Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Box office - "The Dark Knight Rises"

Zaczęty przez Juby, 20 Lipiec 2012, 20:09:00

Juby

Z tego co wiem nic jeszcze nie wiadomo. Kiedyś czytałem na forum boxoffice.com rewelacje o tym iż premiera w Chinach ma się odbyć ponad 40 dni po światowej premierze, ale nigdy nie słyszałem o potwierdzeniu tej informacji.

Johnny Napalm

Chyba już tylko to może uratować nowego Batmana przed pogromem ze strony Mścicieli. Nie ma to jak polskie tłumaczonko. :D

Ja dopiero dzisiaj się wybieram na film, chociaż obejrzałem już kilka urywków z cama. W porę jednak się opamiętałem. ;) Dzisiaj więc będzie ten sądny dzień.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Jak pęknie miliard to o żadnym pogromie nie może być mowy ;)

Szaman


Leon Kennedy

Jeszcze niespełna 5 milionów do granicy 300, czyli jutro pęknie ;)

Juby


Patryk02099x

The Dark Knight Rises zarobił dziś 8 775 000$ i na rynku amerykańskim ma łącznie ponad 304 mln.  Jest to trzecie miejsce w historii w osiągnięciu tak wysokiego wyniku. Wyżej są tylko TDK i Avengers, którzy po 12 dniach mieli odpowiednio prawie 334 mln. i ponad 389. Warto jednak dodać, że podobnie jak film Marvela najnowszy Batman zaliczył wzrost popularności w swój drugi wtorek względem poniedziałku(Avengersi mieli wzrost o 7% a TDKR o 7,5).

Juby

http://www.hollywoodreporter.com/news/box-office-dark-knight-rises-total-recall-diary-wimpy-kid-357853

Według Hollywoodrepoter, w środę TDKR przekroczył na całym świecie granicę $600 mln ($311,4 mln z rynku wewnętrznego i już ponad $290 mln z rynku zewnętrznego).

Jak widać Batman w USA nam się z dnia na dzień rozkręca (w środku tego tygodnia uzyskuje coraz lepsze wyniki) i prawdopodobnie już do końca tego weekendu na jego nocie znajdzie się ponad $350 mln! Poza USA jest jeszcze lepiej. Wygląda na to, że film może powalczyć o wynik powyżej $700 mln, bo według użytkowników forum boxoffice.com TDKR jednak doczeka się premiery w Chinach (pierwszy raz film o Mrocznym Rycerzu będzie wyświetlany w tym kraju), a odbędzie się ona 28 sierpnia. Oczywiście ta informacja nie jest w 100% potwierdzona.

Leon Kennedy

Kolejne 7 milionów doszło na konto Batmana i tym samym przed weekendem ma już $318,179,000.

Q

Początkowe prognozy zakładały, że różnica pomiędzy TDKR a nową wersji Pamięci Absolutnej nie będzie duża. Batman trzeci weekend z rzędu w USA utrzymuje się bez problemów na szczycie, tym razem szacunkowymi wpływami w wysokości 36,2 mln dolarów ("Total Recall" - 26,5 mln).

http://www.deadline.com/2012/08/first-box-office-total-recall-and-dark-knight-rises-neck-and-neck-for-1-wimpy-kid-3-holding-its-own/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby


Leon Kennedy


Juby

Warto zaznaczyć, że wszystkie filmy z tego roku poza Avengers już są za Batmanem. ;)

Patryk02099x

Za tydzień będzie pewnie w granicach 850 mln. i potem już tylko czekać aż kwota powiększy się o jedną cyfrę. :) Wynik pięknie skoczył po  tym jak doliczyli zyski ze świata.

franek

Czytam to co podesłał Juby... I nie wierzę, sam najbardziej ze wszystkich batmanów cenie sobie ten Burtonowski z 1989 ale żeby w samej Polsce 702 tys. osób. A nie mówiłem że ten film ma moc?


Show Must Go On!!!