Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Premiera

Zaczęty przez Firm, 11 Czerwiec 2008, 18:47:59

Dominic

Ja na premiere TDK wybiore sie do Poznania mam tam blisko i oczywiście w dzie? premiery filmu.Chyba zaloze koszulke z batmanem TAS bedzie mi troche za duza,ale to nic (koszulka taty.)

Philips V38

Cytat: Sammy w 11 Czerwiec  2008, 23:58:46
No to Philips V38 spotkamy sie w Opolu

zapewne TDK bedzie wyświetlany w Opolu w dniu premiery....Sammy wybierasz sie 8 sierpnia ?
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Sammy

no jasne tylko, ze nie wiem w jakich godzinach bedzie puszczany w tym dniu, najchetniej poszedlbym na najwczesniejszy (ranny) albo calkiem pozny, tak aby bylo jak najmniej "popcornozerców" wrr... zreszta planuje parokrotna wizyte na TDK wiec w dniu premiery pewnie bedzie mi wsio jedno :)
This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

MJ

I ja sie wybierem 8 sierpnia, moze sie jakos spotkamy na chwile czy cuś. ;]
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Crane

Na 99% (okolo tydzie? przed oficjalną premierą) bedą pokazy przedpremierowe, wiec na pierwszym mozliwym oczywiście sie pojawie. Nastepnie oczywiście 8 sierpnia, a potem sie zobaczy, jak bedzie kasa to do oporu :D


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Funky

Na taki film z takim Jokerem najlepiej byloby iśc o 22 ;) wieczór dodalby klimatu... No a pó?niej wracac sobie w nocy, lub przejazdzka taksówką ;)

Crane

Lepszy bylby powrót radiowozem, no wiesz, wychylasz sie z okna, lapiesz wiatr we wlosy. A potem wysiadka w i przechadzka glówną ulicą miasta z karabinem w reku ;)


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Grim Knight

Zdaje sie, ze w odwrotnej kolejności- mili panowie w blekicie raczej nie wypuszczą Cie na tego typu przechadzke, gdy juz raz znajdziesz sie na ich tylnym siedzeniu :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Hydro

Hmm... ja pójde na premiere 8 sierpnia (bo przedpremierowe bedą na pewno wykupione) i chyba zrobie sobie makija? Jokera ;) Chociaz mam nadzieje ze 8 na filmie bedzie malo osób (czytaj "wiekszy spokój) tak jak na BB - przychodze na sale, a tam 2 nastolatków i facet po 30 :D
It's a funny world we live in.

Grim Knight

Ja sie bede musial pośpieszyc, aby mi z afisza nie zdjeli, bo nie chce mi sie jechac do Wawy, aby to obejrzec.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

Cóz...U mnie plany sie zmieniają blyskawicznie i na to wygląda, ze TDK obejrze w Warszawie...

Oczywiście bez Jokerowego makijazu...Musze jakoś promowac mój zasyfialy śląsk ;D

Huntersky

Najpierw przedpremierowo, potem w premiere i jeśli bedą wyświetlac w Zakopanem, to trzeci raz. :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Hydro

Na TDK pójde to Warszawskiego IMAXu, i moze zrobie sobie troche szerszy uśmieszek i ciemniejsze oczka :P
It's a funny world we live in.

Maxie Zeus

Powinni (przed premierą) w sklepach sprzedawac te ''sylikonowe blizny na twarz'', które Heath nosil w filmie. Od razu bym kupowal - cena nie gra roli ;)

Juby

Byc moze w czasie polskiej premiery "Mrocznego Rycerza" bede w Sopocie, wiec wpadne do kina gdzieś w trójmieście.