Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Dragon Ball

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:29:34

Juby

Fotki, które juz widzieliśmy, ale w dobrej jakości:




: 25 Sierpie?  2008, 08:47:37

 Nowy plakat:

kelen

Ciekawe czemu niktz was nie podal jeszce fotki z Piccolo

Scena pochodzi z trailera, ktory niedlugo wyjdzie

Maxie Zeus



A tu macie screeny ze zwiastunu, który ukaze sie 17 pa?dziernika ;)
Po raz pierwszy widzimy Lorda Piccolo...
Powiem tak - wygląd Szatana S. troche mnie zaniepokoil ::)















Mel

Uuuu...A dlaczego nie zielony?

Juby

Jako do filmu to jest dobry, ale patrząc na pierwowzór, to co to w ogóle jest, bo na pewno nie Piccolo. Gdzie są jego czulki, co to za zbroja i gdzie zaginela zielona skóra. Choc kolor skóry az tak mi nie przeszkadza, ale fakt, ze to jakiś lord (bo w komiksach czegoś takiego nie bylo) i ze chodzi w jakiejś zbroi jest zenujący. Moze jeszcze zamiast byc kosmitą z planety Namek, to jest jakimś mutantem? :P

Mr.G

Moze po prostu ktoś postanowil "uNOLANizowac" ten film? ;)

Crane

Fani zaraz sie na mnie rzucą, ale ta produkcja wygląda jak jakiś tani koszmarek który powinien zostac wydany co najwyzej od razu na DVD. Jeśli w ogóle.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

LelekPL

a czemu mielibysmy Cie zjechac? przeciez to wyglada tragicznie... sam jestem wielkim fanem DBZ, ale dragon ball tez byl fajny po retrospekcji, ale ten film zapowiada sie na kolejny Street Fighter albo Mortal Kombat. Tyle ze tym razem potencjal byl olbrzymi tylko jak zwykle zle osoby sie zabraly!
Pewnie i tak pojde na to do kina, ale niczego nie oczekuje. I nie mowcie ze nie ogladalem i nie wiem... to widac.Tak samo jak bylo widac ze TDK bedzie genialny, tak samo widac jak bardzo ten film bedzie do dupy

Leon Kennedy

To jest Piccolo??!! Ludzie on wygląda jak jakiś podrzedny przeciwnik z tandetnej gry i czemu nie jest zielony do cholery?!! Zaczynam sie powaznie obawiac o ten film :'(.

kelen

Moim zdaniem nie wyglada najgorzej, gdyby go odwzorowali idealnie to by wygladal smiesznie, a tak przynajmniej wyglada groznie.

Leon Kennedy

Nie musieli go idealnie odwzorowac, ale niech on go chociaz troche przypomina!! A brak jego naturalnego koloru skóry to przegiecie na skale światową!!!!!

Juby

Jak zobaczylem te fotke, to z początku myślalem, ze to Gargulec (Czy tez Gargulik) JR., który wystąpil w paru odcinkach dbz.

LelekPL

Powaznie dopiero teraz zaczeliście sie martwic? Czy dla was do tej pory byla choc jedna przeslanka ze ten film bedzie co najwyzej średni? Owszem niby jest na podstawie najlepszego serialuy anonimowanego mojego dzieci?stwa. No dobra zgodze sie tez ze Emily Rosum jest gorąca... ale do cholery jasnej Kylie Minogue tez i Street Fightera nie uratowala. A tamten film mial przynajmniej ciekawe nazwiska z nim powiązane (np. ś.p. Raul Julia), a ten. Chow Yun Fat jedynie, ale i dla niego to jest tylko skok na kase zapewne. Po samych ludziach zatrudnionych do tej produkcji, czasie i pieniądzach przeznaczonym na produkcje widac jak na dloni w jakim kierunku wytwórnia chce to pociągnąc. B-klasowy klimat aby zabezpieczyc sie przed jak najbardziej prawdopodbną klapą w box-officie. Moim zdaniem film bedzie totalnym dnem i chyba tylko na tym forum ludzie sie jeszcze oszukują albo nie wiedziec czemu jeszcze tego nie zauwazyli. Nie liczylbym zeby film tez sporo zarobil mimo wielkiego grona fanów, bo otacza go wlaśnie taka aura "gównowatości", takze znacznie ciekawszy DBZ movie raczej nie powstanie... chyba ze do skutku dojdzie pomysl aby to sam Akira Toriyama byl zaangazowany w ten projekt. To mogloby byc ciekawe z niezlym rezyserem, i dobrą obsadą (jak dla mnie to nie muszą byc Azjaci jak niektórzy narzekają, ale mimo wszystko obecny Goku to straszna pomylka - dwa slowa na ten temat: Wojna Światów :)

I owszem denerwuje mnie ze studia obchodzą sie z fanami jak z dziecmi, pomimo bardzo duzych, wrecz epickich mozliwości co do tego filmu i dlatego mnie ponioslo, teraz sie juz opanowalem i dlatego... why so serious
fiuu

Leon Kennedy

Ja bylem caly czas pozytywnie nastawiony co do tej produkcji, ale teraz zaczynam watpic... Jednak czekam jeszcze na zwiastun, moze on nam da jeszcze jakąś nadzieje ;).

Firm

Jesteście śmieszni.

Za to odpowiada FOX. FOX, który zostal zjechany przez rezysera Babilon AD, który FOX wypromowal.
Ale coraz bardziej czekam na DB! To wygląda naprawde fajnie! Nie jest mrocznie, nie jest powaznie, jest bajkowo!

Tak jak byc mialo. Szczerze? Na wszystkich manipach z Piccolo jak byl zielony to sie wrecz śmialem, to naprawde krety?sko wygląda w "prawdziwym" świecie. Pewnie, ze wygląda inaczej, a jak wyglądac mial? Z gumowymi czulkami na skórze? Ale zresztą popatrzcie na tlo gdy jest pokazany Goku to wygląda jak studio ale spójrzcie na to ośietlenie, takie unikalne. Ten film to taki film, który bedzie przygodą. Miedzy pustynią wiekszośc scen, to ma w sobie pewną tajemniczą atmosfere.

Naprawde was nie rozumiem. Nie oczekiwalem nigdy od tego jakieś "ponurego, mrocznego" klimatu, ten film mial byc przygodą i...taki bedzie.

Strasznie sie niecierpliwie!