Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Konsole, na których gramy...

Zaczęty przez Altair, 27 Wrzesień 2008, 16:55:29

Dominic

O tak na Splinter Cell Conviction czekam najmocniej to będzie hit 2010r. :D. Jako fan serii SC obowiązkowy must have!

The Man Who Laughs

ja gram od czasu do czasu na PS2 najbardziej lubie w Tekken'a 2,3 i 5 uwa?am ?e nawet dzisiaj PS2 graficznie przebija nawet tak? konsole nowszej generacji jak Wii i szkoda ?e nie ukazuj? si? na ni? ju? gry przynajmiej nie tyle co kiedy? bo to ?wietna konsola na któr? wydano mnóstwo wspania?ych gier.

Altair

Wiedźmin 2 będzie hitem 2010,nie ma bata :P

Twist!

#153
W marcu "Wiedźmin II" zostanie zaprezentowane dziennikarzom. Oprócz wersji na PC pojawi się również na konsole i bardzo mnie to cieszy. Mam PlayStation 3 Slim, kupiłem około miesiąca temu, 120 GB. Zapłaciłem nie całe 1200 złotych, i czuje całym sercem że to był dobry wydatek. Szybko stałem się maniakiem tej konsoli, i gdyby mi ją zabrali to chyba bym nawet nerkę oddał żeby ją odzyskać . A widzę że nie tylko ja od miesiąca mam nową konsolę, Donald. Ale dlaczego właśnie Xbox 360? Jak na razie posiadam 5 gier, nie wymieniam ich. Mój znajomy posiada PS3, i jak przejdzie jakąś grę to wymienia ją na inną (z dopłatom 10 złotych). Ja nie uznaje takich działań, Bo może kiedyś wrócę to jakiejś gry, no chyba że to będzie nietrafiony prezent, wtedy mogę kombinować. Z moich tytułów posiadam - God of War III, Batman Arkham Asylum (a jakże), Spider-Man Web of Shadow, Grand Theft Auto IV, Far Cry II. Mam jeszcze pożyczoną od znajomego grę z serii X-Men - Wolverine Origins.

Altair

Wiem,wiem ;) Ja jeśli chodzi o Wiedźmina to trzymam rękę na pulsie od kwietnia tamtego roku,kiedy to zawieszono Rise of the White Wolf ;) Ja liczę na CDP Red,tym bardziej,że właśnie skończywszy Wiedźmina 1 na PC 3-ci raz stwierdzam,że kredyt zaufania jest jak najbardziej na miejscu ;) Ja również gram na PS3 tyle,że już ok. roku i ani razu nie zdarzyło mi się na nią narzekać. :) Też się cieszę,że W2 wyjdzie na PS3,ale ponoć ma wyjść na nią najpóźniej,bo chcą,aby ta wersja wyglądała tak samo dobrze jak na PC i X360 ;) Więc pewnie znów kupię grę najpierw na PC,a potem na PS3,bo piracenie gier, które się bardzo lubi to grzech,który podpada pod zwykłe skurwysyń****...

Mihcim

no i wrocilem do Xbox Live : )
Jakby co to MihcimPL
Chetnie zagram : )

matiuk

Ja aktualnie posiadam PS3, wcześniej miałem pare innych konsol, jakko że gram aktualnie w Arkham Asylum i interesuje się batmanem postanowiłem się zarejestrować na forum

TheBeatles

Kupiłem xboxa 360
na razie mam
-Fifa 10
-The godfather
zastanawiam się co dalej na mojej liście znajduje się
Assasin Cread
Tom Clancy Rainbow sis Vegas 2
NHL 09
Gears of War
Mass Effect
Co doradzacie?

kelen


Leon Kennedy


Altair


TheBeatles

#161
Batmana mam na komputer i przeszed?em go w 100%
RE 5 jako? mnie nie kr?ci
My?l? ?e Assassin's Creed i co? z dwójki Rainbow six vegas 2 i NHL 09  

Kupi?em F.E.A.R 2 a na imieniny dostaje drugiego pada i Assasin's Creed

XBOX Live w Polsce!!

KillingJoke87

Za 2 miechy mam zamiar zakupi? ps3, raz przez sentyment (mia?em psx i ps2, wspania?e wspomnienie i gry na nich wydane) i dwa oczywi?cie dla ?wietnych gier. ?wi?ta trójca któr? mam zamiar kupi? to:
Batman AA
Assasin's Creed 2
Alan Wake
:D
so you're gonna have to play my little game if you  want to save one of them...

TheBeatles

Alan Wake jest "only on XBOX360"

KillingJoke87

Dlatego właśnie Xbox mnie wkurza...ech, ale tak podobnie było z Resident Evil 4 na gamecube, połaszczą się na kase i puszczą alana na inne konsole....
Posted on: 18 Czerwiec  2010, 18:13:11

 Wydawanie gier only on  jest totalną głupotą i nigdy się nie sprawdza, tak samo będzie z Wake, twórcy pitu pitu , minię jakiś czas i zrobią konwersje na inne platformy
so you're gonna have to play my little game if you  want to save one of them...