Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w 3cim Batmanie?

Zaczęty przez Firm, 19 Sierpień 2008, 00:36:26

ivona

Ja osobiście bardzo bym chcial zobaczyc Pingwina, bardzo lubie te postac... Lub Mr. Freeze pokazac by go mozna bylo jako kolesia który cierpi na rzadką chorobe i jego cialo musi byc caly czas w utrzymywane w odpowiedniej temperaturze i dlatego wymyślono dla niego specjalny kombinezon, i ogólnie by byl gangsterem jakimś czy coś. Myśle ze kazdą postac da sie urealnic.

(A)nonim

No Supermana tez da sie urealnic. Mr. Freeze w obojetnie jakiej postaci u Nolana to bzdura.
Mad Hatter moze byc jako pomniejszy psychopata.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

ivona

Przeciez wiem, tak tylko sobie glośno myśle. Mam nadzieje ze ktoś kiedyś zrehabilituje Mr. Freeze.

Maxie Zeus

Filmy Burtona byly inspiracją do zrobienia TASu.. byc moze taka sama sytuacja bedzie miala miejsce po potencjalnej trylogii Nolana. ;) Mam wielką nadzieje..

(A)nonim

I animowany Joker wzorowany na nolanowskim? Mów mi tak jeszcze.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Man-Bat

Dla mnie z wyglądu podobny jest Joker z The Batman do Nolanowskiego. I jeszcze Lucius Fix jest tez prawie taki sam czyzyby bylo to na podstawie filmów Nolana ???
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

(A)nonim

Raczej nie bo The Batman wyszlo jeszcze przed Begins (chociaz Lucius pojawil sie niedawno). Joker jest podobny tylko w dlugości wlosów. Treściowo tez odpada bo ta seria jest bardzo infantylna.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Fox jest wzorowany na tym z BB - pojawil sie w serialu duzo po premierze fimu.

Hydro

Och... Nowe Batman TAS opierające sie na serii Nolana? Marzenie ;)
It's a funny world we live in.

Huntersky

Tez mialem taki pomysl, nawet sie troche concept artów porobilo... :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

(A)nonim

Możemy jakieś zobaczyć? :)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Huntersky

Jeśli jakiś znajde, to pewnie :)

Posted on: 18 Wrzesień  2008, 19:34:50

 Się nie znalazły, ale zapamiętałem parę pomysłów... między innymi samolot / łodź / łódź podwodną w jednym (głupio brzmi i mi się nie do końca podoba, no ale... ;) ) i usprawniony BatPod z pancernymi płytami po bokach, które w czasie jazdy mogą otoczyć korpus pojazdu niczym kokon. W razie jakby strzelali. :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

(A)nonim

A wy myślicie że czemu Scarecrowa było tak mało w TDK? Bo Nolan zakończył wątek tej postaci.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

ivona


Altair

Miałem wizję ;)
Blackmask-pojawia się, jako nowy szef mafii
Pingwin-pracuje dla Blackmaska, jako przemytnik broni (opcjonalnie)
Riddler-geniusz komputerowy wynajęty przez Blackmaska do infiltracji Wayne'a (Blackmask nienawidzi Bruce'a ponieważ ten wykupił udziały w jego rodzinnej i upadłej firmie)Riddler dostaje obsesji na punkcie Wayne'a i wysyła mu zagadki, które mają mu pomóc w rozszyfrowaniu działalności Romana Sionisa (riddler myśli iż nikt poza nim nie da rady ich zrozumieć, no cóż lubi ryzykować :) ).Przy okazji edward dowiaduje się iż ma raka mózgu.
Mad Hatter-Sadysta, który ma skłonność do dziewczynek o imieniu Alicja.Wielki fan Jokera
Gang Clownów-Uciekinierzy z Arkham, którzy dogadują się z Mad Hatterem i zakładają
tzw. Gang Clownów
Pod koniec filmu Bruce siedzi w cyrku i podziwia wyczyny utalentowanego młodzieńca imieniem Richard Grayson ;) Nagle wbiega do cyrku Mad Hatter (Gang Clownów) i morduje rodzinę cyrkowców.Na koniec mam jeszcze pare ciekawych pomysłó, choć nie chcę komplikować wszystkiego jeszcze bardziej ;)