Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Rises - kto kolejnym wrogiem?

Zaczęty przez kelen, 06 Sierpień 2008, 19:04:45

Funky

#345
Sonar nie prezentował się źle ;) a co do Kapelusznika to już wolałbym go nie widzieć niż żeby tak jak Zsasz pojawił się w dwóch scenach i na dodatek gdzie nic nie będzie mówił.

vincent

Masz rację, sonar nie prezentował się źle, tylko tragicznie.
No masakra. Gdy to zobaczyłem na pierwszym seansie to miałem ochotę wyjśc z sali i nie wracac.. musiałem długo się z tym hollywoodzkim shitem oswajac.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Huntersky

Sonar był po prostu pójściem na łatwiznę w scenariuszu. To tak jakby Arnold rozwalił wszystkich w Commando jedną małą atomówką.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Crane

Cytat: Funky w 03 Listopad  2008, 19:33:57
Sonar nie prezentował się źle ;)
Oczywiście że nie. Ładne efekty itp. Ale scenariuszowo - DNO :D


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

(A)nonim

Dobra już tłumaczyłem że sonar miał dodatkowe znaczenie, oprócz bycia odjazdową zabawką - wybór Batmana.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Cytatkarty do kontrolowania umysłów?

Tak.

Cytatbył nieszczęsny sonar, jeszcze Ci mało?

Mnie on tam jakoś szczególnie nie przeszkadzał ;).

CytatDokładnie, bez kart i innych bzdur, to nie Forever.

Dokładnie, bo to inny film, klimat, reżyser, scenarzysta, aktorzy itp :D. A pewnego rodzaju zabaweczki ze świata Gacka na bank będą się pojawiać w filmach.... Ważne tylko, aby to było rozważnie robione, a nie na siłe i jak na razie tak jest. Więć nie rozumiem waszych obaw.

Altair

W której scenie w BB pojawia się Zsasz, bo musiało mi to umknąć...

Kompletnie bez sensu wydawała mi się scena, w której Batman walczył z Jokerem przy włączonym sonarze.Sonar tu tylko przeszkadzał.

(A)nonim

CytatW której scenie w BB pojawia się Zsasz, bo musiało mi to umknąć...
Najpierw sondzie, gdzie Crane go kryje i stwierdza że musi iść na leczenie do Arkham. Potem jeszcze raz czy dwa razy, raz idzie z nożem na Rachel i tego dzieciaka, ale ratuje ich Batman. Tyle że mocno różni się od komiksowego pierwowzoru tutaj jest mafiozem (wnioskuję że jakimś hitmanem).
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Huntersky

CytatKompletnie bez sensu wydawała mi się scena, w której Batman walczył z Jokerem przy włączonym sonarze.Sonar tu tylko przeszkadzał.
Sonar został uszkodzony, dlatego sam się włączał i wyłączał.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Altair


Huntersky

Co jest bez sensu? Miał bez maski walczyć? ::)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Altair


Leon Kennedy


Mihcim


Altair

Ja też nie...
I ja też!
No i ja!

Przepraszam znów moje problemy z roztrojeniem jaźni ahh..... :P