Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Dragon Ball

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:29:34

vincent

Mają w planach 3 filmy. Ale jeśli ten okarze się niewypałem (a stawiam wszystko, co mam, że tak właśnie będzie), to wątpie, żeby jeszcze DB tknęli (mam nadzieję, że więcej nie tkną.)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Maxie Zeus

Albo zrobią po prostu reboot, jak to miało miejsce w przypadku Hulka, czy Punishera.

kelen

Wiecie, troche smieszy mnie reakcja, ze skreslacie calosc filmu po jednym trailerze, gdzie byla wypowiedziana jedna, dwie kwestie i przedstawienie postaci, nic wiecej. Uspokojcie sie troche.
Ja osobiscie nie widzialbym filmu DB, gdzie wszytko by bylo jak w mandze/anime bo duzo rzeczy wygladaloby wtedy smiesznie (np wyglad Piccola - jego filmowy wizerunek imo pasuje), wiec zmiany byly potrzebne. Bedzie zle, jesli beda probowac z tego robic jakas epicka, powazna i mroczna historie.
Cytat- to anime, nie kreskówka
vincent, nie ma sie co czepiac, kreskowka jest raczej okreslenem na serial animowany, wiec nie widze problemu :P
CytatNatomiast ludzie, dzięki którym ta seria zarobiła i stała się popularna, czyli Fanboye, są całkowicie pomijani i za przeproszeniem zerżnięci w dupę, przez coś... takiego!!!
To raczej dobrze, ze fanboye sa omijani... ;f
Film, nawet jesli bedzie kiepski, to i tak zarobi. Bo wlasciwie po to tylko powstaje. Z roku na rok caly czas wychodzi cos nowego zwiazanego z DB, nie pozwola nikomu o nim zapomniec.

LelekPL

Jakim cudem to dobrze, że fani i ich wymagania są pomijani? Ach tak, rzeczywiście... przecież jak udziecinnili Street Fightera to film wyszedł fantastycznie <rzyga>
Gdyby byli zgodni z materiałem źródłowym i spełnili oczekiwania fanów film mógłby być fantastyczny, z obsadą amerykańską czy chińską (to nie jest aż tak denerwujące). A oni ewidentnie chcą wyciskać kase z dzieci, co nie ma na dodatek żadnego sensu... jeśli ktoś na to pójdzie to jedynie zdesperowani fani. Czyli nie tylko osoby które chciały obejrzeć ten film zostają wydymani, ale także producenci wydymają samych siebie, bo ich widownia docelowa (dzieci) na ten film nie pójdzie po 15 latach od zakończenia ostatniej serii... gdzie w tym logika???

kelen

Jordan, chodzilo mi o to, ze mylisz pojecie fanboya z fanem. Bo to pierwsze jest raczej negatywnym okresleniem :P

vincent

Kelen, Ty jesteś potężnym optymistą, życzę Ci w życiu, żebyś się na tym nie przejechał.
Czy na prawdę nie zauważasz tego gówna, jakim nas nakarmili wypuszczając trailer? Ja potężne obawy miałem już po zobaczeniu pierwszych zdjęć z planu, ale teraz to jestem przerażony, zrezygnowany.
Z trailera jedzie kiczem i tanią zapchajdziurą i jeżeli tego nie widzisz, to cóż. Dla ślepego nie będę za dużo tłumaczył, bo i tak nie pojmie, nie odzyska nagle wzroku.
Ten trailer nie ma NIC wspólnego z Dragon Ballem. Nie czułem żadnego dreszczyka emocji ogladając to COŚ, a co najgorsza - NIE CZUŁEM W OGÓLE KLIMATU! Gdybym zobaczył trailer w telewizji, nie wiedziałbym, co oglądam aż do słów o smoczych kulach.

Tym samym, Dragon Ball The Movie sam sobie wykopał grób, a wskoczy doń w dzień premiery.
Amen.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

MJ

Jak by nie było to najbardziej oberwał Piccolo, jak można spartolić taką postać, to tak jakby Batmanowi dać białą maskę bez uszu. Ogólnie zapowiada sie że film będzie do dupy, patrząc na trailer to tylko Goku i smocze kule jakoś ujdą a reszta to straszny chłam.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mihcim

MJ przeczytaj co napisal Kelen
nie oceniaj filmu po trailerze
Ja dalej wierze w ten film.

vincent

Cytat: MihcimTrailer nie byl koszmarny...byl okropny.Poprostu Dragon Ball to anime nie do zrobienia

Cytat: Mihcimnie oceniaj filmu po trailerze. Ja dalej wierze w ten film.

0.o?
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Mihcim

Czy ja ocenilem Film
powiedzialem ze to nie jest do zrobienia...ale i tak wierze w ten film
jakbym ocenil film to bym powiedzial FILM wyglada okropnie

vincent

Ale zaprzeczyłeś sobie.
nvm.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

kelen

vincent, trailera wcale nie wychwalalem, wiec spokojnie ;f Chodzi mi tylko o skreslanie kazdej czesci tego filmu po jednej zapowiedzi.
MJ, dla mnie Piccolo wyrwany prosto z anime wygladalby w iflmie smieszny. Jak mozna by bylo patrzec na zielonego, groznego... stworka z czulkami? :)

Mihcim

Jedynie czego nie moge sobie wyobrazic To Freezera i Buu

vincent

Dlaczego Freezera nie możesz sobie wyobrazić? A ten fanart: http://img136.imageshack.us/img136/5582/dbzmoviefriezateaserjosch0.jpg ? moim zdaniem bardzo dobry, chociaż i tak pewnie zrobią z niego nastolatka z problemami dorastania i fryzem na żel :P
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Hydro

Freezer trochę taki... młody ;P
It's a funny world we live in.