Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Konsole, na których gramy...

Zaczęty przez Altair, 27 Wrzesień 2008, 16:55:29

Deuce

Ja grywam na PS 3. Oczywiście nie mogłem przegapić Arkham Asylum. Ponadto najbardziej lubię gry sportowe, a w szczególności serię FIFA i sporty walki, jak i gry, gdzie można powalczyć wręcz jak np. seria Street Fighter.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

KillingJoke87

Mam małe pytanko do użytkowników ps3 , chce sobie kupić tą konsolkę ale troche czytałem o jakiś updatach które długo się ściągają i że niektóre gry, nawet jeśli chce się grać tylko w singla trzeba rejestrować na jakiś stronach ( tak jest podobno z grami np. Ubisoftu) szukałem podobnych tematów w necie ale wiecie jak jest, cymbały tylko kłócą się na różnych forach że ten temu ssie itp. prosze o rzetelną odpowiedz no :D
Posted on: 25 Czerwiec  2010, 15:56:23

 A lista gier które wkrótce po nabyciu konsoli chce kupić to:
Batman AA
Red Dead Redemption
Fallout 3
AC 2 i brotherhood
w które z tych gierek pykaliście i jak je oceniacie? ;)
so you're gonna have to play my little game if you  want to save one of them...

Mihcim

Batman AA 8.5/10
Red Dead Redemption 9/10
Fallout 3  9.5/10
AC2   7/10

TheBeatles

#168
To ja się boje twojej oceny AC 

Cytat: KillingJoke87 w 18 Czerwiec  2010, 18:17:08
Dlatego właśnie Xbox mnie wkurza...ech,
A Sony i Nintendo tego nie robią? Na tym się zarabia kasę która niestety zaczyna być najważniejsza (Bobby Kotick)

Cowboy

Właśnie zacząłem oszędzać na PlayStation Portable "PSP". I nie wiem na którą wersję się zdecydować, normlaną, czy tą wysuwaną?
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

TheBeatles

Bez Sensu kupować PSP za mniejszą cenę dostaniesz Xbox Arcade

Cowboy

Przekonałeś mnie... szkoda tylko że na razie uzbierałem tylko 100 zł, ale cóż będę sukcesywnie oszczędzał na Xboxa, zresztą zawsze chciałem mieć jakąś konsole z "Xbox". Może jak uzbieram to będzie jeszcze tańszy ;D.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

kelen

XBOX 360 coraz bardziej tanieje, szczególnie, że wychodzi w wersji odchudzonej, więc raczej szybko uda Ci się uzbierać.

Cowboy

Orientowałem się właśnie w cenach i Xbox 360 kosztuje jakoś 500-600 zł.
Myślę że w jakieś pół roku, lub trochę więcej uda mi się uzbierać na tą konsolę.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

kelen

Cytat: Booster w 20 Lipiec  2010, 19:04:25
Mam pytanie do znawców konsol Nintendo:

Czym si? ró?ni konsolka 'Nintendo DS Lite' od 'Nintendo DSI'.

Je?li dobrze pami?tam (Nintendo sporo tych wersji DSa zrobi?o), DSi posiada dwie kamerki i mo?liwo?? dost?pu do DSware (aplikacje zakupione przez sklep interentowy). Poza tym, DSi nie posiada ju? slotu na gry z GBA (wi?c odpada te? gra w takie gry jak np. Guitar Hero).

Altair

PSP zdecydowanie. Nie mówię tego jako zwolennik Sony, ale na PSP po prostu pograsz w o wiele mniej casualowate pozycje jak GoW. Chyba, że bawią Cię same gry z serii Mario...

Booster

Nie, nie tylko z Mario. Jestem wielkim fanem FIFY, oraz przenośnego GTA.

kelen

Osobiście wybrałem DSa ze względu na gry (PSP mógłby mnie przekonać najwyżej tylko serią MGS).
Z DSem problem jest taki, że niestety niewiele gier korzysta w odpowiedni sposób z dolnego ekraniku i często służy do zwykłego pokazywania statystyk czy mapek. Ale są też gry, które z niego fajnie korzystają (np. Kirby: Canvas Curse).
Generalnie zależy jakich gier oczekujesz. Bo np. na DSa brak dużej ilości gier gdzie można się swobodnie poruszać w świecie 3D (np. Ultimate Spider-Man to właściwie chodzenie w lewo prawo, a z kolei Lego Batman pozwala na pełen ruch). DS również posiada takie serie gier jak Mario, Pokemon, Phoenix Wright (genialna przygodówka).

kelen


kelen

To do tego służy mikrofon :P Nie wszystkie gry z niego korzystają, ale właśnie w takim Nintendogs jest takiego typu jego użycie.