Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Leon Kennedy

I posz?o i to drugi raz, drugi raz... Jak to jest, ?e w przypadku psx3 nigdy nikt tego nie zrobi?, a tutaj ju? drugi raz, drugi raz kumple usun?li mi sejwa!! Tym razem mia?em ponad 55% uko?czone :-\

CytatPoziom 'easy' jest dla ludzi...

Normal jest dla ludzi ;)

Cytata kiedy bestia straci nad sob? kontrol?, to na ni? skocz i dopiero potem ni? rozwalaj zbirów Jokera

Tyle, ?e na hardzie to czasem wygl?da jak syzyfowa praca ;)

Cytat.Zazwyczaj jest tak, ?e kiedy dasz si? raz uderzy?, to ju? potem wszystko si? sypie...

Do ?mierci wtedy droga z górki :P

Mel

CytatTyle, że na hardzie to czasem wygląda jak syzyfowa praca
No fakt, ale jest moment, kiedy można przebić się przez barierę :D
Kurde, chyba jeszcze raz przejdę AA na hardzie i bez modyfikacji gadżetów. Smaka mi zrobiłeś.

Riko

Ja przeszdłem gre już 5 razy. Na Hardzie tylko raz ale bardzo polecam ten tryb. Bez automatycznego namierzania gra się o wiele trudniej. Ogolnie można kilka razy powitac ekran: KONIEC GRY  ale mysle, ze o wiele przyjemniej się gra ;) walka wręcz z przeciwnikami jest wtedy bardzo ciekawa:)

Altair

Znaczy się opisać na czym one polegają, czy jak?

Altair

Jest jedna misja fabularna, ale z tego co wiem to chyba na wszystkich platformach (jej szczegółów nie będę streszczał, bo popsujesz sobie SPORĄ niespodzianknę) i jest duży zestaw ekskluzywnych misji typu: wykończ wrogów niezauważony, rozwal iluś tam łysoli, itp, itp. Są to tzw. Challenge Roomy czyli zbiory dużej ilości pojedynczych wyzwań. Oczywiście Joker wykańcza swoich wrogów w sposób bardziej podobny do niego niż Batmana ;) Jak dla mnie to gra się świetnie :) Jest tylko jedno "ale". Musisz mieć podłączoną konsolę do PS Network, aby ściągnąć levele Jokera.

Mihcim

Ah si si si!!!
Nareszcie dostaliśmy informacje. Dopiero dzisiaj chciało mi się zalogować i napisać do was moi kochani forumowicze! : )
Jak tam wakacje!? Ale najważniejsze zsikaliście się w majtki ze szczęścia jak dostaliście informacje o Arkham City?
SI!

Riko

Ja to już od dobrych dwóch tygodni to przezywam. Przeczesujac oficjalne forum Arkham Asylum natknalem sie gdzies na informacje, ze Joker moze pojawic sie niedlugo rowniez na PC jak i XBOX. Ale mozliwe, ze byl to belkot jakiegos z uzytkownikow. Nie omieszkam raz jeszcze tego sprawdzic.

Jaruto

Cytat: Riko"Przeczesujac oficjalne forum Arkham Asylum natknalem sie gdzies na informacje, ze Joker moze pojawic sie niedlugo rowniez na PC jak i XBOX. Ale mozliwe, ze byl to belkot jakiegos z uzytkownikow. Nie omieszkam raz jeszcze tego sprawdzic.
Ciekawe czy to prawda ale lepiej się nie napalać ;D

Czekając na Arkham City zrobiłem taki tam skromny trailer z jedynki umilający czekanie na drugą część ;) link: http://www.youtube.com/watch?v=mGtD_C_scxw

Anarky

Plusy +

Jeśli chodzi o Batman Arkham Asylum to przede wszystkim podobał mi się pomysł umiejscowienia akcji gry w szpitalu psychiatrycznym gdzie trafia większość przeciwników Batmana, wiadomo inny trafiają do Blackgate. Pojawiają się jednak przedmioty należące do nich (możemy też zwiedzić ich cele). Fabularnie gra prezentuje się dobrze, Joker przejął władzę w Arkham Asylum i wszyscy tańczą jak on zagra. Tak swoją drogą to niezłe rozwiązano sprawę Riddlera, który komunikując się z nami. Prowadzi swoją chorą grę zagadek, co również wnosi wiele do fabuły. Ciekawie sprawa się system Upgrade, możemy z czasem rzucać jednocześnie 3 Batrangi na raz lub wykorzystywać kamienne gargulce by chwycić wroga. Naszych wrogów możemy eliminować szybko i cicho lub po prostu wparować w stojącą grupę zbirów. Dobre wrażenie sprawiają koszmary jakie nawiedzają Batmana gdy ten styka się z gazem strachu Scarecrowa.Gra właściwie skierowana jest nie tylko do fanów postaci Batmana, ale również do nowicjuszy. Dzięki taśmą i możliwości odkrywania biosów, można dowiedzieć się jeszcze więcej o przeciwnikach Batmana.

Minusy -

Przede wszystkim pomysł umiejscowienia na terenie Arkham Asylum czegoś w rodzaju zastępczego BatCave. Ok Batman na pewno brał pod uwagę takie sytuację, jednak jest to dość przesadzony motyw. Następnie przechodzimy do wyglądu postaci, tu na minus Bane, Scarecrow i Zsasz. Zwłasza jeśli chodzi o pojawienie się w grze tego ostatniego nieco się rozczarowałem, pamiętając zwłaszcza komiksową historie "The Last Arkham" Brak wielu postaci które jednak mogły by się pojawić w grze, ale się nie pojawiły. Gra jest moim zdaniem zbyt prosta i w pewnym momencie zbyt schematyczna. W końcówce twórcą najwyraźniej zabrakło pomysłu, szkoda wielka szkoda. 

Ja wam pokażę!

TheBeatles

Arkham Asylum trafi do serii Classics na Konsolach w Październiku

KillingJoke87

The Beatles wiem wiem i zamawiam mimo że zakup konsoli planuje na początek grudnia :D:D:D do tego AC 2 również jest dostępny w platynie yeee
so you're gonna have to play my little game if you  want to save one of them...

Riko

Co prawda najpierw mam zamiar kupić konsole. Ale faktycznie umieszczenie Arkham Asylum w takich seriach to dobry ruch marketingowy Cenegi. Gra warta swieczki bo niestety u nas malo popularna. Oby Arkham City to zmienil

KillingJoke87

Na szczęście skończyły się czasy gdy gry wchodziło na platynę (PS2) po 3-4 latach od premiery co było kompletną bzdurą gdyż tak naprawdę producenci gier sporo na tym tracili powiedzmy gierka kosztuje 250 zł (Były taki oj były :D) jak w ciągu jednego dnia kupiła ją jedna osoba to był sukces, w platynie tą samą gierkę za 100 kupi powiedzmy 3 graczy/24 h
i już producenci są do przodu ale tak była polityka rynku konsolowego (o PSX pod tym względem już wogóle lepiej nie wspominać ;p)
so you're gonna have to play my little game if you  want to save one of them...

TheBeatles

Pamiętam jak w 2008 roku widziałem Revange of the Sith za 250 zł. A czy wiadome jest czy będzie to edycja Goty?

Mel

Odkopane w sieci pierwsze koncepty do Arkham Asylum




Może to lepiej, że zdecydowali się na inny concept ;D