Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Dragon Ball

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:29:34

(A)nonim

Ok z tym zwiastunem Dragon Bala to wygląda to na przyjemną popcornową sieczkę. Czyli można to obejrzeć. Ale z oryginałem najwyraźniej nie ma wiele wspólnego.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Juby

Chyba Piccolo się troszkę bardziej zazielenił na tym zwiastunie? :)

Mihcim

Tak Picus jest Zielonkawy :)

vincent

Jak szedł w tym make-upie na planie to wpadł łbem w wiadro z zieloną farbą, więc producenci już machnęli ręką i ręce też mu pomalowali.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Mihcim

Haha niezle
ale to by pokazywalo ze maja ten film w dupie i jakby Songo wpadl do wiadra wody i jego wlosy by tak opadly to tez by reka machneli :):)

vincent

Bo mają film w dupie. Goku nie wpadł w wiadro z wodą, ale za to jak Akira skończył pisać scenariusz to chomik prezesa 20th wpieprzył prawie wszystko i musieli improwizować :< W dodatku z powodu krachu na giełdzie 20th stracił parę baniek i postanowił obciąć budżet DB, a speca od efektów specjalnych potrącił tir gdy wracał do domu, więc efekty zrobili w paincie :<
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Mihcim

W jakim paincie namalowali na kartce Hehe
ale masz racje efekty sa kiepskie.Kurde Plakac mi sie chce ze Takie swietne Anime bedzie takie nie swietne.To bedzie 1 raz kiedy powiem do Dupy!

Leon Kennedy

Muszę przyznac ludziska, ze ten zwiastunik poprawił mi chumor ;D. Być może dostaniemy coś całkiem przyzwoitego :). No i Piccolo jest zielony!!

Huntersky

Twój chumor faktycznie może poprawić, ale na pewno nie mój humor :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

vincent

A Batman z B&R ma długie uszy i fajny znak na klacie, to znaczy, że film jest fajny?
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Juby


Mihcim

takie sobie te plakaty ostatni najgorszy. No i chyba najbardziej ciekawy to ten 2 z Songo?

vincent

Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Man-Bat

http://animowane.net/articles.php?article_id=295             Dalsze odcinki Dragoon Ball to nie żart naprawde !!!!!!!!!!!
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

kelen

Eh...? A to nie czasem ten OAV/czy kto go tam wie, o ktorym juz wiadomo od... dawna?