2 czerwca 2023!


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman