Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Brotherhood of the Bat (Bractwo Nietoperza)

Zaczęty przez Maxie Zeus, 24 Kwiecień 2008, 17:52:07

Mr.G

A co jeżeli trafią tu jacyś internetowi zboczeńcy? Ten temat może być ich siecią łowną! Ja bym zamknął...

Johnny Napalm

Brotherhood of the Bat miał służyć czemu innemu niż rozpisywaniu się kto ma ile lat. Tamten tekst o temacie Ile macie lat, to była ironia.
W sumie... ten topic nie ma chyba określonego celu, ale chyba lepiej uzewnętrzniać się na każdy inny temat niż o tym ile mamy lat, bo... kogo to interesuje? Jest wiele ciekawych tematów - co kto aktualnie czyta, czym się interesuje poza światem komiksowym, itp, itd, etc.

CytatA co jeżeli trafią tu jacyś internetowi zboczeńcy?
Cześć jestem Wojtek i też mam 12 lat ... :D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

bart-allen

http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

lady_ozzy

Cytat: Johnny Napalm w 12 Czerwiec  2012, 12:42:18
Cześć jestem Wojtek i też mam 12 lat ... :D

Nigdy nie wiesz, kto jest po drugiej stronie...
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Johnny Napalm

Ba! A tu rzeczywiście siedzi Wojtek co ma dwanaście lat. ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

Poza Batmanem siedzę ogólnie w komiksach, wcześniej w mandze i anime, o czym świadczy przeciążona półka nad biurkiem ;) Poza tym książki, głównie fantasty bądź oparte na grach, i wiem że to dziwne ale lubię poezję i sama trochę skrobię. Jak książka mi się spodoba, to ją czytam nie mam jakichś wyjątkowych preferencji gatunkowych, chociaż romansideł nie potrafię zdzierżyć. Uwielbiam filmy, zwłaszcza te starsze bo nie są aż tak schematyczne jak nowości made in USA. No i oczywiście gry, slashery, MMO, RPG, RTS itd. Ostatnio Lego: Batman na NDS i co lepsze tytuły z Gackiem ;P  Militaria, broń i sztuki walki są również bardzo w moim guście, dwa razy w tygodniu trenuję Krav Magę. No i oczywiście rysowanie, które zajmuje mi chyba większość wolnego czasu ;) Mogłabym wymieniać i wymieniać, bo lista zainteresowań jest u mnie dość długa  :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Doctus

Zastanawiałem się który temat będzie odpowiedni. Kiedyś był wątek "Użytkownicy którzy opuścili forum Batcave", jednak widzę że ktoś go usunął. Nie rozumiem czemu, bo forum to przecież społeczność, a to trochę lat ma. Wydaje mi się że ten wątek będzie odpowiedniejszy niż Chatcave, więc zapytam tutaj. Czy ktoś wie co się dzieje z Mel, dawną aktywną użytkowniczką tego forum i moderatorem? pamiętam ją jako bardzo aktywną, a nawet czasem utrzymywałem z nią kontakt przez gg, kiedy jeszcze używałem tego starocia. Podała jakiś powód zakończenia aktywności na forum? ostatnią jej aktywność pamiętam podczas feralnej akcji z Anarkym, który twierdził że nasza koleżanka... umarła na raka.

Johnny Napalm

Stary, jak masz taki problem z tą informacją, to informuję cię w tym momencie, że:

- jak masz kontakt do Mel na GG - nieodżałowanym, lub nieco nieodżałowanym komunikatorze - to możesz się do niej bezpośrednio odezwać i napisać Hej, to ja! A nie, siać tutaj ploty, ploteczki, plotunie, bo aż nie wypada. Zastanawiasz się czasem co ktoś pomyśli po takim tekście?!
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Doctus

Trochę się ośmieszyłeś tym postem.
Po pierwsze, nigdzie nie napisałem że mam do niej dalej kontakt. Gdybym miał, sądzisz że pytałbym się na forum co się z nią dzieje? po drugie, wszyscy użytkownicy z dłuższym stażem wiedzą, że nie chodzi o jakieś plotki a prowokacyjną akcję jednego z dawnych (zbanowanych) użytkowników tego forum. Więc z łaski swojej się ode mnie odczep ;)

Johnny Napalm

Nie sądzę żebym się czymś ośmieszył.

Wręcz przeciwnie, bowiem sianie plotek, nawet nie swoich, tylko ich dalsze przekazywanie - niesprawdzonych plotek, o osobach trzecich, które stają się ich ofiarami - nie mogąc lub nie chcąc na nie odpowiadać - tutaj raczej czuję pewne, delikatnie mówiąc, nie halo.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Doctus

A ja uważam że dalej się ośmieszasz, bo burzysz się o coś co nawet Cię nie dotyczy, a po takim czasie budzi już tylko uśmiech politowania a nie jakiś śmieszny temat tabu. O ile pamiętam nie było Cię wtedy na forum, (chyba że faktycznie jesteś nowym wcieleniem RafBata jak kiedyś podejrzewałem) więc nawet nie potrafię zrozumieć tego śmiesznego oburzenia i zbędnych wiadomości. Przestań je pisać, nakręcać się, i klikać "wyślij wiadomość" bo nie chce mi się na te brednie w ogóle odpowiadać Johnny.

Johnny Napalm

Oj, widzę, że niepotrzebnie szukasz zaczepki, to nie ten adres, chyba coś ci się pomyliło. Ja również nie szukam żadnego dymu, jedynie stwierdzam, że:
OK, pytaj się co i jak u Mel, bo w końcu ciekawość jest nieodłączną cechą każdego człowieka. W sumie, mnie też to ciekawi i bardzo szkoda jej braku na forum, szczególnie w dziale Fanartu.
Tylko po ch_orągiewkę walisz takimi tekstami na temat czyjegoś - hipotetycznego - stanu zdrowia. Jest coś takiego jak tajemnica lekarska. Sam bym nie chciał żeby wszystkie okoliczne niewiasty wiedziały, że mam trzy członki.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Doctus

Ja szukam zaczepki? nawet mnie nie uruchamiaj. Ewidentnie to Ty si? przyczepi?e?, i mnie m?czysz insynuuj?c mi z?e intencje czy brak taktu, a ja ostatkiem si? na to odpowiadam, bo nie lubi? by? atakowany bez mo?liwo?ci rozmowy. To Ty szuka?e? zaczepki, bo nikt Ci nie kaza? pisa? do mnie tych nieprawdziwych bzdur ?e rozpuszczam jakie? plotki. Nie ma mowy o ?adnym stanie zdrowia, bo by? to zwyk?y ?art Anarky'ego (dla wi?kszo?ci niesmaczny, dla mnie te?, cho? widywa?em gorsze). Nie ma plotek, nie ma zaczepek, nie ma ?adnego stanu zdrowia a Ty ju? mnie nie denerwuj. Cz?owiek chce si? dowiedzie? co s?ycha? u starej u?ytkowniczki z któr? mu si? bardzo fajnie gada?o, a tu przychodzi taki Napalm i go denerwuje obrzucaj?c nieprawdziwymi oskar?eniami.

Johnny Napalm

Niczym Cię kuźwa nie obrzucam!
Nie miałem i nie mam takich intencji. Nie bredzę przeca, że ty wymyśliłeś te pierdy o czyjejś chorobie, tylko mnie lekko zirytowało, że przy okazji pytania – do którego masz pełne prawo – przytoczyłeś czyjąś plotkę. Nie muszę być zaangażowany w ten temat, żeby zareagować. Zrozum.
Jesteś pewnie fajnym i bystrym człowiekiem, ale musisz rozumieć, że poruszanie pewnych tematów w towarzychu nie jest zawsze na miejscu.
Wierzę, że nie miałeś złych intencji i szczerze pytałeś się o los naszej – chyba wspólnej – koleżanki. Wątpię jednak, żeby teraz radośnie się tutaj odezwała.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

WESOŁEGO DNIA BATMANA! Ja spędzam z piwkiem i przy filmach ;)

! No longer available