Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Rises - kto kolejnym wrogiem?

Zaczęty przez kelen, 06 Sierpień 2008, 19:04:45

Firm

Wejdź w opowiadania na tym forum i zobacz jak przedstaiłem Black Maska...

Olek.b.10

Ja myślałem że juz wykreślili Riddlera, tak jak Pingwina za brak realizmu. Ale jeśli jest możliwy popieram całym sercem.

Leon Kennedy

Ja bym chciał w jakiejś części uwidzieć Man-Bata ( to jest bardzo ciekawa postać ). Wiadomo, że w kontynuacji TDK nie ma szans się pojawić, ale po tej części Nolan zapewne powie dość i ktoś nowy przejmie pałeczke...

vincent

Do Man-Bata dorzućmy jeszcze Yeti i Rycerzy Jedi.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Leon Kennedy

Te bez jaj mi tutaj :P. Ale tak na serio to czemu nie? Jestem zwolennikiem zmiany klimatu po tej trylogii. Nie mówcie, że chcecie następne części w tym samym realistycznym klimacie oglądać... Chciałbym, aby nowy reżyser poszedł trochę w stronę właśnie takich przeciwników jak Man-Bat, Clayface ( te postacie np: w TAS zostały świetnie pokazane, w komiksie też odnajdziemy kilka fajnych tytułów).

Crane

Po trylogii Nolana (o ile dojdzie ona do skutku) chętnie zobaczyłbym coś... znajomego. Nie jestem fanem tego typu odtwórczości, ale byłoby wspaniale zobaczyć filmy oparte na TASie. Miasto, kostiumy, klimat, Batmobil, wszystko jak w serialu. Marzenie :)


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Gieferg

CytatNie mówcie, że chcecie następne części w tym samym realistycznym klimacie oglądać...

Owszem, ja chcę.
Tzn jeśli już mają powstać kolejne filmy o Batmanie (choć jak dla mnie trzy by wystarczyły) to właśnie w tej konwencji.
Żadnych Man-Batów czy innych Clay-Face'ów, nawet w TAS czy komiksach mnie takie rzeczy wkurzały.

CytatJa myślałem że juz wykreślili Riddlera, tak jak Pingwina za brak realizmu

W  T  F  ?

Zastanawiam się też o co chodziło Nolanowi z tym, ze Pingwin jest zbyt dziwaczny/nierealistyczny. Przecież to postac, którą spokojnie można zrobić realistycznie, no chyba że zna tylko burtonowskiego ;)

CytatBane z tej trójki jest najmniej prawdopodobny ze względu na to, iz Nolan nie chciał by raczej widzieć takich walk - bo raz, że mało realne a dwa średnio mi to do niego pasuje.
Za mało realne? Co? jakie walki? Bane to postać, którą można pokazać zupełnie i calkowicie realistycznie. Jak dla mnie nawet nie musi być aż takim pakerem jak w komiksach. Po NCFOM stwierdziłem, że Bardem byłby wprost idealny do tej roli.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Hydro

#292
Man-Bata swietnie przedstawiłby Burton (chociaż, nie oszukujmy się, to baardzo naciągana postać), u Nolana nie ma na niego miejsca.
It's a funny world we live in.

Leon Kennedy

CytatPo trylogii Nolana (o ile dojdzie ona do skutku)

Raczej dojdzie ;).

Cytatchętnie zobaczyłbym coś... znajomego. Nie jestem fanem tego typu odtwórczości, ale byłoby wspaniale zobaczyć filmy oparte na TASie. Miasto, kostiumy, klimat, Batmobil, wszystko jak w serialu. Marzenie

Świetnie ujęte... Marzenie, a szkoda :'(.

CytatOwszem, ja chcę.

Ja bym wolał coś nowego. Zresztą nowy reżyser to pewnie i nowa konwencja ;D.

Cytat(choć jak dla mnie trzy by wystarczyły)

Jeśli filmy będą trzymały poziom to dawać ich jak najwięcej :).

CytatŻadnych Man-Batów czy innych Clay-Face'ów, nawet w TAS czy komiksach mnie takie rzeczy wkurzały.

Mnie zawsze te postacie w pewien sposób fascynowały... A że w Gacku z reguły czarne charaktery były fajnie ukazane, to moglibyśmy dostać coś ekstra.

CytatZa mało realne? Co? jakie walki? Bane to postać, którą można pokazać zupełnie i calkowicie realistycznie.

I to bez dwóch zdań!! Wystarczy dobrze pogłówkować przy tej postaci!!

CytatMan-Bata swietnie przedstawiłby Burton

Człowieku to by było coś pięknego.

Cytat(chociaż, nie oszukumy się, to baardzo naciągana postać),

Fakt faktem, ale to również postać z potencjałem...

Gieferg

CytatJa bym wolał coś nowego. Zresztą nowy reżyser to pewnie i nowa konwencja

To zalezy. Jesli trzeci film Nolana byłby choćby zbliżonym sukcesem do TDK (a wiadomo że TDK pracuje też na sukces kasowy sequela i sądze, że poniżej 700 baniek ten nie pownen zejść)  to gdyby potem ktoś miał Nolana na stołku rezysera zastąpić, to całkiem możliwe że dostałby odpowiednie "wytyczne". W przypadku poprzednich zmian konwencji w Batmanie zawsze następowały po tym jak jakiś film był rozczarowaniem pod względem wyników kasowych - a zarówno Batman Returns jak i B&R nimi były.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

(A)nonim

No to może WB poszło po rozum do głowy i jak Nolan odejdzie zmienią konwencję (jeżeli oczywiście będą chcieli nowy film o Batmanie), żeby nie powstało takie B&R. Ja też uważam że zmiana konwencji się przyda, film w klimacie z fan-trailera do Arkham Asylum byłby świetny i znowu wielu fanów byłoby "zaspokojonych". Jedyny problem to R.
A z tą realnością, to pierwsza rzecz Zsasz już BYŁ i nie był psycholem, tylko hitmanem mafii, ile razy trzeba to powtarzać?
No i Ten Który Ma Dziwne Nazwisko był realną postacią? Nolan oczywiście nie wsadzi takiego Mr Freeza (bo urealniając go zniszczyłby cały theme tej postaci), czy Man-Bata (to samo), ale może się mocno zabawić.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Maxie Zeus

CytatJa bym chciał w jakiejś części uwidzieć Man-Bata ( to jest bardzo ciekawa postać ). Wiadomo, że w kontynuacji TDK nie ma szans się pojawić, ale po tej części Nolan zapewne powie dość i ktoś nowy przejmie pałeczke...
Nolan na 100% nie wprowadzi Man-Bata.. ale przecież Dr. Langstrom mógłby się pojawić. Jako kumpel Foxa zajmujący się zoologią/biologią (Dr. Connors pojawił się w ''Spider-Manach, to dlaczego w ''Batmanach'' Kirk nie miałby mieć camea ?)

(A)nonim

Cytat(Dr. Connors pojawił się w ''Spider-Manach, to dlaczego w ''Batmanach'' Kirk nie miałby mieć camea ?)
Bo według logiki w świecie Pająka Connors może stać się zmutowaną jaszczurką w przyszłych filmach?
Po co takie niepotrzebne cameo Langstroma? Strata taśmy filmowej.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

A ja uważam to za całkiem fajny pomysł... Taka mała furtka dla nowego reżysera :).

(A)nonim

W nolanowskim świecie (mimo że bez Nolana) ma się pojawić Man-Bat? Jak Nolan zakończy swoja pracę (może już zakończył) to mam nadzieję że nikt nie będzie się mieszał do tego uniwersum. Zwłaszcza ze zmutowanymi ludźmi-nietoperzami. Bo wyjdzie przeskok jak między Burtonem a Schumacherem.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.