Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Dragon Ball

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:29:34

Firm

Co jak co dla mnie Piccolo wygląda jak bad-ass i w kapturze przypomina mi tradycyjnego zielonego Nameczanina.

Juby

Jeśli film DB ma być bardzo dobry musi być przynajmniej tak brutalny jak ten filmik, który tu zapodaje:
http://pl.youtube.com/watch?v=oQVipBwiEis&feature=related

Freezer męczy Krilina do samego końca. Moment ten był tak drastyczny, że wycięła go polska telewizja. :o

kelen

Film raczej takich scen nie bedzie mial, w koncu chyba ma Pg13?
Swoja droga, polska tv nic nie wiciela, tylko dostala juz ocenzurowana wersje od francuzow...

(A)nonim

Heh nie dziwię się że to anime może denerwować, Freezer spuszcza się nad Kuririnem 5 minut. Manga jest o wiele lepsza.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Oby ci kolesie mieli dobry gust, bo robi się co raz gorzej...http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=49804. A trailer był słabiutki.

Q

Być może kolejna fotka zdradzająca, co mozemy ujrzec w filmie:

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Huntersky

To ma być goryl, w którego przemieniają się Sayanie?


Dziękuję, postoję ::)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mel

...

No to dałam sobie spokój z tą odrobiną nadziei na udany popkorniak...

El Cornetto

A jak dla mnie szykuje się następca Mortal Kombat :P.
Kreskówki nienawidzę jak psa, to może chociaż odarty z całej tej bezsensownej otoczki film będzie ciekawy.

Mel

#129
Bezsensowne to było, ale wciągało.

Szczególnie, gdy się upatrzyło ulubionego bohatera ;D

Ale czy to anime, film, czy też manga...Kicz zawsze był głównym składnikiem w Dragon Ball...
I o dziwo, dobrze przyjętym.

Leon Kennedy

CytatSzczególnie, gdy się upatrzyło ulubionego bohatera

Wtedy to się na to czekało z wypiekami na twarzy :D.

CytatKicz zawsze był głównym składnikiem w Dragon Ball...

Ale był to kicz w pieknym stylu ;D.

Co do Gorylko to na zdjęciu prezentuje się bardzo sztucznie... Oby w filmie było lepiej.

Mihcim

Czekalem tak dlugo zeby sie wypowiedziec.
Ok wiec tak:
Dragon Ball kreskowka mojego dziecinstwa przy ktorej dorastalem ona byla dla mnie jak Wiara.To byl moj sekretny Bog.Po paru latach BAM Film? wy chyba mnie w konia robicie i widze jakies zdjecie goscia co ma wlosy podobne to Goku i mowie. Co to?. nagle spokoj po zdjeciu songo Przerazil moje oczy Piccolo.Swietna postac ktora byla tak pomyslowa to chyba zdecydowanie jedna z najleprzych postaci w DB i nagle Piccolo ma byc bialy.To jak z 50 centa zrobic Bialego Geja.Jak mozna Nameczanina zrobic bialego ;/
Moze rezyser chce wszystko urealnic? (Nolan?)
Dobra teraz jak beda wygladac walki te swietne w DB a jakie w movie?
Moim zdaniem walki beda sie caly czas skupiac na rzucaniu w siebie kulami ognia bez sensu.Dodadza pare efekcikow i mysla ze film bedzie spoko
Acha i jezeli to cos ma byc gorylem...To ja sobie wyobrazam co oni zrobia z vegety...

Q

Nowe fotki:
Jamie Chung jako Chi-Chi


Eriko Tamura jako Mai


Goku i Piccolo
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Chi-chi z bronia? Oh well...
I w koncu troche wiecej tego Piccola. Widac, ze na pewno nie jest bialy. I wyglada ciekawie. Szkoda, ze nie widac calej glowy.

Mihcim

Smieszna ma banke kurde szkoda  mi czulkow
a czemu songo nie jest chinczykiem?