Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

(A)nonim

Tzn. chodzi mi bardziej o jej charakter ni? histori?, bo w Ultimate to by?a dosy? buntownicza dziocha która mówi?a to co my?li i potrafi?a si? rzuci? na wi?kszego od siebie prze?ladowc? Petera. Z tym?e jest ju? jeden problem bo nie by?a ona mi?osnym interesem Parkera.
Je?eli za? chodzi o jej histori? to szcz??cia nie mia?a, najpierw straci?a ojca-policjanta za co obwinia?a Paj?ka, nie?wiadomie zostaj?c przygarni?ta przez jego ciotk?, pó?niej odkry?a kim jest Parker i sobie jako? wszystko wyja?nili.
Spoiler
Niestety nied?ugo potem zosta?a zabita przez Carnage'a, a w Sadze Klonów wróci?a sklonowana jako symbiot. W Wojnie Symbiotów Venom wci?gn?? Carnage'a i zosta?a sama Gwen.
[Zamknij]
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen


Q

Cytat: Mr.G w 05 Styczeń  2011, 14:50:33
Już drugie zdjęcie z planu Panny Emmy sugeruje, że Gwen nie będzie nosić czarnej opaski na włosach... szkoda, ale to tylko taki drobiazg.
Nowe fotki sugerują, że jednak będzie czarna opaska na włosach:


Źródło: http://justjared.buzznet.com/2011/01/06/emma-stone-spider-man-coffee-break/

Co do samego porównania odtwórców ról Spider-Mana, to Garfield miał kilka dobrych ról, ale także Tobey Maguire potrafił w filmach się wykazać, a jak się okazało nie zawsze wszsytko wychodzi tak jak powinno.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

(A)nonim

Trochę za bardzo idą w retro wygląd. :P
No i pamiętajcie że wszystko zależy też od samego filmu i rozpisania postaci, Clooney jest dobrym aktorem, a wszyscy wiemy co mu się zdarzyło. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Q

Tak, filmu ze słabym scenariuszem nawet najlepsza obsada nie uratuje.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Mr.G

A jednak jest opaska, hurra! :D


Od poprzedniej serii Spider-Mana nie minęło wiele czasu, tak więc twórcy na pewno nie zapomną co tam było nie tak i będą na tyle inteligentni, by nie powielić błędów. Poprzednie filmy były płytkie i widowiskowe, może więc teraz będą nieco głębsze, widowiskowe, a Peter Parker będzie miał znacznie ciekawszą osobowość.

Mikoto

Mi tam Andrew Garfield nawet pasuje ;) . Robi lepsze wrażenie niż Tobey. Zobaczymy jak wyjdzie na ekranie. Trochę ta aktorka mająca grać Gwen wydaje się niezbyt urodziwa (przynajmniej na tych zdjęciach z Garfieldem, bo na tych z pogrzebu ładnie wygląda). Oby nie powtórzyła się ta sama sytuacja, co z Dunst u Raimiego. Oby tym razem Spidey rzucał swoimi żartami znanymi z komiksów. Sam pozbawił pająka tej cechy przez, co jego bohater był sztywny i nudny.

(A)nonim

Emma Stone > Kirsten Dunst, obejrzyj np. Zombieland i Easy A.
Chociaż ja bym ją widział bardziej w roli Mary Jane właśnie, bo na razie średnio wygląda w platynowych blond włosach.
A poprzednie filmy przecież bardzo się skupiały na uczuciach Parkera.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Q

Pierwsza fotka Garfielda w kostiumie Spider-Mana.



Kostium prezentuje się naprawdę dobrze. Co prawda fotka jeszcze nie pokazuje Garfielda w pełnym kostiumie, ale z tego co zaprezentowali wygląda wszystko obiecująco.

Źródło: http://www.slashfilm.com/andrew-garfield-spiderman-costume/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Faktycznie, strój prezentuje się imponująco. Różnicę widać, więc jest ok.
Chociaż to zawsze taki zastanawiający fakt, skąd nastolatek ma kasę na taki stroik :)

(A)nonim

W komiksie strój dostał chyba jak był wrestlerem.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

?wietne, naprawd? dobre! od pocz?tku reborna chcia?em kostium a'la Ben Reiley i si? doczeka?em, oby maska wygl?da?a równie fajnie co ca?a reszta... fajne by by?y szare szkie?ka zamiast bia?ych za?lepek na oczy :)

Leon Kennedy

Kostium z drobnymi zmianami, ale robi wrażenie :)

CytatW komiksie strój dostał chyba jak był wrestlerem.

A nie zrobił go sobie przypadkiem sam? Pamiętam, że tak było przykładowo w TAS.

Q

A zwróciliście uwagę na jego dłonie? W filmie prawdopodobnie w odróżnieniu od wcześniejszych produkcji będzie miał mechaniczną wyrzutnie sieci.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Altair

Miałem to właśnie napisać :P Wyraźnie widać dwa przyciski przy nadgarstkach. Bardzo dobrze, gdyby po prostu "tryskał siecią" sam z siebie to byłaby to zrzynka z poprzedników... Jednak ten Spidey ma szansę być oryginalny ;)