Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

DVD'n'Blu-Ray

Zaczęty przez Huntersky, 27 Wrzesień 2008, 20:20:37

Hydro

Ok, TDK już obejrzane na DVD. I powiem tak: dodatki nienajgorsze, chociaż oczywiście mogliby bardziej się postarać. Menu... lipa. Tylko jedno zdjęcie Gordona, na płycie z dodatkami jest albo ta sama fotka, albo inna, ale też stoi. Wygląd płyt (!) jest bardzo łądny. Szczególnie ta z dodatkami. Jest to jedno z pierwszych zdjec Jokera (twarz) na czarnym tle. Płyta z filmem to Batman stojący w gruzach (po śmierci Rachel). Film ma bardzo dobrą jakość obrazu. Napisy polskie - OK, takie jak w kinie (a jakżeby inaczej :P), chociaż lektor - LIPA. Kupiłem tekturowe opakowanie z Jokerem (takie jak na Blu), a ze środka wysywa się pudełko z Batmanem i płonacym nietoperkiem. Cena 64.99. Tyle. Polecam :)
It's a funny world we live in.

El Cornetto

Cytatale nie będzie to raczej na tyle szybko, żeby był sens na nie czekać.
No ja i tak nie zamierzam kupować filmu, więc w sumie wszystko mi jedno :)

Gieferg

Wiemy, wiemy, lepiej kupić Batman & Robin...

CytatNapisy polskie - OK, takie jak w kinie

I Harveya też odmieniają  jako Harvey'ego, Harvey'emu zamiast Harveyowi itd?  >:(  Aż pójdę sprawdzić...
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

LelekPL

Dzięki za info... w sumie i tak oglądam bez napisów czy lektora, ale z dobrymi napisami można przynajmniej oglądając film z rodziną nie tłumaczyć co 5 minut, co bohater naprawdę powiedział... strasznie to irytujące:
Aha, pewnie to strata czasu, ale może jednak ktoś wie czy w Olsztynie można dostać 2 disca już, bo wybieram się tam dzisiaj

Crane

Kolejne wydanie na pewno będzie. Za rok strzelą pewnie edycję kolekcjonerską. Skoro Nolan ma takie podejście do dodatków, należy spodziewać się tylko wypasionego opakowania i jakichś dodatkowych gadżetów (książka, fotosy itd.) jak w przypadku 300 i I Am Legend.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Hydro

Gieferg - chyba TAK...

Cytatczy w Olsztynie można dostać 2 disca już
Skoro było w takim mieście jak Włocławek (małe miasteczko), to w Olsztynie na 80-90% powinno być :)
It's a funny world we live in.

El Cornetto

CytatWiemy, wiemy, lepiej kupić Batman & Robin...
Wiesz Gieferg, dla mnie istnieją inne filmy niż tylko komiksowe adaptacje. Z resztą co mi zarzucasz, że kupuję B&R (dla dodatków i fajnie wyglądającego boksa z antologią) skoro sam wydałeś kasę na King Konga, którego nie cierpisz.

Crane

Gieferg kupił King Konga?!


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Gieferg

#143
Tak, 2DVD za 12,99. Dla dodatków :) No i ładnie wygląda opakowanie  8) Myślałem też nad Superman Returns (również dla dodatków) ale jakoś się nie skusiłem.

CytatWiesz Gieferg, dla mnie istnieją inne filmy niż tylko komiksowe adaptacje
Wiesz, dla mnie również.

CytatZ resztą co mi zarzucasz, że kupuję B&R (dla dodatków i fajnie wyglądającego boksa z antologią
A no chyba że tak :)
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

kelen

Sprawa z Katowicami ma sie niezle.
Pare minut temu wrocilem z zakupow. W empiku na piotra skargi jest sporo egzemplarzy 2dvd z tekturka. Na dodatek obnizyli cene do 59,99.

Jeden z nie wielu przypadkow, kiedy empik mnie milo zaskakuje.

Crane

Miałem tego DVD nie kupować ze względu na dodatki i zakupić dopiero Blu-ray, ale argumentacja Nolana mnie przekonała. Jeśli chodzi o Blu-ray, to na razie zadowolę się Blu-ripem. Mówię wam, obraz zwala z nóg! A sceny imaksowe z innym formatem obrazu jakieś takie inne, lepsze, zupełnie jakbym widział je pierwszy raz.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Huntersky

Też już zakupiłem. Wszystko OK, tekturka ładnie się komponuje z tekturką BB, można się jedynie przyczepić do tego lektora i menu, co ciekawe muzyka w nim zawiera efekty dźwiękowe z animowanego menu, które dostali Amerykańce. :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Crane

Może jest jakiś błąd w wyświetlaniu menu. Sprawdźcie na komputerze na przykład jak to wygląda.

Filmy Galapagos zawsze mają menu z oryginalnych wydań przecież.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Huntersky

Sprawdzałem na kompie i na PS2 - wszędzie jest to samo menu. Róznica pomiędzy kompem a odtwarzarką była w przypadku Batman Begins, na kompie menu było statycznym obrazkiem, a na konsoli już klasycznym montażem scen.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

LelekPL

czyli w Polsce na głównej okładce 2disca jest Joker a nie Batman? trochę to pachnie wykorzystaniem wizerunku Heatha, nie używając wizerunku głównego bohatera... no ale cóż takie prawa polskiego rynku...