Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

DVD'n'Blu-Ray

Zaczęty przez Huntersky, 27 Wrzesień 2008, 20:20:37

El Cornetto

Pewnie sam zrobił. Wystarczy znaleźć jakiegoś metalurga czy jak ich tam zwą, narysować/zdjęcie pokazać o co chodzi i rock'n'roll...

Hydro

Dużo jest ich na Amazon.com oraz na ebay.pl... Chociaż takie
Cytatmetalowe batarangi naturalnej wielkości, wagi i ostrości
są jednak rzadkie, lecz zawsze się znajdą.
It's a funny world we live in.

Altair

Vinc,Mihcim-kostiumy beda dodane w wersji blu-ray! :P

Juby

Wiecie co właśnie zauważyłem. Spójrzcie na tę okładkę (jest jeszcze wersja z Jokerem):


Pod napisem 2-DISK BLUE-RAY mamy mały napis "Over 3 hours of bonus material...".  :o

To chyba powinno trochę rozluźnić tych, którzy sceptycznie podchodzili do dodatków specjalnych TDK. W końcu mamy mieć około 3h dodatków, a tylko do pierwszego "Batmana" mieliśmy ponad 3 godziny dokumentów, a do BB na przykład było ich około 110 min.  ;)

Lone star

Cytat: Crane w 20 Październik  2008, 21:51:22
Odnośnie DVD i Blu-ray TDK: ukażą się edycje dwupłytowe: zwykła, z Bat-podem i z maską.

Słuchajcie, a do tej wersji z maską, będzie też dołączone normalne pudełko DVD, bo chętnie bym wydał te 20, 30 zł więcej na Bat-poda :)
"Jak Wejder zrobi dzióbek to nie ch**a we wsi" powiedział Lord Sidious (cytat pochodzi z cartoonwarsblog.blogspot.com)

Huntersky

Raczej nie, zresztą wszystko masz na obrazku:

Będzie jak miniołtarzyk :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Lone star

Bleee.. Nie... Już wole kupić zwykłą dwu-płytową edycje niż mieć zamiast pudełka jakiegoś śmiecia  ;D Mogliby dać samego Bat-poda razem z normalną edycją dwu-płytową ;d
"Jak Wejder zrobi dzióbek to nie ch**a we wsi" powiedział Lord Sidious (cytat pochodzi z cartoonwarsblog.blogspot.com)

LelekPL

Ja mam może troche szczeniackie pytanie, ale naprawdę się nie ogarniam w nowościach na DVD... mianowicie: W jakich sieciach sklepów będzie można kupić 2 Disc DVD z TDK w dniu jego polskiej premiery? Chodzi koniecznie o 2 Disc... wiem, że na amazonie, ale chodzi mi o normalne sklepy... empik wchodzi w grę? bo tam za dużo 2disców nie widziałem nigdy. Zazwyczaj kupuję filmy grubo po premierze, dlatego nie mam pojęcia...

kelen

Jesli jest premiera, to z pewnoscia w takich sklepach jak Empik, Saturn albo Media Markt kupisz takie rzeczy bez problemu

Crane

Jeśli chcecie kupić wydanie z Bat-podem, to najlepiej od razu zamówić, bo ma być tego jakaś bardzo mała ilość sztuk na cały kraj.

Odnośnie dodatków: 18-częściowy dokument "Gotham Uncovered" trwa 65 minut, co daje żałosne niecałe 4 minuty na każdy segment. Oj nie popisali się...


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Gieferg

#70
Skąd te informacje, że tylko 65 minut? (jeśli to prawda to TDk bedzie miało najgorsze wydanie DVD z wszystkich Batmanów).

btw ja znalazłem coś takiego:

CytatThe following are all likely part of the "Gotham Uncovered" Documentary...

Category
THE EVOLUTION OF THE KNIGHT
Video Feature
Classified 30 September, 2008 .
Run Time 17m 35s

IN CAMERA - THE DARK KNIGHT
Video Feature
Classified 30 September, 2008 .
Run Time 15m 38s

Category
THE CHASE
Video Feature
Classified 30 September, 2008 .
Run Time 15m 32s

THE SOUND OF ANARCHY
Video Feature
Classified 30 September, 2008 .
Run Time 6m 24s

jakby cztery z tych częsci i są jakby tropchę dłuższe niż 4 minuty...

Cytatempik wchodzi w grę? bo tam za dużo 2disców nie widziałem nigdy

Zważywsyz na to że w Polsce w ogóle nie bedzie 1 płytowego TDk to każdy sklep z DVD wchodzi w grę :P
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Crane

Cytat: Gieferg w 19 Listopad  2008, 16:58:31Skąd te informacje, że tylko 65 minut?
Z pierwszej recenzji wydania Blu. Na SHH jest link, nie chce mi się go szukać.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Lone star

"Jak Wejder zrobi dzióbek to nie ch**a we wsi" powiedział Lord Sidious (cytat pochodzi z cartoonwarsblog.blogspot.com)

Crane

Według nowych informacji z SHH od kogoś kto ma już DVD z TDK, ten dokument Gotham Uncovered trwa... 24 minuty :o

Mam coraz mniejszą ochotę jechać do Media 8 grudnia...


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Juby

Cytat: Crane w 23 Listopad  2008, 19:05:55
Według nowych informacji z SHH od kogoś kto ma już DVD z TDK, ten dokument Gotham Uncovered trwa... 24 minuty :o

Mam coraz mniejszą ochotę jechać do Media 8 grudnia...

NIE WIERZĘ, aby to tyle trwało. ;P
Rozumiem, że mogli zamulić i dać nam tylko 65 minut tego dokumentu + z pół godziny pozostałych dodatków, ale 24 minuty? Przecież do takiego dokumentu nie potrzebowaliby drugiej płyty, no i nie dzieliliby go na, aż 18 odcinków.

Gieferg podał czasy trwania 4 odcinków, które łącznie trwają ponad 50', a na samym opakowaniu i trailerze mówią, że na drugiej płycie ma się znaleźć blisko 3 godziny dodatków.

Ja tam na 100% kupuje TDK 8 grudnia i sam się przekonam ile trwa ten dokument. I tobie Crane radzę to samo, bo takie informacje to nic oficjalnego. ;)