Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Dragon Ball

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:29:34

kelen


Mihcim


Leon Kennedy

CytatBo nim nie byl.

Dokładnie.

Jeśli idzie o zdjęcia, to czekam tylko kiedy Chi-Chi zacznie wymiatac jakimiś stylami walki ;). Resztę zdjęć olewam, bo i tak nic ciekawego nie pokazują, a pierwsze przynajmniej zabawne było :).

Mihcim

Songo byl chinczykiem...No wlasciwie Sayanem ale no tak wpierdzilal ten ryz to musi byc chinczykiem

kelen

Cytat: Mihcim w 20 Listopad  2008, 16:54:07
Songo byl chinczykiem...No wlasciwie Sayanem ale no tak wpierdzilal ten ryz to musi byc chinczykiem

Maxie Zeus

#140
Mihicim, nie wiem czy wiesz, ale cała Azja Wschodnia i po części Południowa żywi się ryżem (od Chin, przez Wietnam i Tajlandię, na Japonii kończąc). Więc pomyśl, za nim postawisz jakąkolwiek tezę ::)

Mihcim

Nie ja mam na mysli ze pochodzil z tych wlasnie regionow.

Maxie Zeus

CytatNie ja mam na mysli ze pochodzil z tych wlasnie regionow.
Sorry, ale ja to inaczej zrozumiałem.
Cytat...tak wpierdzilal ten ryz to musi byc chinczykiem

Chiny to nie to samo co Japonia, Kambodża, czy Laos...

PS: Koniec dyskusji ;)

Mihcim


vincent

dopiero teraz tu trafiłem, więc tak, Gieferg:

- to anime, nie kreskówka
- nie lubisz, nie zaglądaj, nie denerwuj - bo po co?

jeśli chodzi o film, to trailer zniszczył jedno z moich marzeń.
aż mnie trzęsie, więc skomentuję jutro, jak ochłonę.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Mihcim

Hehe
Trailer nie byl koszmarny...byl okropny.Poprostu Dragon Ball to anime nie do zrobienia

LelekPL

Jest do zrobienia, bo ma spory potencjał, co oczywiście nie musi się kłócić z tym, że uzyskanie wybitnego efektu jest bardzo, bardzo trudne... Jednak na pewno można było postarać się lepiej niż to co teraz mamy! Urealnione? UDZIECINNIONE! Jakbym chciał sobie obejrzeć jeszcze raz Karate Kid to bym odpalił takie pradawne urządzenie jak VHS i wrócił do dzieciństwa... DB powinno się zrobić albo całkowicie z przymrużeniem oka, z nastawieniem na zabawną przygodówkę dla dzieci i młodzieży, albo od razu zacząć z mocnego C i zabrać się za DBZ, ograniczając wątki komediowe i nadając temu tematyki superhero-zbawca-męczennik... A tu mamy nie chcianą przez nikogo papkę skierowaną do emo-dzieciaków, którzy tej bajki nawet nie oglądali i i tak przejdą się na Pottera albo Zmierzch. Natomiast ludzie, dzięki którym ta seria zarobiła i stała się popularna, czyli Fanboye, są całkowicie pomijani i za przeproszeniem zerżnięci w dupę, przez coś... takiego!!! Nie powinno oceniać się książki po okładce, ale jeśli ten film okaże się lepszy od Holocaustu to będę zaskoczony :P

Mihcim

Jestem pod wrazeniem tekstu
swietnie napisane Jordan

vincent

Wszystko jest do zrobienia, wystarczy niebanalny scenarzysta i reżyser z potencjałem.
Klimat DB można TAK ŁATWO osiągnąć!
- poprzez zachowanie oryginalnej muzyki (!!!)
- poprzez dobór scenerii, wzorowanej na mandze/anime (te kopulaste domy, połacie lasów, pustynie)
- poprzez trzymanie się pierwowzoru, jeśli chodzi o scenariusz (oczywiście nie wszystkiego, bo tego się osiągnąć nie da, ale dobry scenarzysta mógłby zrobić z takiego filmu prawdziwe cacko, jestem tego pewien)
- poprzez zachowanie charakteru każdej z postaci

Ale jak widać, Fox chciało po prostu wykorzystać popularny tytuł i nachapać się kasy bez większego wysiłku.
Aż mi przykro, że tak zjeżdżam tą produkcję przed jej obejrzeniem, ale po prostu to najgorszy trailer, zapowiedź filmu, jaką do tej pory widziałem.

Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Mihcim

A juz sam nie wiem
Moim zdaniem jedynie co bedzie dobre to Piccolo.Moze to wydaje sie smieszne ale ten aktor naprawde sie przyklada do tej roli.
A to prawda ze oni maja jeszcze zrobic czesc 2?