Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Year One

Zaczęty przez XIII, 15 Lipiec 2010, 10:43:43

Rexio

Idealna kopia komiksu była by troszeczkę nudna , powinni coś urozmaicic a nie dokładnie skopiowac komiks.
Z drugiej strony jeśli ktoś nie ma komiksu mógłby wtedy "zobaczec komiks na ekranie".

Moim zdaniem nie powinni idealnie kopiowac komiksu , ale i tak bez względu co zrobią mam zamiar to obejrzec.
A w dodatku wiem że ta animacja mi się spodoba  8) nie wiem jaka będzie ale wiem że będe ją lubic  ;D


kelen

Sorry, ale takich komiksów jak "Year One" nie można przedstawić inaczej :) Albo wierna kopia albo wcale. Takie produkcję jak "Superman/Batman" to sobie mogą zmieniać, ale nie lektury, które są klasą samą w sobie.

XIII

Ale niektóre rzeczy mogliby zmienić aby uzyskać lepszy efekt np gdyby Brucowi nie udało się  się uratować dziecka Gordona.

Mikoto

Niech lepiej nic nie zmieniają, bo to zwykle nie wychodzi dobrze. Ja tam i tak w życiu żadnego komiksu z Batmanem na oczy nie widziałem poza tymi wydanymi przez Dobry Komiks ( :D), więc przyjmę to niezależnie od formy w jakiej twórcy mi to podadzą, ale z początku parę osób narzekało na zmiany w Under The Red Hood takie jak więcej akcji i roboty ninja, więc lepiej niech tym razem nic nie kombinują, bo pewnie dodali by masę akcji i innych bzdetów, żeby film mógł się bardziej spodobac młodszej widowni ;).

kelen

Oj, te wszystkie zmiany w "Under the Red Hood" wyszły na lepsze, uwierz mi. Spróbuj przeczytać oryginał komiksowy bez zastanawiania się skąd i kto się tu nagle wziął i o co chodzi w tym, tym, tym i tamtym.

Takie zmiany jak "niech osoba x zginie w przeciwieństwie do oryginału" są moim zdaniem chybione.

Rexio

Nie macie czasem wrażenia że nie ważne czy to będzie wierna kopia czy nie , year one to i tak to będzie dobre ?  8)

(A)nonim

CytatAle niektóre rzeczy mogliby zmienić aby uzyskać lepszy efekt np gdyby Brucowi nie udało się  się uratować dziecka Gordona.
Z której strony? Końcówka Year One jest utrzymana w optymistycznym tonie, rzeczy wreszcie zaczęły zmieniać się na lepsze. Śmierć Juniora zupełnie by temu zaprzeczyła i skomplikowała sprawę. A trzeba dodać że takie motywy rzadko pojawiają się nawet w "dorosłych" filmach.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Drawski

CytatNiech lepiej nic nie zmieniają, bo to zwykle nie wychodzi dobrze. Ja tam i tak w życiu żadnego komiksu z Batmanem na oczy nie widziałem poza tymi wydanymi przez Dobry Komiks ( )

Dobra. Przyznać się kto zaprosił Mikoto do jaskini :D

CytatNie macie czasem wrażenia że nie ważne czy to będzie wierna kopia czy nie , year one to i tak to będzie dobre ? 

Nie

Leon Kennedy

CytatDobra. Przyznać się kto zaprosił Mikoto do jaskini

Zawsze byliśmy otwarci ;)

CytatNie

Jednak spodziewamy się wspaniałego spektaklu :)

Rexio

#54
Co prawda to prawda  ;D

Post Merge: 26 Lipiec  2011, 19:45:07

Cytat: Leon Kennedy w 26 Lipiec  2011, 17:26:42
Zawsze byliśmy otwarci ;)


XIII

Mogliby z tego filmu wywalić głupawą scenkę z komiksu w której Gacek ratował kocura. Zawsze mnie ona denerwowała.

(A)nonim

Co jest złego w ratowaniu zwierząt? :D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

XIII

Bo ten motyw pasuje jak pięść do nosa do postaci mrocznego obrońcy prawa.

Leon Kennedy

Pięść to dostał ten kto chciał skrzywdzić kociaka. Zresztą co z mrocznego obrońcy, który nie przejmuje się losem słabszych od niego, nawet jeśli ten słabszy to zwierze.

XIII

Ale ta scena burzyła klimat komiksu bardziej pasowała do srebrnej ery lub do filmów Schumachera.