Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

TAS/TNBA

Zaczęty przez Hunter, 02 Luty 2008, 11:53:54

Juby

Pamiętaj dać znać ile płyt zajmie całość z dodanymi wersjami PL jak już skończysz.

Cytat: Gieferg w 09 Listopad  2022, 03:54:40Z kolei I am The Night miało jakby inną, bardziej szczegółową animację niż większość innych odcinków.
I opowiada jedną z najlepszych historii o Batmanie jaką przedstawiono na małym/dużym ekranie. Zdecydowanie Top5 najlepszych odcinków serialu dla mnie.
Co do animacji - już o tym wspominałem - była na tyle dobra, że ujęcia z tego odcinka wykorzystano w zwiastunie SubZero:


A tutaj trochę o tym, jakie studia odpowiadały za dane odcinki serialu:

MJ

Zmarł największy i najlepszy Batman z Batmanów , będę tęsknił za tym legendarnym wokalem RIP Kevin.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Crowridd

Seria Arkham z jego głosem to było również coś


Juby



Kolejna wielka strata. Co za rok.

MysiaParasolka


Juby


newtime

Niedawno pojawiły się plotki o kontynuacji Tas, nie wiem na ile jest to wciąż aktualne ale w tej sytuacji jak dla mnie juz zadna kontynuacja tego konkretnego batmana nie ma sensu  :(

LelekPL

Nie przesadzajmy. Ta postać jest większa niż jeden aktor i było wiele innych świetnych interpretacji tej postaci. Jak najbardziej ktoś inny to pociągnie.

Niemniej przykra wiadomość. Jest to jeden z głosów dzieciństwa. Większość pewnie była za młoda żeby pamiętać oryginalną emisję na TVP2, ale dzięki lektorowi nawet nam w Polsce było dane usłyszeć Conroya i Hamilla.
https://www.cda.pl/video/839980852

Oglądało się, nawet jak trzeba było zostać w szkole dłużej i czekać na mame to siostra nagrywała mi odcinki na kasetę. Ciekawie byłoby sobie powtórzyć TAS na HBO Max teraz, jeśli bedzie oryginalna ścieżka dźwiękowa.

No, a w wieku dorosłym to oczywiście głos znany z setek godzin grania w serie Arkham.

Zauważyłem, że jest z rocznika mojego taty, więc w sumie młody chłop to jeszcze był i na pewno była to wielka strata dla jego męża i całej rodziny.

newtime

Cytat: LelekPL w 12 Listopad  2022, 10:04:06Nie przesadzajmy. Ta postać jest większa niż jeden aktor i było wiele innych świetnych interpretacji tej postaci. Jak najbardziej ktoś inny to pociągnie.

Pewnie ze tak ale chodziło mi tutaj o typową kontynuacje tego konkretnego Batmana którego śledziliśmy od Tas po JL az po Beyond. Z oryginalnej obsady mało kto juz został wiec po prostu wolał bym na tym etapie nowego animowanego batmana nie powiązanego z tym starym   

Rado

Śmierć Conroya wstrząsnęła mną chyba najbardziej z tych wszystkich tegorocznych przykrych wiadomości. Niedawno jeszcze powtarzałem sobie odcinki tasa przed podcastem i w ogóle człowiek nie myślał o czymś takim. Młody był w miarę jeszcze, coś tam by z pewnością nagrał nieraz. Choroba niestety nie wybiera.

LelekPL

Cytat: newtime w 12 Listopad  2022, 10:15:22Pewnie ze tak ale chodziło mi tutaj o typową kontynuacje tego konkretnego Batmana którego śledziliśmy od Tas po JL az po Beyond. Z oryginalnej obsady mało kto juz został wiec po prostu wolał bym na tym etapie nowego animowanego batmana nie powiązanego z tym starym   

Dla mnie recasting nie byłby problemem, ale i tak nie widzę sensu wracania do TAS. Miał swoje miejsce w latach 90-tych. Gdyby ktoś chciał robić kreskówkę z Batmanem "na poważnie" teraz, niech to zrobi w nowy sposób.

Leon Kennedy

Następny wielki musiał odejść... Wielka szkoda. Każdy fan go znał, każdy szanował i cieszył się na jego każdy kolejny projekt. Niech ci ziemia będzie miękka. Żegnaj Batmanie. Żegnaj Kevin. Żegnaj przyjacielu 😭😭😭

Juby


MysiaParasolka

@up Właśnie miałem wrzucać. Nie przepadam za takimi internetowymi laurkami, ale ta jest po prostu najlepsza jaką widziałem.

Leon Kennedy