Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

Leon Kennedy

Zakończenie serii ma być, a oni mi tu kit o Robinie wciskają... Zabawne.

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Q

W serwisie Batman on Film pojawi?a si? informacja jakoby do roli w "The Dark Knight Rises" poszukiwano europejskiej aktorki. Informacja ta zosta?a jednak usuni?ta.

Natomiast odno?nie plotek na temat Robina redaktor serwisu Wilx, który rozpocz?? te plotki, doda? w odpowiedzi na powsta?? fal? spekulacji, ?e jego ?ród?a okre?li?y te lokalizacje mianem "Robin's Cave". Stwierdzi? równie?, ?e mog?o to by? po prostu fa?szywy trop zostawiony przez producentów, bo ?adne szczegó?owe informacje na ten temat nie s? mu znane.

?ród?a:
http://www.dailyblam.com/news/2011/02/05/multiple-sources-corroborate-rumored-appearance-of-robin-in-the-dark-knight-rises
http://www.comicbookmovie.com/fansites/rorschachsrants/news/?a=29525
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Hydro

Robin w TDKR? No co wy :P Jakos nigdy nie przepadałem za tą postacią, zresztą ten film będzie chyba trochę za poważny dla dzieciaka w kolorowych rajtuzach ganiającego za Batmanem. I o ile się nie mylę, to nie tak dawno temu Nolan wypowiadał się krytycznie na temat w.w postaci, więc te informacje o Robinie to imo 99% plotka. Przynajmniej mam taką nadzieję.
It's a funny world we live in.

(A)nonim

#94
Nolan zażartował że w okresie TDK Robin jest jeszcze w kołysce, a to trochę co innego.
Nigdzie też nie jest powiedziane że to musi być dzieciak w kolorowych rajtuzach, ganiający za Batmanem.
Też uważam te informacje za plotki, ale udział Robina w sadze Nolana jest jak najbardziej możliwy.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Hydro

I mam nadziej? ?e tej wersji si? b?dzie ca?y czas trzyma? ;) Oczywi?cie ?e nie musi, to w takim razie mo?na b?dzie si? spodziewa? Robina pokroju tego z 'Batman forever'. Zreszt?, nie ma co spekulowa?, póki nic nie jest oficjalnie potwierdzone.
It's a funny world we live in.

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Hydro

A dziękuje ;)

Czekam na info związane z nowym pojazdem Gacka, osobiście chcę BatWinga, jestem ciekaw jak Nolan by go przedstawił.
It's a funny world we live in.

LelekPL

no nie sądzę, aby ten filmowy Bruce Wayne miał realny problem z własnym latającym pojazdem, ale wątpię abyśmy to zobaczyli. Po pierwsze Batman w tych filmach używa peleryny do latan... szybowania, po drugie w zaistniałej sytuacji to, że zobaczymy nowy Batmobile jest prawie pewne, więc nie wiem czy będzie miejsce na przedstawienie dwóch nowych pojazdów.
Choć z drugiej strony Nolan zapowiedział, że w tym filmie idzie na całość ;)

Funky

CytatChoć z drugiej strony Nolan zapowiedział, że w tym filmie idzie na całość

A skąd ta informacja?

Ja mam nadzieję że ne zobaczymy żadnych nowych pojazdów, a batwing zupełnie odpada. A co do Robina traktuję te doniesienia jako plotki.

LelekPL


Funky

Ciekawe co oni mieli na myśli? oby tylko gadżety nie grały większej roli.

Hydro

It's a funny world we live in.

Funky

Chodzi mi o gadżety w stylu sonaru (tak przy okazji to dzisiaj ów wynalazek oceniam przyzwoicie) gdzie w trzeciej części Batman nie przesadzałby z technologią (wymyślna technologia już był w "TDK" i wystarczy). A i najważniejsza sprawa liczę na to że Bats nie zmieni wdzianka. A obawiam się tego że mogą mu skombinować zbroję na pojedynek z Bane`em.

Mihcim

Mam nadzieje ze Bane skopie Batmanowi dupsko tak mocno zeby ten ruszyl tylek na treningi :)