Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

TAS/TNBA

Zaczęty przez Hunter, 02 Luty 2008, 11:53:54

Miss_Quinn

 
Dobre wieści jak ktoś chciałby sobie zrobić maraton, a nie ma HBO Max. Z potwierdzonych informacji już 26 września będzie dostępny na Netflixie.
Oprócz TAS, będą jeszcze dostępne dwie inne kreskówki( dwie, bo tylko te udało mi się znaleźć o nich informacje w sieci): Atomówki i Ben 10.
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

newtime

#511
Ciekawe, być może Netflix postara sie o kolejne seriale z DC

Miss_Quinn

Też jestem ciekawa, czy pojawią się w przyszłości kolejne seriale z DC oraz ze starego Cartoon Network( bo prywatnie obejrzałabym sobie coś ze starych klasycznych kreskówek).
Też jestem ciekawa odnośnie jeszcze TAS jaki dadzą dubbing, czy będzie on stary( wersja Zig Zap i wersja z wydania DVD) czy zlecą nowy( jak było w przypadku H20, gdzie pojawiła się nowa wersja z dubbingiem dla netflixa)
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

newtime

Nie wiedziałem ze Netflix zleca nowe dubbingi do starych produkcji ciekawe. Na pewno pojawią się atomówki oraz ben 10 razem z batmanem wiec widać ze celują w animacje.

Crowridd

Dubbingu nie uznaję, z Netflixa rezygnuję ale za to motywator do powrotu do TAS na HBO powstał ;D

41 odcinków za mną. Nie wiem, kiedy skończę dostępną całość tym tempem.

Nostalgia do lat 90. nadal żywa, choć za dzieciaka widziałem może max kilkanaście odcinków.

MysiaParasolka

Super, chciałem sobie odświeżyć, a HBO nie posiadam.
Btw Batman TAS super, ale czemu pozostałe animacje z uniwersum (Superman, JLA) są pomijane w streamingach? ;/

Miss_Quinn

Cytat: Miss_Quinn w 29 Sierpień  2023, 16:52:12Też jestem ciekawa odnośnie jeszcze TAS jaki dadzą dubbing, czy będzie on stary( wersja Zig Zap i wersja z wydania DVD) czy zlecą nowy( jak było w przypadku H20, gdzie pojawiła się nowa wersja z dubbingiem dla netflixa)
Jednak miałam racje, że zlecą nowy dubbing.
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Leon Kennedy

Dziś wskoczył Batman z 65 odcinkami na Netflixa. Cały pierwszy sezon.

newtime

Dziwna sprawa, póki co tylko 1 sezon i uwaga odcinki od 1 do 56 mają duubing z Zig zapa a pozostałe zupełnie nowa obsadę Xd

Leon Kennedy

Faktycznie, dziwnie to trochę wygląda...

Q

Czyli korzystają z dubbingu wykonanego na zlecenie WB (odc. 1-56), a do reszty dla ZigZap nie mają.

Info o trzeciej wersji dubbingu:

Wersja polska: IYUNO POLSKA
Reżyseria: Bartosz Wesołowski
Dialogi:

    Tomasz Kutner,
    Krzysztof Walczak

W wersji polskiej udział wzięli:

    Szymon Mysłakowski – Batman / Bruce Wayne
    Mateusz Narloch – Robin / Dick Grayson
    Julia Chatys – Batgirl / Barbara Gordon
    Wojciech Machnicki – Alfred Pennyworth
    Waldemar Barwiński – Pingwin / Oswald Cobblepott
    Paweł Szczesny – Rupert Thorne
    Jarosław Boberek – Maximilian Zeus (odc. 63)
    Tomasz Dedek – Komisarz James Gordon (odc. 63)
    Adam Bauman – Scarface (odc. 64)
    Jarosław Domin – Szalony Kapelusznik / Jervis Tetch (odc. 65)
    Bartosz Wesołowski

i inni

Lektor tytułów odcinków: Maciej Gudowski

https://dubbingpedia.pl/wiki/Batman_(serial_animowany_1992)#Trzecia_wersja_dubbingu
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Świetnie się to ogl! Nawet dubbing jakoś mocno nie wadzi, idzie się przyzwyczaić. Udało się z młodym obejrzeć kilka odcinków 😀

newtime

Ja akurat oglądałem na hbo z napisami ale potwierdzam, wciąż po latach to jest mój ulubiony batman, całe to uniwersum animowane trzyma wysoki poziom i nie zestarzalo się jak większość animacji marvela z tamtego okresu

MJ

Panowie i Panie świąteczne pytanie : Czy świąteczne odcinki TAS/TNBA są tylko dwa czyli "Święta z Jokerem" i "Holiday Knights" ? Czy może o jakimś zapomniałem?
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

MysiaParasolka

"Bullet for Bullock" chyba ma miejsce w sezonie świątecznym.