Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

BlackBat

#915
@Altair
Maska Nightwinga z YJ chyba by lepiej pasowała, jest bardziej modern ;) Co do stroju, wczoraj też się bawiłam w projektowanie armoru dla niego, tyle że postawiłam na to, by był lżejszy i bardziej pod acrobatic mode . Próbowałam dodać pelerynę i  zgodzę się, że jednak lepiej mu bez, trochę bardziej funkcjonalnie ;)

Post Merge: 01 Sierpień  2012, 02:08:27



Speedpaint  Vampire Batmana z Elseworlds, nadal czekam na dzień kiedy wyjdzie mi tak, jakbym chciała :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


BlackBat



Nadmiar Lego Batmana w końcu zlasował mi mózg ;) A tak serio, mam trochę napięty grafik ostatnio i rysuję pierdółki, żeby się odprężyć. Uznaję włochate nóżki Robina za moje największe dokonanie w tym tygodniu xD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Maxie Zeus

A uda ma się rozumieć wydepilowane?? :) Repect - styl masz koleżanko zajebisty.

Leon Kennedy

Weź, że go ubierz, bo chłopaczek się nam przeziębi :P

vincent

Mile dla oka ;) machnij Batgirl w wolnym czasie.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

BlackBat

@Maxie Zeus

O kurcze, faktycznie! Może to Jason dopadł go w nocy z depilatorem xD Dzięki bardzo, naprawde mi miło :)

@Leon Kennedy

Nie, jestem wredna :P Niech się cieszy, że mu zostawiłam te łuskowate gatki ;)

@vincent

Dzięki! Mam w planach :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Johnny Napalm

CytatA uda ma się rozumieć wydepilowane??
To pewnie rajtuzy... z grubym włosiem.

Co mam napisać? Nighty i Blackbat podniosły poziom FanArtu bardzo wysoko. Jesteście genialne! Żal tylko, że pewnie przez dłuższy czas sam nic nie narysuje, bo od kilku tygodni jestem skonany.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

@Johny Napalm
Włochate rajtuzy mnie zabiły ;D
Trzymam kciuki byś dał radę coś stworzyć :)

Tymczasem wrzucam NARESZCIE skończony fanart. Zaczęłam go już dawno temu, ale dopiero niedawno zebrałam się do roboty :)



Tak, oglądam Beyonda po raz kolejny ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Kujaw

Pogratulować, Blackbat :D

O ten koncept poprosił mnie kumpel...
http://www.digart.pl/zoom/7199724/JesusMan!!.html

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Rexio

Chyba niepotrzebnie zaglądam co jakiś czas do tego tematu. Za każdym razem czuje się jak ofiara która nic nie potrafi? Mniejsza oto, BlackBat świetna praca. Kujaw też kawał dobrej roboty ;)

Johnny Napalm

#925
BlackBat, rz?dzisz po prostu. Twój nowy rysunek to co? wspania?ego. Nie dziwie si?, ?e troch? nad nim musia?a? posiedzie?, to musia?o by? cholernie pracoch?onne. Ale za to efekt, miodzio.
Kujaw, powiniene? dawa? ostrze?enie do linków ze swoimi rysunkami. Przecie? od tego mo?na umrze?... podczas nag?ego ataku ?miechu. Kolejna dobra praca tego pana ze specyficzn? ale zar?bist? wyobra?ni?. Respect.

Kur... faja, no i mnie rozjuszyli?cie. No i musz? co? narysowa?. Nie chc? ale musz? :)


Post Merge: 03 Wrzesień  2012, 10:03:51

Dobra, wczoraj zebra?em si? za przeproszeniem do kupy i oto efekt:

To ok?adka komiksu, który strugam i strugam od naaaprawd? d?ugiego czasu.

Post Merge: 03 Wrzesień  2012, 12:38:10

Komiks jak wida? dotyczy filmowego wcielenia Bale'a. Patrick Bateman w tej historii b?dzie chcia? ukatrupi? swojego kumpla z biznesowej elity Gotham... Bruce'a Wayne'a.
Pechowo dla niego nie zdaje on sobie sprawy z tego, ?e jego potencjalna ofiara jest te? Batmanem. Rozpoczyna si? tym samym ich pojedynek w ca?kiem zwariowanym klimacie. Wi?cej zdradza? z tej historii nie b?d?, bo jest ona zwyczajnie bardzo krótka i jeszcze jedno zdanie na jej temat równa?oby si? jej ca?emu streszczeniu.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

O, stary! Pomys? rewelacyjny, a zarazem tak oczywisty, ?e a? trudno na niego wpa??. Pozostaje czeka? na premier? :) No i zajebisty art swoj? drog?. Ciekaw jestem za co Bateman, b?dzie chcia? zat?uc Wayne'a, bo chyba nie za rezerwacje w Dorsii.

A, no i dzi?ki za opini?. W?a?nie dlatego nie ostrzegam, brzydz? si? spoilerami :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

#927
Danke -a nawet Ba?k? z fajnym biustem- za twoj? opini?, Kujaw.
Cytattak oczywisty, ?e a? trudno na niego wpa??.
A widzisz, dok?adnie tak jest z tymi pomys?ami. Nie s?dz?, ?eby tylko mi co? takiego chodzi?o po g?owie. Po prostu przenios?em pomys? z pod?wiadomo?ci do fazy realizacji. Heh... pod?wiadomo?? - wczoraj Incepcja znowu by?a u mnie ogl?dana. ;)
CytatCiekaw jestem za co Bateman, b?dzie chcia? zat?uc Wayne'a, bo chyba nie za rezerwacje w Dorsii.
Nie, nie za to. Chocia? to ca?kiem niez?y powód jak dla niego. W sumie ka?dy jest dobry, nawet beznadziejnie por?bany, w przypadku Batemana. ;)
Kurcze... nie wiem tylko czy wyci?? fragment jak Bateman biegnie po schodach za Batmanem z pi?? ?a?cuchow? w r?kach. Biegnie oczywi?cie z go?? d... , tak jak w filmie - Bateman nie Batman.
No, niby w?a?ciwie nic nie wida? niemoralnego czy jak to nazwa?, za wiele tam nie pokaza?em, ale zawsze kto? mo?e si? przyczepi?.
W ko?cu Altair sam siebie cenzuruje w s?owie - kurde. :D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Johnny Napalm

Wracając do twojego artu, Kujaw - dodatkowy plus dla ciebie za trzymanie się właściwej kolorystyki przypisanej postaciom. Ok, Św. Piotr raczej nigdy nie był widziany w stroju Robina, ale kolor czerwony stroju Pana Jezusa jest jak najbardziej na miejscu.
Kiedyś zdziwiła mnie wiadomość o tym, że np do chrztu chłopcy powinni być ubrani właśnie na czerwono, bo to kolor Jezusa. Ale jak to w Polsce - wszystko jest na odwrót - i ubiera się ich na niebiesko, czyli w kolorach przypisanych właściwie dziewczynkom. Pokręcone to lekko, i tak jest to lajtowy przykład nietrzymania się zasad wiary wśród tzw wiernych. Dobra, sorry za odczapową dygresje.
Jeszcze raz gratuluje świetnego rysunku- odbieram go bardzo pozytywnie, nie jest to coś co dotyka czyjeś uczucia, itp i o to chodzi.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

Cieszę się, że tak to odebrałeś. Zabawa z symbolami religijnymi, to stąpanie po cienkim lodzie, nawet SuperChrystus może być odebrany jako bluźnierstwo :) Osobiście jestem dość antyreligijny, nie chcę nikogo obrażać, ale zdarza mi się krytykować może nie tyle religie, ale to, jak ludzie ją kształtują. Niestety dla niektórych nawet najbardziej konstruktywna krytyka równa się z obrażaniem. No, ale nie o tym jest ten temat :D

Co do barw, to wiedziałem, że czerwień i błękit to barwy Jezusa. Generalnie znam dobrze religie chrześcijańską, więc symbole są mi znane, ale nie wiedziałem o tym, że te barwy mają znaczenie w chrzcie. Co do Piotra, jedyny symbol, jaki mogłem mu dać to tylko klucze, ale i tak wiadomo, kto zacz :)

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"