Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Assassin's Creed

Zaczęty przez Altair, 10 Sierpień 2012, 17:12:30

Nagi Wonrz


Kujaw

Koncepcja AC 4 to strzał w dziesiątkę! Nie wiemczy świat jest gotowy na coś tak zajebistego jak asasyni-piraci :D

Zastanawiam się tylko po czym będziemy skakać, prócz rej i masztów?

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

franek

Piraci to nie tylko statki, są również wyspy ze skarbami^^^ Nie mogę się doczekać, trójka była dla mnie słabsza od poprzednich (poza Revelations który był GNIOTEM) ale jestem niemal pewien że ACIV będzie najlepszy z cyklu, klimat piracki jest niepowtarzalny :D


Show Must Go On!!!

Altair

Piraci w Assassin's Creed? Meeeeh... To pasuje jak pi??? do anusa.

franek

Nie dowiesz się póki nie spróbujesz ;)


Show Must Go On!!!

kelen

Cytat: Altair w 02 Marzec  2013, 17:01:31
Piraci w Assassin's Creed? Meeeeh... To pasuje jak pi??? do anusa.

Ja bym na Twoim miejscu u?y? jednak innego porównania.

Altair

Cytat: kelen w 02 Marzec  2013, 17:11:50
Ja bym na Twoim miejscu użył jednak innego porównania.
:D

Faktycznie, to złe porównanie jeżeli odniesiemy je do wszystkich anusów na świecie. :P

Kujaw

W sumie to w AC III już był mały piracki motyw w postaci skarbu Williama Kidda...(choć schrzanili to koncertowo). Niemniej misja z bitwa okrętów jest wyśmienita, oby wiele takich czekało nas w "Black Flag".

Cytat: franek w 02 Marzec  2013, 16:57:09
Piraci to nie tylko statki, są również wyspy ze skarbami^^^

Niby tak, choć tak na serio piraci schodzili na ląd głównie po to by zdobycze przepić i przechędożyć, a nie zakopywać. :D Byleby nie odwalili takiej chałtury jak w Risenie 2 gdzie nasz niby to wilk morski to zawszony  szczur lądowy popieprzający non stop po dżungli....:D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Tengu

http://www.youtube.com/watch?v=8sT2BM1iSuE#

Trailer. Moim zdaniem zapowiada si? ?wietnie. Trzeci? cz??ci? Assasin's Creed ju? przeskoczy?o w inny klimat, i ciesz? si? ?e jest on kontynuowany w czwórce. Asasyn i pirat w jednym? nie mam s?ów aby opisa? ten ?wietny pomys?. Jestem wielkim entuzjast? nadchodz?cego "Black Flag", i stanowczo nie podzielam wszelkich negatywnych opinii.

Adolf

Zastanawiam się jak rozwiążą problem Desmonda. Pomysł jest dobry, ale wolał bym jednak coś nie aż tak oklepanego w popkulturze. Po trójce znowu odnoszę wrażenie, że seria się zamerykanizowała. Japonia, Chiny, to by było coś. Widać, że seria jest na wykończeniu. Watch Dogs zastąpi godnie assasynów tak jak oni zastąpili kiedyś Prince of Persia.

Tengu

CytatZastanawiam się jak rozwiążą problem Desmonda.

Czytałem w najnowszym CD-Action (04/13, ten z "Wiedźmin 3: Dziki Gon" na okładce) i ma nie być już w ogóle ekranu ładowania, trochę jakby animusa nie było. W końcu cel ojca Desmonda został spełniony, więc chyba cały ten projekt już zniknie, i będziemy po prostu grać Asasynem. Może ekipa wróci do gry, kiedy świat czeka kolejne zagrożenie, i okaże się że jednak trzeba powrócić do jakiegoś wspomnienia żeby po raz kolejny ocalić świat.

Altair

Na końcu AC3 jest ukazane nowe zagrożenie dla świata. A przecieki są takie, że grupa hakerów włamała się do serwerów Abstergo i odczytują te wspomnienia w sobie tylko wiadomy celu.

Nightrain

Jako? tak... Podoba?o mi si? Revelations. Dzi?ki waszym opiniom nie nastawia?em si? na zbyt wiele i si? nie zawiod?em. To znaczy, z tego co pami?tam bo zagra?em w to dopiero/a? w marcu. W Brootherhooda te? gra?em... W dwójk?... Ogólnie wiedzia?em, ?e z t? seri? nie mo?e by? ?le. A wi?c... No krótko mówi?c niesamowicie napali?em si? na t? IV, a na film definitywnie pójd? do kina. Samo ukryte ostrze z pewno?ci? zmajstruj? w wakacje. Jaki? cosplay mo?e... No zobaczymy. Bluz? na pewno sobie kupi?. Oczywi?cie nie t? z Ubisoftu, o nie na tak? mnie nie sta?. Ale s? pewne polskie ''odpowiedniki'' http://emter.pl/galeria.html
To tak w ramach ma?ej chamskiej reklamy... Projekt wy?l? swój, bo te nadal jako? nie bardzo ;)

Valar Morghulis

Doctus

Dosyć casualowa pseudo recenzja AC III mojego autorstwa tutaj. Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana.

Nightrain

E3 Official Gameplay Demo - Assassin's Creed 4 Black Flag [UK]
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=1ah_BnZNIzs
Gejmplej i trailer z E3 ;) Jak dla mnie prezentuj? si? ?wietnie. ?ykam wszystko z tym Black Flag jak pigu?ki gwa?tu, je?li w to nie zagram to si? chyba zaszczel? ;_; Planuj? kupi? konsol?, specjalnie dla tej gry  ;D

Valar Morghulis