Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Figurki

Zaczęty przez Silent Dark, 27 Styczeń 2008, 15:51:20

XIII

W jakich cenach są te figurki założe się że w okolicach 40-50 zł.

Funky

Mógłby ktoś wrzucić zdjęcie figurki Two-Face`a z "Batman Forever" gdzie jest dołączona moneta i jakaś strzelająca broń. Pamiętam jak byłem w 2 klasie szkoły podstawowej to szukałem tej figurki po całym Gdańsku. Niestety nie doczekałem się :( Wiem że Dwie Twarze wyglądał u Schumachera fatalnie ale po prostu przypomniało mi się dzieciństwo ;)

LelekPL

Kupiłem sobie jedną z tych zabawek z empiku. Zwykłego małego Batmana za 40 zł... 140 mimo wszystko szkoda mi było wydać na zabawkę.

XIII

Jaką wielkość miały te figurki za 140 zł?

LelekPL

To zale?y. Jest jeden Batman do?? spory (rozmiarów Ci nie podam, ok 30-40 centymetrów mo?e, nie wiem), z niez?ymi detalami i broni? EMP, która ?wieci. Tej samej wielko?ci jest te? figurka Bane'a, ale do?? dziwaczna jest mechanika r?k i nóg i si? wed?ug mnie nie op?aca kompletnie. Potem figurki Batmana s? ju? tylko mniejsze, ale za 140 z?otych dostaniesz te? tak? z do??czonym batpodem.

Ten co ja kupi?em jest malutki, jakie? 10 centymetrów mo?e.

XIII

Pokazałbyś jakąś fotkę twojej figurki.

Mr.G

http://www.aliensgroup.pl/4101_Gry_i_komiks_Batman_DC_COMICS_POISON_IVY_PREMIUM_FORMAT_.html
Co za cudo... mając ją na własność, byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi - za każdym razem, kiedy bym na nią spoglądał.

BlackBat

Wow, faktycznie cudo. Jest prześwietna, nie dość że seksowna to jeszcze te detale.

Ja niestety nie posiadam póki co żadnych figurek z Batsem, chyba najwyższy czas przeczesać strych, bo ostatnio coś mi się tam przewinęło ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kendzi76pl

#143
Ja szukam  figurek z batman TAS i TNBA firmy Kenner  i choruje na batmobile z batman TAS   wiec jak ktos ma jakies figurki  lub batmobila na sprzedaz   bede mega bardzo  zaintereasowany jak byl by dobry stan  mysle ze moja  cena byla by bardzo dobra   ^^ ale watpie zebyscie sprzedali   :P

Altair

Strasznie jara mnie 30-40 cm figurka Iron Mana ze świecącymi repulsorami za ok 500 zł z Aliensgroup... Specjalnie dla niej zmieniłbym wystrój pokoju ;D

kendzi76pl

 Jak masz kase to kupuj ^^

Krzysztof116

Jedyne figurki które mnie na prawd? niesamowicie jaraj? to te od hot toys, szczególnie Joker z TDK.
Dlatego zamówienie na Jokera DX 2.0 Z?o?one: D



Let's put a smile on that face : D

Altair

Na figurkę mam, ale na remont pokoju już średnio... :P

nighty

o ile figurki mnie raczej nie kręcą i większość tych komiksowych średnio mi się podoba, to za tą z red hoodem od chisel town oddałabym nerkę ;-;


Altair

http://www.aliensgroup.pl/pictures.php?id=4029&pn=8

Boziu... Czemu to tyle musi kosztować?? Ile bym dał za takie cudeńko.