Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Jak wygląda twój pulpit?

Zaczęty przez Silent Dark, 28 Marzec 2008, 15:33:20

Rado

Kobieta: Sformatowałam dysk, zrobisz mi jakąś fajną tapetę?

Ja: No problemo, bejbe!


nighty

w sumie mam ją już tak długo, że powinnam zacząć rozglądać się za czymś nowym, ale za bardzo kocham tego arta ;;


BlackBat

Codzienny motywator od kilku tygodni :)

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Mr.G

Genialna tapeta BlackBat! Jedyne co mi nie pasuje w całokształcie, to Dino Island :]
Mogłabyś załączyć jakiś link do owej grafiki?

BlackBat

Na starość wrócił mi sentyment do tego tycoona, mutowanie dinozaurów zawsze było fajne ;)
Jasne, trzymaj waść! :D
http://oi45.tinypic.com/35229np.jpg
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Kujaw


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

franek

Mój pulpit, jest kompozycją mojej ulubionej filmowej serii i sentymentem do klocków Lego (dzieciństwo rządziło się innymi prawami)



Show Must Go On!!!

Mel


BlackBat

THIS. Ten Batman ma kask taki jak zawsze chciałam mieć!! D:
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Johnny Napalm

Ło! :o Nieźle, tylko jak dla mnie trochę za dużo tego dobrego. Ta tapeta mocno by mnie rozpraszała, ale każdy lubi co innego. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Tengu

Strasznie namieszali z tym imageshack.us, nagle chcą jakiegoś logowania. Na dobre się już przekonałem do TinyPic. Co do mojego pulpitu, to nie ma tam jakichś szczególnych ekstrawagancji. Nie dawno musiałem przeinstalować Windowsa, więc tym razem postawiłem na czystość i funkcjonalność:


LelekPL

A oto mój



Zazwyczaj mam coś kosmicznego. To mnie uspokaja. Czasem jest to widok z Europy, czasem widok z planety z dwoma słońcami, albo Mars, itp. W tej chwili postawiłem na prostotę, czyli samo Słońce. Niby nic, ale na 50 calowym telewizorze robi wrażenie i wprowadza trochę światła i epickości zwłaszcza w te zimowe i pochmurne dni.

Johnny Napalm

Pięćdziesiąt calowe Słońce może poparzyć, nawet to z telewizora. :)
Tengu, widzę u ciebie Gimpa2 na pulpicie, śmigasz czasem w nim... czy zainstalowałeś go tylko po to żebym zadał głupie pytanie? ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Tengu

CytatTengu, widz? u ciebie Gimpa2 na pulpicie, ?migasz czasem w nim... czy zainstalowa?e? go tylko po to ?ebym zada? g?upie pytanie? ;)

'czasem' to dobre okre?lenie. Na pewno nie jest tam dla ozdoby, przydaje mi si? czasem do obróbki ró?nych grafik, tworzenia bannerów, tapet, czy pozbywania si? kana?u alfa (tworz?c na przyk?ad postacie bez t?a). Ale ekspertem z pewno?ci? nie jestem.

Johnny Napalm

A kto jest?  :) Chyba tylko Mel, no i zaraz za ni? BlackBat i Nighty - widziana tu do?? dawno temu :'( . Sorry, ?e Was tak "dziele" dziewczyny, tak naprawd? wszystkie jeste?cie ?wietne, no ale Mel chyba jednak ma najwi?ksz? wpraw? w pos?ugiwaniu si? programami graficznymi.
Ja z kolei dopiero raczkuje w PS - jeszcze niedawno wspomniany przez Tengu kana? alfa by? dla mnie has?em z filmu sf. Te? mia?em Gimpa2, ale skoro mog? mie? PS'a to stary psiak przegrywa, cho? mile go wspominam. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...