Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Justice League

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 20:20:41

Adolf

Nowa plotka mówi, ?e gra b?dzie si? nazywa? Arkham Universe, co sugeruje szersze spojrzenie na przedstawiony ?wiat. 

Nikt jeszcze nie poruszy? kwestii ekonomicznych. W Marvelu gdy rusza?o universum filmowe, to zatrudniano do ról znanych aktorów. Robert Downey Jr, Scarlet Johanson, Gwyneth Paltrow, Samuel L. Jackson, a nawet Edward Norton nie nale?y do tanich. Przy kolejnych filmach jak Thor i Kapitan Ameryka skupiono ju? si? na tzw. pere?kach drugiej ligi. Nie zaskakuje te?, ?e w fazie drugiej nazwiska aktorów s? znane tylko najwi?kszym hardcorowcom siedz?cym w bran?y filmowej. Hugh Jackman za wyst?p z X-Men Days of Future Path skasuje 20 mln. W Avengers Ci mniejsi dostali po 3 mln, a Ci wi?ksi po 6 baniek, a Robert dodatkowo mia? w umowie procent od dochodów, gdzie przez olbrzymi sukces filmu ponad 50 mln wpad?o mu extra.
Prze?ó?my to teraz na Justice League. Gdyby pojawi? si? Christian Bale, to nie gra? by on za pó?darmo. Dlatego o wiele lepiej by?o by znale?? ma?o znan? twarz i wcisn?? mu kontrakt na 5-7 filmów. Same plusy, nie dosy?, ?e tanio, to jeszcze zachowana ci?g?o??. Nowy tani Bruce Wayne to te? nowe ta?sze otoczenie Bruce'a Wayne'a, tani Alfred (Michael Cane nie poleci na ja?mu?n?), tani Fox, tani Gordon. S?dz?, ?e stawianie na mniej znanych, ale utalentowanych aktorów to kierunek, w którym powinni i?? w?odarze DC. Jednak znaj?c ich, to wszystko b?dzie musia?o by? w hollywoodzkim rozmachu.

LelekPL

Cytat: Adolf w 05 Marzec  2013, 08:34:39
Nowa plotka mówi, że gra będzie się nazywać Arkham Universe, co sugeruje szersze spojrzenie na przedstawiony świat. 

Nową plotką też bym tego nie nazwał. W tej chwili czekamy na E3 i wyjaśnienie o co chodziło z nową grą z serii Arkham już w tym roku.

Co do pieniędzy no to jest to jeden z powodów, który można by było brać pod uwagę, ale... jeśli Warner chce konkurować z Marvelem wszyscy wiedzą, że muszą zainwestować. Superman zarobi swoje, może to będzie jakieś 500 mln dolarów, ale na Marvel to za mało. Sam Batman, z mało znanymi twarzami też nigdy wiele nie uzbierał. We dwójkę to oczywiście będzie olbrzymia, miliardowa suma, jednak zapewne nie tak duża jaką by uzbierali z duetem Bale-Nolan. Jeśli WB chce rzeczywiście finansowo konkurować z Marvelem od zaraz to taki ruch ma jak najbardziej sens (poza tym Gordona, Alfreda czy Foxa nie potrzebujemy koniecznie w filmie o JL, już prędzej trzeba by było porozmawiać z Hathaway i Levittem). Owszem dalekosiężny plan, z nowymi aktorami, mógłby okazać się lepszy, bardziej dochodowy, ale jeśli oznaczałoby to dalsze czekanie to nie wiadomo jak świat będzie reagował na filmy o superbohaterach po np. trzeciej części Avengers. Jeśli JL wyszłoby tak późno to mogłoby zarobić jedynie jakiś śmieszny procent tego co Marvel i okazaliby się klapą, coś czego studio być może się boi w tej chwili.

Adriann

W sumie to..WB ma problem o którym wszyscy wiedzą..to co innego może zrobić jak nie wykorzystać coś co się świetnie sprzedało? Myślę że Nolan ma w tej sytuacji niewiele do powiedzenia..to ich ostatnia deska ratunku w sumie bo na reboot jest za późno

Leon Kennedy

Hmm... Bale wraca do roli Batman w JL, a Nolan robi jako dobra wróżka... No cóż nie wiem, nie mam pojęcia jak Oni to sobie widzą... Ale wiem jedno i Nolan i bale są warci ryzyka. Zwłaszcza Nolan, który lubi mieć wszystko ładnie poukładne :)

CytatNową plotką też bym tego nie nazwał. W tej chwili czekamy na E3 i wyjaśnienie o co chodziło z nową grą z serii Arkham już w tym roku.

Jaka plotka? Pod jarałem się :D.

Adolf

CytatNową plotką też bym tego nie nazwał. W tej chwili czekamy na E3 i wyjaśnienie o co chodziło z nową grą z serii Arkham już w tym roku.

Skoro gra ma wyjść w tym roku to zapowiedzi doczekamy się wcześniej. Dobrą okazją będzie GDC.

Cytat: Adriann w 05 Marzec  2013, 10:26:24
W sumie to..WB ma problem o którym wszyscy wiedzą..to co innego może zrobić jak nie wykorzystać coś co się świetnie sprzedało? Myślę że Nolan ma w tej sytuacji niewiele do powiedzenia..to ich ostatnia deska ratunku w sumie bo na reboot jest za późno

Według mnie korzystanie na siłę z tego co jest to najgorsza możliwa opcja. Niech już sobie wsadzą do JL nowego Batmana i potem nakręcą o nim film. Bo jeśli by wykorzystali dokonania Nolana, to pojawi się uczucie, że to wszystko było niepotrzebne. Rash Al Ghul mógłby pływać w swojej jamce, a Bane mieć porządny zestaw z venomem by się "napompować".

Leon Kennedy

CytatWedług mnie korzystanie na siłę z tego co jest to najgorsza możliwa opcja. Niech już sobie wsadzą do JL nowego Batmana i potem nakręcą o nim film. Bo jeśli by wykorzystali dokonania Nolana, to pojawi się uczucie, że to wszystko było niepotrzebne. Rash Al Ghul mógłby pływać w swojej jamce, a Bane mieć porządny zestaw z venomem by się "napompować".

Masz rację i w tym wszystkim tkwi szkopuł... czy całość będzie miał sens w nolanowskich realiach.

lady_ozzy

Ra's funkcjonowa?by jako... widmo, Bane cudownie prze?y?... A Joker... chyba nie zgin??... Teoretycznie mog?oby to mie? r?ce i nogi. Aczkolwiek sprawa z Bane'm by?aby ostro naci?gana. No i oczywi?cie Joker... tego 'problemu' chyba nie musz? wyja?nia?.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Kadaver

Jakby spojrzeć z szerszej perspektywy, to trylogię Nolana z Justice League da się połączyć. W XiX wieku podróże na Księżyc należały do sfery science fiction, dzisiaj są faktem historycznym. To, co fantastyczne, może nagle stać się realne. Na tym można oprzeć koncepcję Justice League.

Leon Kennedy

Chyba się zgrywasz, bo...

CytatBane cudownie przeżył...

A po co go wskrzeszać :P

CytatA Joker... chyba nie zginął...

Bo nie zginął, tkwi w pierdlu, albo i już nie.

Kadaver

Raczej w psychiatryku. Ale nie wiadomo, co ze Scarecrowem.

Tengu

Dla mnie historia Dark Knighta si? definitywnie sko?czy?a. Taki zabieg mo?e by?by sensowny, jeszcze przed TDKR, który zamkn?? wszystkie w?tki u Batmana na dobre. Popieram ca?kowicie to co pisze Adolf - najlepszym wyj?ciem b?dzie pokazanie ca?kowicie nowego Batmana i jego otoczenia. W fantazji fana oczywi?cie by?oby to ciekawe, zobaczy? znowu ?wietnego Batmana w wykonaniu Christiana Bale'a, Johna Blake'a który b?dzie czeka? w jaskini, czy reakcji Gordona na powrót jego przyjaciela - takie rzeczy jednak bardziej nadaj? si? na fanowskie inicjatywy, a nie kontynuowanie universum Nolana.

Kadaver

A ja jestem otwarty na obie możliwości. Dużo zależy od historii i scenariusza.

Tengu

I jak to sobie wyobra?asz? Batman, który zosta? uznany za zmar?ego, sta? si? miejscow? legend? i symbolem sprawiedliwo?ci, który zmieni? Gotham City na zawsze, nagle powróci?? jak zareaguj? na to ludzie, skoro go pochowali? czasem nie powinno si? przeci?ga? pewnych rzeczy, tylko zako?czy? je ze smakiem. A nolanowskiego Robina który mia?by by? cz?onkiem JL, po prostu sobie nie wyobra?am, i nawet nie chc? wyobra?a? - wychowa?em si? na Batmanie który by? Brucem, widzia?em Bruce'a po raz pierwszy w JLA, i zawsze Batman b?dzie dla mnie osobist? podró?? Wayne'a. W komiksach mo?e si? pojawia? Dick, Azrael, bo ka?dy wie ?e nie jest to zmiana na sta?e, ale póki co jestem po konserwatywnej stronie geekostwa, i nie chc? na ekranie nikogo poza oryginalnym Gackiem.

Kadaver

A skąd mieszkańcy Gotham wiedzieli by że to ten sam Batman? Skąd, by wiedzieli, że pod kostiumem jest ten sam człowiek? A ich reakcje mogłyby być ciekawym wątkiem.

lady_ozzy

Cytat: Leon Kennedy w 05 Marzec  2013, 17:00:12
Chyba si? zgrywasz, bo...

A po co go wskrzesza? :P

Bo nie zgin??, tkwi w pierdlu, albo i ju? nie.

Leon... czytaj prosz? ze zrozumieniem. Nie powiedzia?am, ?e tego chce... tylko jak by to mog?o wygl?da?, w oparciu o komentarz Adolfa. G?ównym z?ym zapewne b?dzie Darkside ale mo?e kto? z WB si? stuknie w g?ow? i wpadnie na pomys?, ?e przeciwnikiem b?dzie 'Liga Niesprawiedliwych' z Jokerem, Bane'm itd itp.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]