Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Avengers

Zaczęty przez Q, 11 Październik 2011, 16:47:59

Charism

O nie, scenariusz na pewno nie by? 'zwyczajny'. By? ?wietnie napsiany, ka?da possta? mia?a swoje 5 minut, ka?da postac idealnie zbalansowana, b?yskotliwe dialogi, mnóstwo naprawd? dobrych ?artów, idealnie wplatanych w sytuacje.... To by? znakomity scenariusz filmu rozrywkowego.

LelekPL

Cytat: Charism w 28 Maj  2012, 16:22:32
O nie, scenariusz na pewno nie by? 'zwyczajny'. By? ?wietnie napsiany, ka?da possta? mia?a swoje 5 minut, ka?da postac idealnie zbalansowana, b?yskotliwe dialogi, mnóstwo naprawd? dobrych ?artów, idealnie wplatanych w sytuacje.... To by? znakomity scenariusz filmu rozrywkowego.

Zgadzam si?. Mi najbardziej podoba?o si? w nim to, ?e ka?da z postaci nie mia?a jednej sytuacji w której b?yszcza?a... ka?da z postaci mia?a kilka takich sytuacji co wydawa?o si? niemo?liwe przed seansem. Jak pisa?em film nie jest idealny, ma swoje mankamenty, ale zbilansowanie czasu bohaterów, przy jednoczesnym zaakcentowaniu hierarchii tych postaci (Iron Man jest najpopularniejszy dlatego ratuje ?wiat, Kapitan Ameryka wydaje rozkazy, Thor jest bogiem, który je?li tylko przejdzie do czynów to przechyla skal? na ich korzy??, Hulk jest czynnikiem X, a Black Widow i Hawkeye nie s? kompletnie niepotrzebni) graniczy z doskona?o?ci?.

franek

Mówiąc zwyczajny miałem na myśli taki łatwy do zrozumienia. Nie było to kółko dramatyczne "co mówi matka, gdy jej kiece wkładasz?" (zabójczy Tony Stark XD). Tak, podobało mi się że każdy z nich miał swoje 5 minut i tak powinno być, w końcu to film o Avengers a nie o jednym z nich. Ruffalo jako Hulk jest dla mnie idealny, choć myślałem że nikt już nie pobije wersji z 2003 roku, a tu jednak.


Show Must Go On!!!

Altair

O śmierci jednej z postaci z filmu:
Spoiler
Chodzą pogłoski, że agent Coulson może stać się The Vision w Avengersach 2. Wskazuje na to rodzaj technologii, którą dysponował na końcu (ta wiążę się z Ant-Manem, a ten z kolei z nano-botami, tekst Nicka ("Był moim okiem") oraz informacja, że w Iron manie 3 nano-technologia ma być bardzo istotna.
[Zamknij]

LelekPL

Ogólnie to słabo że stawiają na Ant-Mana jako kolejnego Avengera. Niezbyt to ekscytująca postać, ja szczerze mówiąc wolałbym przedstawienie Black Panther. To w końcu jeden z bohaterów, który samodzielnie potrafił pokonać większość ekipy.

Rado

Nom, Black Panther jest świetny. Powiedziałbym że jest nawet za bardzo klimatyczny i jednocześnie za mało efektowny na film który ma zarobić pierdyliard dolarów. Podobnie ma się z moim ulubionym Avengerem- Black Knightem. Ot jest to facet biegający z mieczem i ninja z afryki. Gdzie im tam do Iron mana albo Hulka. Co innego właśnie Antman, który się zmniejsza i jest efekciarski. Już pewnie liczą pieniądze na sceny w 3D, w których zmniejszony Pym biega gdzieś tam. Swoją drogą już słyszę te żarty Starka o rozmiarze Antmana i gdzie to on nie mógłby wejść heh.

LelekPL

Albo czy wszystko potrafi sobie powiększyć? ;)

Juby

Od dawna nie widziałem dobrej parodii na HISHE. Na szczęście dzisiaj się to zmieniło z parodią "How Avengers should have ended":
http://www.howitshouldhaveended.com/videos

;D

lady_ozzy

<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Juby

Ozzy Na stronie, którą podałem są ich wszystkie parodie (na tym kanale YT tylko część), w dodatku podawałem link do parodii TDK w dzień, w którym miała swoją premierę (czyli ponad rok temu). :P

lady_ozzy

czyli wpadka ? =) Wybacz, ale nie przegl?da?am ca?ej stronki, tylko znam to z YT... st?d Mój b??d =) koniec 'off'a'
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Leon Kennedy

Film widziałem i bardzo mi się spodobał, ale nie o tym teraz... Po końcowych literach miały być bodajże dwie sceny, a u mnie nie było ani jednej :(. Mógłby ktoś zdradzić co tam mamy ukazane? Z góry dziękuje :)

kelen

Jak to ani jednej? Po pierwszych napisach jest scenka:

Spoiler
Gdzie zostaje ukazany ten, który dał swoją armię Lokiemu, czyli Thanos
[Zamknij]

Druga scena po całych napisach była tylko w Stanach i pokazywała

Spoiler
Avengersów jedzących shawarme
[Zamknij]

Leon Kennedy

Sam nie wiem czemu... Siedzę sobie spokojnie i czekam, a tu ludzie zaraz wstają, światła zapalają, litery lecą, a scenki jak nie było tak nie było, a dość długo wychodziłem. Pierwszy raz miałem taką metę :o

Altair

Leon, podobnie było jak czekałem na zwiastun Avengersów po Kapitanie Ameryce. ;) Światła zapalone, nikogo nie ma, a Beniuś sam z Colą na sali gapi się na ekran. Ale koniec końców, scena była. ;)