Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

DVD'n'Blu-Ray

Zaczęty przez Huntersky, 27 Wrzesień 2008, 20:20:37

Crane

#75
Wiem, tylko nawet jeśli trwa to 70 minut, dla mnie to i tak śmiech na sali. Z wyjątkiem tego dokumentu i scen z formacie IMAX nie ma tam nic ciekawego (trailer i galerie - niesamowite...).

Wolę poczekać do przyszłego roku na ostateczne wydanie.

EDIT: Recenzja wydania Blu-ray: http://www.dvdbeaver.com/film2/DVDReviews43/the_dark-knight_blu-ray.htm

Według informacji tutaj faktycznie trwa to 65 minut, tylko że to Blu-ray, żeby się nie okazało że wydanie DVD jest jeszcze bardziej okrojone, bo i tak już dwóch dodatków z wydania BD nas pozbawiono.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Gieferg

#76
gdyby to trwało 24 minuty oznaczałoby, że dodatków tam praktycznie nie ma, bo byłyby jak na wydaniach Monolithu. Nie uwierzę w takie rzeczy dopóki nie zobaczę informacji w OFICJALNYM źródle. Ale nawet jeśli to i tak kupię, bo skoro mogłem dać za 1DVD Iron Mana 50 zeta to za TDK tym bardziej, zwłaszcza że kupuję jednak przede wszystkim film, nie dodatki, a BLU-RAY nie mam zamiaru kupować w ciągu 5 najbliższych lat. A do przyszłego roku czekać nie będę, jesli jednak faktycznie wyjdzie kolejne wydanie to cóż, kupie je również (o ie będzie naprawde dużo nowych materiałów). Jeśi kupiłem drugi Raz Predatora 2 tylko da dodatków to czemu nie TDK :P

Oczywiście po tym co już wiem ro całe to wydanie TDK to jest jakieś lecenie w c****, ale tym razem ja na to pójdę. Po prostu muszę mieć TDK na swięta i kropka. W sumie chyba coś podobnego zrobili z 300 - dodatki na normanym 2-płytowym wydaiu są na dobra sprawe o kant dupy potłuc, a teraz wychodzi jakieś nowe, wypasione.

EDIT - rzuciłem okien na SHH i w sumie nie wiem czemu ten koleś miałby ściemniać, cóż, jak napisał jeden z tamtejszych uzytkowników  - chciałbym mieć tak silną wolę by nie kupić i poczekać na bardziej wypasione wydanie. Ale nie mam :P
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Crane

Ostateczne info jest takie: na Blu-rayu to trwa 65 minut, na DVD jest tylko 24 minutowy kastrat.

Tak Gieferg, była mowa o 3 godzinach dodatków. Ale to był napis na reklamie wydania Blu.

Ja tego kupować nie zamierzam, wolę lepiej wydać pieniążki (Wall-E). Rozumiem też że wydanie Blu-ray może mieć jakieś tam ekskluzywne rzeczy, bo to ostatnio modne i spoko, ale dlaczego z tego powodu obcinać wydanie DVD i pokazywać ludziom środkowy palec?


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

El Cornetto

#78
Sprawa jest prosta. Jakiś czas temu padła informacja, że Nolan swoim filmem chce promować BR. To po prostu kolejny element tej kampanii obok rozesłania filmu na Blu to członków komisji Oscarowej (Co moim zdaniem może się negatywnie odbić na nominacjach - no chyba, że ponad połowa 7000 grona ma już zakupione BR).

Gieferg

Piękny rok.

Najpierw Monolith wydaje Rambo ze skopanym obrazem, następnie Imperial postanawia oszczędzić nam drugą płytę Iron Mana mimo że np Czesi ją mają i jest przetłumaczoa również na polski, teraz Warner postanowił nas wyruchać przy okazji Dark Knight.

Wszystkie trzy premiery DVD tegorocznych nowości na które czekałem zostały w taki czy inny sposób z***ane przy cym o ile dwie pierwsze tylko w Polsce, tak ostatnia i najważniejsza - w skali światowej. W zeszłym roku na cztery nowości które mnie ineteresowały zrypali tylko jedną, no cóż, postęp.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Altair

Tak kroic fanow w h**...Pewnie dodatkiem bedzie kretynski wywiad z kims z DC na temat czy Mroczny Rycerz jest wierna ekranizacja komiksow.A potem ludzie sie dziwia skad tyle piractwa, oczywisie piratow nie usprawiedliwiam :P

Huntersky

Powiem jedno: koorwa. Katana się w kieszeni otwiera na takie skurwysyństwo.

Trzeba czekać na zripowane z Blu-Raya dodatki. W sumie jest to jakiś plus, bo jakość pewnie będzie powalać :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Philips V38

No cóż zawsze mogło być gorzej....no dobra- nie mogło  :P
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Juby

No i nawet ja się wypowiem - gorzej być nie mogło. Qrwa, przecież to najgorsze dodatki ze wszystkich Batmanów (w sumie mamy nieco ponad 80 minut materiałków i jakieś galeryjki). Ale cóż i tak dla filmu kupić trzeba, a z blu jeszcze parę lat poczekam.

Altair

Pamietacie jak bylo z napedami DVD?Najpierw wielki boom, a teraz rozdaja je prawie za darmo.Podobnie bedzie z Blu-ray'ami.Taka kolej rzeczy ;)
I niedlugo bedziecie sie cieszyc TDK w wersji Blu-ray hehe ;)
PS.Zaloze sie ze za jakies pol roku jak wszyscy kupia TDK 2DVD, wyjdzie TDK 3DVD (edycja kolekcjonerska) za 50 zl :P

Crane

Cytat: BAT MAN w 25 Listopad  2008, 18:39:48Qrwa, przecież to najgorsze dodatki ze wszystkich Batmanów
Biorąc pod uwagę jak duży to tytuł, to jedno z najgorszych wydań w ogóle.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Huntersky

Hm, a może po prostu na DVD zabrakło miejsca? Te kilka scen w IMAXie pewnie sporo zajmują na DVD9.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

vincent

"Pluj im w twarz, a powiedzą, że deszcz pada.." ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Gieferg

CytatHm, a może po prostu na DVD zabrakło miejsca? Te kilka scen w IMAXie pewnie sporo zajmują na DVD9

One i tak nei mogą mieć większej rozdzielczości  bo odtwarzacze DVD tego nie odtworzą, czemu więc miały by zabierać dużo miejsca, skoro różnica polega na tym na czym różnica mięzy filmem w 2:35:1 a 16:9? (czyli na dobrą sprawę praktycnie żadna jeśli chodzi o rozmiar plików) Jedyne co ten dodatek daje to tyle że zobaczysz więcej obrazu, na pewno nie w jakiejś wiele lepszej (o ile w ogóle w lepszej) jakości. Przynajmniej tak przypuszczam bo jakoś nie widze możliwości żeby było inaczej.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Huntersky

Dzięki, teraz jeszcze bardziej będę przeklinał WB :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford