Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Rises - kto kolejnym wrogiem?

Zaczęty przez kelen, 06 Sierpień 2008, 19:04:45

Leon Kennedy

#300
Bez Nolana nie będzie już Nolanowskiego świata, bo każdy szanujący się reżyser wybierze własną drogę, a nie powielanie w kółko tego samego co robił Nolan...

CytatBo wyjdzie przeskok jak między Burtonem a Schumacherem.

Dobry reżyser, dobry scenariusz i powinno być ok, a zapomniałem dodać nowy Gacek, bo Bale pewnie spasuje...

(A)nonim

CytatBez Nolana nie będzie już Nolanowskiego świata, bo każdy szanujący się reżyser wybierze własną drogę, a nie powielanie w kółko tego samego co robił Nolan...
No więc jakim cudem Nolan ma pomóc wprowadzić innemu reżyserowi Man-Bata, dając Langstroma w swoim uniwersum?
A inna sprawa, że więcej do gadania będzie miało WB, niż chętny reżyser, więc jak stwierdzą że droga Nolana im odpowiada (pieniężnie) każą pewnie jego następcy go naśladować i być może kontynuować wątki z sagi nolanowskiej, czyli również zachować realistyczny styl.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Gieferg

Otóż to. Całkiem możliwe że jesli Nolan nakręci jeszcze trójkę i zrezygnuje ale film odniesie sukces to następca Nolana będzie miał za zadanie robić po prostu kontynuację, a nie nowego Batmana po swojemu. To samo mogłoby miec miejsc w przypadku gdyby Nolan zrezygnował już teraz.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Leon Kennedy

CytatNo więc jakim cudem Nolan ma pomóc wprowadzić innemu reżyserowi Man-Bata, dając Langstroma w swoim uniwersum?

Nowy rezyser dzięki temu będzie miał małą furtkę z której może skorzystac, ale nie musi, a jego wizja Man-Bata może być całkowicie inna niż Nolana. Zresztą ja uwielbiam takie małe smaczki ;).

CytatA inna sprawa, że więcej do gadania będzie miało WB

Oczywistość.

Cytatkażą pewnie jego następcy go naśladować

I pewnie z tego odgapiania wyjdą jakieś opłachy...

(A)nonim

CytatNowy rezyser dzięki temu będzie miał małą furtkę z której może skorzystac, ale nie musi, a jego wizja Man-Bata może być całkowicie inna niż Nolana.
W jaki sposób to będzie furtka, skoro to będą dwa oddzielne uniwersa? Czy to że Catwoman u Burtona przeżyła jest furtką dla Nolana żeby ją wykorzystać?
Man-Bat u Nolana? Heloł?
CytatI pewnie z tego odgapiania wyjdą jakieś opłachy...
Jeszcze gorzej będzie jak zachowają to samo uniwersum, ale wprowadzą np. tego nieszczęsnego Man-Bata. Schumacher wita.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

CytatMan-Bat u Nolana?

Nie Man-Bat tylko doktorek.

CytatW jaki sposób to będzie furtka, skoro to będą dwa oddzielne uniwersa?

BF też był utrzymany w innej konwecji, a jednak jest to w pewien sposób kontynuacja BR.

CytatJeszcze gorzej będzie jak zachowają to samo uniwersum, ale wprowadzą np. tego nieszczęsnego Man-Bata.

No to go nie zachowają i wprowadzą Man-Bata :D.

CytatSchumacher wita.

BF całkiem fajny film.

Huntersky

CytatBF też był utrzymany w innej konwecji, a jednak jest to w pewien sposób kontynuacja BR.
Jak dla mnie to jest taki reboot bez originu i z zachowaniem Alfreda i Gordona.

CytatBF całkiem fajny film.
Dla mnie też, ale nie musi też taki dla reszta, prawda?
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

(A)nonim

CytatNie Man-Bat tylko doktorek.
Jeszcze raz pytam, po co?
CytatBF też był utrzymany w innej konwecji, a jednak jest to w pewien sposób kontynuacja BR.
CytatNo to go nie zachowają i wprowadzą Man-Bata.
No właśnie o tym mówię.
CytatBF całkiem fajny film.
Najgorszy nie był, ale spadek jakości po Burtonie zauważalny. A idąc dlaje wiemy jak było. I właśnie ta zmiana klimatu się gryzła. A co by było gdyby do świata Nolana wprowadzić Man-Bata? Totalny brak spójności i rozdwojenie jaźni dla widza. Rozumiesz teraz Leon?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

CytatJeszcze raz pytam, po co?

A chodźby po to, że fani lubią takie smaczki.

CytatA co by było gdyby do świata Nolana wprowadzić Man-Bata? Totalny brak spójności i rozdwojenie jaźni dla widza. Rozumiesz teraz Leon?

Ja nie chcę Man-Bta w świecie Nolana, bo cały czas pisałem, ze z nowym reżyserem mozliwa jest nowa koncepcja... Rozumiesz teraz?

(A)nonim

CytatA chodźby po to, że fani lubią takie smaczki.
Zależy.
Cytat
Ja nie chcę Man-Bta w świecie Nolana, bo cały czas pisałem, ze z nowym reżyserem mozliwa jest nowa koncepcja... Rozumiesz teraz?
No a ja cały czas pisze w jaki sposób to ma być furtka skoro te światy są niepowiązane? ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

#310
To jest bardzo proste. Nolan wprowadza doktorka w trzeciej części na której kończy swoją przygodę z Gackiem. A nowy reżyser postanawia rozwinąć tą postać. W przypadku takiego rozwiązania Nolan mimowolnie ( albo z zamysłem... kto wie) dałby małą furtkę nowemu reżyserowi. Mimo, że światy niekoniecznie musiałyby być powiązane. Jedyne nawiązanie jeśli zostanie zmieniona koncepcja to właśnie doktorek ;).

(A)nonim

Ok, Catwoman u Nolana pewnie się pojawi bo Burton ją zostawił przy życiu, mimo że światy są niepowiązane to można tą postać rozwinąć (to pewnie był nawet zamysł Burtona, który czekał na Nolana). Aha Catwoman musi być pokazana mega-realistycznie.
Leon może trochę logiki?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

A ty trochę luzu. Ja tu tylko mówię o małym smaczku, który Nolan może wsadzić do kolejnej części, a nowy reżyser wykorzystać jeśli ze chce. I nie wyskakuj mi z Catwoman z 92 roku, a filmem, którego jeszcze nawet nie ma...

vincent

idźcie na wódkę i skończcie z tymi przepychankami.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

(A)nonim

CytatJa tu tylko mówię o małym smaczku, który Nolan może wsadzić do kolejnej części, a nowy reżyser wykorzystać jeśli ze chce.
Jeszcze raz pytam jakim cudem może wykorzystać?
Cytatnie wyskakuj mi z Catwoman z 92 roku, a filmem, którego jeszcze nawet nie ma...
Ok, podam inne przykłady, u Burtona był Joker, a u Schumachera Dwie Twarze więc Nolan dając ich w swoim filmie kierował się pewnie tym że zostali pokazani wcześniej. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.