Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Justice League

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 20:20:41

Q

Projekt, który wywolal wiele kontrowersji i na czas obecny zostal zawieszony.

W filmowej wersji przygód Justice League powinni pojawic sie tacy bohaterowie jak: Batman, Superman, Wonder Woman, Flash i Aquaman. Wedlug plotek przeciwnikami bohaterów bedą OMACi oraz White Martians. Liga bedzie juz istniec, ale bohaterowie bedą mlodsi, to ich pierwsze lata dzialalności. Wedlug innych plotek Batman stworzy urządzenie zwana jako "Brother Eye" dzieki któremu szpieguje czlonków Ligi. Niestety pewien zloczy?ca przejmie nad urządzeniem kontrole i wykorzysta je do niecnych celów. Jeden z czlonków Ligi ma takze odslonic swoje zle oblicze.


Prawdopodobna obsada to:

Armie Hammer Jr
Megan Gale
Teresa Palmer
Common
Adam Brody
Anton Yelchin
D.J. Cotrona
Zoe Kazan
Jay Baruchel    
Batman
Wonder Woman
Talia al Ghul
Green Lantern / John Stewart
Flash / Barry Allen
Flash / Wally West
Superman
Iris Allen
Maxwell Lord

Obsada byla najbardziej komentowana. Wiekszośc aktorów nie moze sie pochwalic duzymi osiągnieciami, no ale przeciez gdzieś mlodzi muszą grac. Zarzuty byly tez, ze Armie jest za mlody, na Wayne troche za mlody, ale ze to ma byc JL, wiec raczej byśmy widzieli go tylko w stroju w Batmana, a w tym móglby juz jako tako sie prezentowac. W druzynowym filmie istotne jest takze by aktorzy dobrze ze sobą wspólgrali na ekranie, podobno podczas castingów George Miller zwracal na to szczególną uwage. Co z tego wyjdzie na razie nie wiadomo, bo z powodu strajku scenarzystów produkcja zostala wstrzymana.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Mr.G

Mnie ciekawi jak bedą wyglądaly kostiumy. Zwlaszcza Batmana. Moze dadzą mu te szare, obcisle wdzianko, zamiast pancerza, w którym wystepowal do tej pory.

Leon Kennedy

Myśle, ze jest to raczej malo realne... W ko?cu zawsze strój Gacka przypominal pancerz i pewnie tak pozostanie. Ewentualnie mogą zmienic kolor jego stroju.

Breja

A ja bym bardzo chciala, zeby wreszcie przestali pakowac aktorów w te gumy. Skoro i tak, jak mówili w Begins, pancerznie wytrzymalaby bezpośtedniego strzalu, to nie widze senu na taką ochrone. Tylko utrudnia ruchy. W takim stroju jaki mieli np. w Fantastycznej Czwórce chyba lepiej by mu sie funkcjonowalo. Tym bardziej, jeśli pojawi sie w jednym filmie z Supermanem, to nie wyobrazam sobie, by Bruce nosil zbroje, przy standardowym wdzianku Clarka czy Flasha. Co do obsady, to powiem, ze pooglądalam troche Hammera na youtube. Wysoki i nie?le zbudowany jest, glos tez ma niezly, myśle, ze wlaśnie nim mógl
przekonac do siebie rezysera, a dodatkowo wiadomo, ze dobra charakteryzacja moze go jeszcze bardziej upodobnic do Bruce'a.
Ja jestem dobrej myśli i mam nadzieje, ze tym razem nie sko?czy sie na samych obietnicach. Zbyt daleko sie to posunelo, by teraz sie wycofali i pokazali fanom środkowy palec.

MJ

Mnie najbardziej ciekwai maska Gacka,wydaje mi sie ze skoro to Justice League to jednak stroje bedą zblizone do tych z serii animowanej a Batman bedzie mial strój normalny a nie pancerny.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Silent Dark


Leon Kennedy

Wspanialy fanowski trailer: klimat, akcja, napiecie, muzyka, flaga...  Wszystko na swoim miejscu. Takiego oczekuje filmu http://pl.youtube.com/watch?v=ZntKMJFqLRA.

Marquss

Wow świetne, naprawde !! Fajnie zrobili efekt z Green Latern nie bylo o nim filmu a jakiś fan sie postaral zeby wylądalo jak świezo z kina, i jeszcze ten Flash :Da ta flago- miodzio. Jedyne co psuje efekt to strój Wonder women ;/

Leon Kennedy

No cóz, mi równiez sie ten strój jakoś malo podoba, ale równiez i za tą postacią nie przepadam zbytnio... Zatem jest mi dośc obojetne w jakim stroju zostanie pokazana w filmie.

LelekPL

http://www.filmweb.pl/Joel+Silver+potwierdza++%22Justice+League%22+nie+powstanie,News,id=42569

modly wiekszości fanów zostaly chyba wysluchane. NIe wiem jak was, ale jeśli ta informacja jest prawdziwa to mnie to niesamowicie cieszy! Podobnie jak to ze nie zobacze "wizji" Batmana podanej przez kogoś kto ma na imie Armie :P Ja zawsze bylem zwolennikiem dobrego Batman vs Superman, aczkolwiek w ich pojedynku zawsze któraś ze stron fanów bedzie niepocieszone, bo o ile na koniec i tak sie pojednają to ktoś we wcześniejszym pojedynku wygra, a rozwiązania z TDKR raczej nie zrobią. Jednak lepsze to niz banda bohaterów, którzy bez wcześniejszych filmów i rozbudowy ich charakterów mieliby nas przekonywująco poruszyc, czy chociazby spowodowac utozsamianie sie z nimi. Bo JL to nie to samo co X-Men, w lidze kazdy ma znaczenie! Ale dwie najbardziej popularne postacie z DC moglyby sie spotkac, od biedy zamiast versus w tytule mogloby byc and, byle bylaby w filmie zawarta sprzeczka po której Batman kladzie supera na ziemie :)

Mr.G

Jak dla mnie to fakt, ze JL nie powstanie jest dobrą nowiną. Jakoś nie przepadam za Ligą Sprawiedliwości.

Maxie Zeus

Jestem tej samej myśli ;D Ten film moze tylko zniszczyc wizerunek Batmana.

Leon Kennedy

Ten film i tak wcześniej czy pózniej powstanie. Wiec z czego sie tak cieszycie, ze zostalo to odwleczone na jakiś czas? He. Ja osobiście i tak czekam na ten film! Tak samo jak na Batman i Superman, który moze okazac sie czymś wspanialym :).

Gieferg

CytatSkoro i tak, jak mówili w Begins, pancerznie wytrzymalaby bezpośtedniego strzalu, to nie widze senu na taką ochrone.
Bezpośredni strzal rozumiem przez strzal z broni przylozonej bezpośrednio do pancerza. Wiec trudno mówic o tym, ze taka ochrona nie ma sensu, skoro tego typu strzaly raczej sie nie zdarzają.


A co do samego filmu - jak dla mnie moze nigdy nie powstac. Nie chce oglądac Batmana w towarzystwie pajaców pokroju Supermana czy Flasha.

CytatWiec z czego sie tak cieszycie, ze zostalo to odwleczone na jakiś czas?
Im pó?niej tym lepiej, za 50 lat bedzie w sam raz.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Grim Knight

Jak to dobrze, ze projekt wziąl w leb (a przynajmniej zostal odroczony). Batman-sam, sam, samiute?ki!
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."