Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

kelen

Nie sądzę, ten komiks jest od lat niedokończony. Nie ma sensu raczej wznawiać czegoś, co nie jest kompletne.

MJ

#676
Skąd inąd ciekaw byłem zawsze zakończenia tej historii. All Star's  Batman i Robin to był chyba najdziwniejszy Batman jakiego czytałem. Chętnie przeczytałbym finał i jednocześnie przejście między Batmanem z All Star do Batmana z TDKR. Bo skoro Batman z Roku Pierwszego jest tym samym Batmanem co w TDKR to ten z All Star jest środkową historią , która bardzo mocno odbiega od któregokolwiek z poprzedników. Miło by było zobaczyć sprawne przejście między młodym Bruce'm, a tym wariatem z All Star, aż do starego Batmana, ale niestety od dawna forma Millera pozostawia wiele do życzenia, więc nawet jeżeli kiedyś to skończą to wątpię że zrobią to smacznie.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Crowridd

Cytat: red fox w 29 Kwiecień  2022, 17:01:30Jest w ogóle jakaś szansa, że Egmont wznowi "All Stars Batman i Robin Cudowny Chłopiec" Millera i Lee?

Z All Star przeczytałem tylko 3 tomy z Rebirth - świetnie się to czytało. Wiem, że są fajne pozycje z New 52 z tej serii, ale o tym Twoim nie słyszałem.

Sam teraz czekam na Batman/Huntress: Żądza krwi. Inne wydawnictwo, ale ciężko teraz to zdobyć w dobrej cenie.

MJ

Słyszałeś, bo miałem na myśli All Stars Batman i Robin Cudowny Chłopiec Millera i Lee.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Crowridd

Przecież napisałem wyżej, że nie słyszałem ;) Ale polecone, więc będę szukać.

Juby

Raczej nie znajdziesz (przynajmniej jeśli chodzi o wydanie PL). Nakład dawno wyprzedany, a jak już się pojawi w jakiejś ofercie allegro/olx to za ogromne sumy. Mowa o tym, jedynym polskim wydaniu komiksu z Batmanem z 2009 roku:
https://www.batcave.com.pl/old/index2.php?id=komiks/pol/batman_i_robin

Crowridd

Ten komiks i chociażby The Man Who Laughs to już tylko wydanie zagraniczne - ale to w swoim czasie.

Juby

#682
Zapowiedzi na lipiec.



Czyli wszystko zgodnie z katalogiem. Drugi tom Knightfall będzie o blisko sto stron "chudszy" od Prologu, ale cena taka sama. Obawiam się, że trzeci, który powinien mieć +700 stron dostanie okładkową 249,99 zł (czwarty też).

Cytat: Crowridd1 w 01 Maj  2022, 10:08:20Ten komiks i chociażby The Man Who Laughs to już tylko wydanie zagraniczne - ale to w swoim czasie.
Człowiek, który się śmieje co i rusz pojawia się okazyjnie w którymś wydaniu na Allegro, lub olx. Większość januszowych ofert to ceny rzędu 120-200 złotych, ale w ubiegłym miesiącu byłem blisko dostania wydania z WKKDC za 40 zł, więc wciąż mam nadzieję, że kiedyś uda się dostać po polsku za normalne pieniądze. Może w kolekcji Hachette zrobią wznowienie, kto wie...

Crowridd

#683
Cytat: Juby w 11 Maj  2022, 10:12:18Człowiek, który się śmieje[/i] co i rusz pojawia się okazyjnie w którymś wydaniu na Allegro, lub olx. Większość januszowych ofert to ceny rzędu 120-200 złotych, ale w ubiegłym miesiącu byłem blisko dostania wydania z WKKDC za 40 zł, więc wciąż mam nadzieję, że kiedyś uda się dostać po polsku za normalne pieniądze. Może w kolekcji Hachette zrobią wznowienie, kto wie...

To samo z Mrocznym odbiciem - odkąd wyczerpał się nakład te same ogłoszenia wiszą od miesięcy na Allegro i czekają ;D

Edit:

Joker/Harley. Zabójczy umysł - ktoś już czytał? Widziałem, że wizualnie wygląda to niesamowicie. Cena obecnie zeszła do 100 PLN.

Rado

Cytat: Crowridd1 w 11 Maj  2022, 12:13:11Joker/Harley. Zabójczy umysł - ktoś już czytał? Widziałem, że wizualnie wygląda to niesamowicie.

Jestem w trakcie czytania. Dla mnie bomba zarówno pod kątem wizualnym jak i scenariuszowym. Mroczny kryminał w stylu "Siedem". Bez kitu.

Crowridd

Nieźle - w takim razie cena nie gra tutaj roli. Dzięki.

Leon Kennedy

Hmm, czyli taki klimacik coś ala The Batman?

Juby

Pokaźne zapowiedzi na sierpień.



HUDY

Mocny ten sierpień. Ja wezmę Injustice z tego pakietu. Na przełomie lipca/sierpnia wychodzi też kolejny Knightfall który wjdzie u mnie właśnie w sierpniu.
No i te ceny  :'(

Juby

#689
Ceny rosną z wiadomych powodów - nie dziwi mnie to. Bardziej brak polityki Egmont, aby te podwyżki jakoś zwalczać. Oglądam co tydzień podcast red. naczelnego, p. Tomasza Kołodziejczaka + na fb widziałem wywiad z nim z ostatniego festiwalu w Warszawie i z tego co mówi planują dalej podnosić ceny, inni wydawcy też na pewno będą je podnosić, i to w sumie tyle. Jak komuś zależy na komiksie to kupi, jak go nie stać to nie kupi. Trochę niefajne jest takie podejście, bo - choć nie jestem redaktorem wielkiego wydawnictwa, więc może się mądrze a gucio wiem - sam miałbym ze dwa pomysły w jaki sposób walczyć z podwyżkami.

Z premier maj-sierpień biorę tylko Knightfall. Z kolei na wrzesień zapowiada się suszenie portfela (nowy Batman Black & White oraz JL z DC Limited pewnie będą razem kosztować z 400-500 zł nawet z dobrym rabatem). Dobrze, że udało się zamrozić ratę kredytu przed kolejną podwyżką.