Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Beyond Return Of The Joker

Zaczęty przez Funky, 14 Czerwiec 2008, 03:53:45

Anarky

Ano mało, miejmy nadzieje że nowa mini seria komiksowa Batman Beyond być może w większym lub mniejszym stopniu uzupełni wątek Nightwinga. Na co osobiście bardzo liczę, bo w samej kreskówce mieliśmy chyba tylko garnitur z inicjałami DG
Ja wam pokażę!

Riko

Film Animowany wrecz genialny. Srednio przepadalem za Batmanem Przyszlosci ale "Powrot Jokera" zmienil we mnie od razu odczucia odnosnie tej animacji. Na poczatku dostajemy ciekawa historie. Z biegiem czasu zaczyna nas bardzo wciagac. Co nas wciaga ? Fabula. Chodz przyznam szczerze, ze pomysl z tym chipem. Byl wrecz dla mnie dziwny i chyba przesadzony. Ale to oczywiscie kwestia gustu :) Ale za to juz wspomnienia Barbary bezcenne jak i smierc samego pana J.

BD96

Co do śmierci Pana J. to jest ona całkowicie względna, bowiem w wersji oryginalnej Joker ginie od strzału rewolweru, a właściwie strzały z flagą z napisem "BANG". Natomiast wersja ocenzurowana zafundowała nam porażenie Jokera prądem :). Pozdrawiam.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Riko

Tak wiem ogladalem obie wersje. Tworcy rozwiazali to naprawde ciekawie skupiajac sie na zakonczeniu historii Jokera. Mo?e to i lepiej ni? fragment gdybysmy patrzyli na starego pana J wspierajacego swoje stare ramie o Bruce Wayne'a.

BD96

Co do samego filmu to jest ca?kiem dobry. Wszystko jest utrzymane w klimacie wspomnie? i rekonstrukcji, masa nawi?za?, i przede wszystkim element rozpoznawalny dla Batman Beyond czyli futurystyczny i cybernetyczny klimat. Powróci? Pan J. król wszelkiej zbrodni i anarchii powraca do Gotham... có? szczerze mówi?c to ciesz? si? ?e Joker pojawi? si? w uniwersum Batman Beyond w?a?nie w filmie a nie w serialu, bowiem uwa?am ?e powrót Jokera zas?uguje na wi?cej czasu, a raczej nie chcia?bym aby pojawi? si? w serialu, tam wol? aby ?y?a jego legenda w postaci nawi?za?, wspomnie?, i na?ladowców (Gang The Jokerz). ?a?uj? ?e filmie nie pojawi? si? Dick Grayson chocia? wspominano o jego osobie... ale có? mimo wszystko ten film jest naprawd? dobry i nie dostrzeg?em w nim jaki? minusów oprócz do?? s?abego pomys?u w postaci powrotu Jokera (chodzi oczywi?cie o sposób w jaki to zosta?o przeprowadzone) i to i? Joker w jaskini spokojnie móg? ju? zabi? Bruce'a. Film uwa?am za ?wietne uzupe?nienie serialu, i polecam ka?demu.

Ocena: 8+/10
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Anarky

Mógł go zabić, ale go nie zabił bo dla psychopaty, szaleńca jakim jest Joker było to moim zdaniem zbyt łatwe. Nie oszukujmy się Joker od zawsze prowadził z Batmanem swoją jakąś chorą grę, poza tym powiedzmy sobie szczerze staruszkowi wiele życia nie pozostało a clown był w tym momencie na fali bo powrócił do Gotham City.
Ja wam pokażę!

Leon Kennedy

Zabicie staruszka dałoby mu mało satysfakcji, ale załatwić nowego Gacka wiedząc, że Bruce wszystko obserwuje, to już sam radość dla Clowna :)

Anarky

Wydaje mi się że po prostu Joker nie traktował nowego Batmana poważnie, a gdy ten wszedł mu w drogę sądził że ma do czynienia z kimś kto postąpi tak samo jak stary Batman i tu się clown przeliczył. Bo sprowokowany nie potrafił powstrzymać emocji i popełnił błąd.
Ja wam pokażę!

JaRo II

 W?a?nie film ukaza? si? w kolekcji 'Wybra?cy mocy' (16.12.2010). Czy kto? z Was go zakupi?? Je?li tak, to zosta?a wydana wersja ocenzurowana, czy bez cenzury?
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Nietoperz

JaRo II, moim zdaniem (ale filmu nie kupiłem) będzie to wersja, jaką mamy w zwykłej dystrybucji DVD, czyli niestety cenzurowana. Jeśli jednak się okaże, że wydawca zaskoczył nas niczym zima drogowców i zafundował wersję bez cenzury, to mają oni plusa ode mnie i będą mieć o 1 egzemplarz sprzedany więcej.
Idę jednak o zakład, że mam smutną rację (czyli cenzura).
Czy ktoś z nabywców mnie mile zaskoczy?

Mikoto

Kupiłem to, bo i tak tego filmu wcześniej nie widziałem, a skoro była okazja kupić... No niestety, wydano oczywiście wersję ocenzurowaną.

kelen

To było wiadome od początku. To są te same wersje, które wydało Galapagos. Wersja nieocenzurowana jest dostępna chyba tylko w Stanach.

Altair

"That's why we bring dogs" :P Jedyna opcja to znalezienie nieocenzurowanej na chomikuj, lub innym futrzaku.

Mikoto

Ale w ogóle mnie ten film troch? rozczarowa?. Spodziewa?em si? czego? wi?cej. Przede wszystkim mog?oby by? wi?cej star? m?odego Batmana z Jokerem. Fina?owa konfrontacja (cho? ?wietna) to troch? za ma?o. I w ogóle nie potrzebnie dawali t? historyjk? jak Joker przemieni? Drake' a. Strasznie spowolni?o to akcj? i by?o wci?ni?te tak troch? na si??. Odnosz? wra?enie, ?e gdyby j? wyrzuci? to film by i tak raczej na niczym nie straci?. Cho? moment kiedy Batman i Batgirl wchodz? do Arkham genialny. Klimat pierwsza klasa. Naprawd? mo?na si? by?o wystraszy?;). Ale ostatecznie serial mi si? troch? bardziej podoba? ni? kinówka. Ciekawe, czy to wina tego, ?e widzia?em wersj? ocenzurowan? ;). Op?aca si? ogl?da? wersj? bez cenzury? One si? jako? piorunuj?co ró?ni??

W filmweboskiej skali -7/10

Altair

Nie, dwie sceny z większą zawartością krwi Cię nie zbawią. ;) Jak chcesz dobrego Batmana w wersji animowanej to koniecznie oglądnij sobie Under the Red Hood. Genialny klimat, animacje i super Batman. ;)