Aktualności:

"The Batman" na  4K Ulta HD, BD i DVD od 27 maja.

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Pokaż wątki - Adolf

#1
Inne komiksy / Top Cow
27 Wrzesień 2010, 19:43:13
Znacie Witchblade i The Darkness? A może uniwersum Top Cow nie jest Wam obce, lecz nie macie gdzie poczytać o ulubionych komiksach. Na SmallvillePlanet powstał mały dział, który powoli będzie rozwijany. Może nawet przez Was? Zapraszam do odwiedzenia.
http://www.smallville.com.pl/index.php/static/komiks-topcow
#2
Myśle, ze w trzeciej cześci mozna by pomalu wprowadzac pewne elementy, które moze nie mialy by wplywu na fabule, ale pokazaly by, ze Batman jest cześcią czegoś wiecej. Nie chodzi mi lączenie bohaterów.
Moje pomysly:
1. Podczas gdy kamera przedstawia miasto, na jednym z budynków widac napis Lex Corp.
2. Ktoś móglby czytac Daily Planet
inne propozycje?
#3
Bat-Gry / Batman Begins na PS2
16 Sierpień 2008, 17:20:25
Gra jest oparta na filmie Batman Begins. Graficznie gra prezentuje sie dobrze, a czasami i bardzo dobrze. Rozgrywka juz nie jest taka rewelacyjna. Jest to skradanka. Podkradamy sie z ukrycia do wrogów i powoli kolejno ich eliminujemy. Wazne jest tez wykorzystanie strachu. Przestraszyc mozna wrogów np. przez zrzucanie róznych przedmiotów, uruchamianie maszyn, czy wymykanie sie alarmom. Niestety mozliwości straszenia jest niewiele. Widac w tym aspekcie powazną wade gry jaką jest mala interakcja z otoczeniem. Milym uzupelnieniem są misje w tumblerze. Mimo wad jest to najlepsza jak dotąd gra o przygodach mrocznego rycerza.
#4
Myśle, ze po śmierci Rathel Bruce nie zostanie kawalerem i jakaś pani go z, albo sie nim zainteresuje...
Selina Kyle? Raczej malo prawdopodobne. Chociaz Nolan móglby ją urealnic. Zattana? Moze gdyby Nolan zrobil z niej zwyklą iluzjonistke... Stawial bym na Talie. Córka Ras'a chce sie zemścic na Batmanie za śmierc ojca, jednocześnie nie wie, ze kim jest Bruce z którym ma romans... Kto jeszcze wam przychodzi do glowy?