Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Muzyka

Zaczęty przez Funky, 23 Czerwiec 2008, 14:54:45

Chibi

Od 6 lat Metallica, Nighwish (racja Philips V38- bez Tarji to juz nie Nightwish), Linkin Park (chociaz ostatnio coś sie z chlopakami porobilo), Evanescence, Bjork, Guano Apes, ostatnio odkrylam malo znany ale fantastyczny zespól - Exilia ( http://pl.youtube.com/watch?v=yXAx7q1t_5Y ) i jeszcze wiele wiele innych. A  jezeli chodzi o polskie zespoly to: Blade Loki czasem Happysad i zespól z mojego miasta: Manchester.
czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w bladym świetle księżyca?

Mel

A co z starym i dobrym Myslovitzem? ;D Zespól z moich stron, który w wielu momentach pozwala mi sie odprezyc...

Mr.G

Muzyka? Przede wszystkim zespól A-Ha. Grają dziś i grali 20 lat temu, a mimo to nadal są świetni.
Zaraz po tej niezmiennej 3-osobowej kapeli jest po troszku innych gatunków.

Mel

Ostatnio mnie naszlo na maraton musicali...Obecnie przesluchuje broadweyową wersje Lion King. Polecam! Piekna aranzacja i rytmy Zimmera.

Grim Knight

Ja od kilku tygodni ciągle pompuje w uszy nastepujące utwory:

"Poison" Alice Cooper
"Beat it" Michael Jackson
"Can I play with madness" Iron Maiden
"Why should I worry" Billy Joel
"Don't stop me now" Queen
"Time of the Preacher" w interpretacji Johnny'ego Casha
"Vabank" melodia z filmu
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mr.G

Cytat: Grim Knight w 07 Lipiec  2008, 00:00:56
"Poison" Alice Cooper

Mi tez dlugo siedzialo to w glowie... zresztą, nadal siedzi   :)

Grim Knight

Bo jest po prostu świetnym, zapadającym w ucho kawalkiem rocka :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mr.G

A do tego tekst piosenki kojarzy sie z jedną z moich ulubionych postaci komiksowych ;D

(A)nonim

I w mniejszym stopniu z kazdą kobietą. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

#24
Po maratonie musicali przyszedl czas na europejskie soundtracki.

Obecnie przesluchuje kompozycje Javiera Navarrete - hiszpa?ska potega muzyki filmowej.
Kompozytor od razu przypadl mi do gustu.  Świetnie lączy ze sobą ogromny ladunek emocji z wrecz operowym rozmachem, a jego wyczucie estetyki nie pozwala na zdominowanie klimatu formą...
Coś pieknego  ;)

Grim Knight

Faza jazzowa i klubowa.

ragtime "Temptation revamp" Harry'ego Brauera.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Super Robin

Bardzo lubie zespól Jonas Brothers,szczególnie jednego wokaliste z tego Boys Bandu(raczej ze wzgledu ze w sklad w chodzi trzech,fuu czterech bo jeszcze Frankie ''Bonus Jonas'' ) Ich hity które znam to:''Hold On'' i ''Year 3000''

Grim Knight

Czy dlatego, ze wspólpracują z Disney Channel? :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Chibi

ostatnio walkuje bjork i nickelback, troszke tori amos :)
czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w bladym świetle księżyca?

Grim Knight

Nckelbacka ostatnio wciąz slucham trzech kawalków:
"Hero"
"Savin me"
"If everyone cared"
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."