Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Teen Titans Go!

Zaczęty przez raven1233, 12 Maj 2013, 01:03:46

raven1233

Tak wi?c po silnych emocjach zwi?zanych z "dziecinno?ci?" serialu w ko?cu prze?ama?em si? o obejrza?em pierwsze 3 odcinki TT Go!, w celu przekonania si? jaki to szajs ludzie wymy?l? dla pieni?dzy.

Odpali?em, us?ysza?em jaki? dziki miks oryginalnego openingu TT i..... zosta?em mile zaskoczony. Ten serial to jeden wielki "easter egg" uniwersum DC. Gagi s? tak g?upie i przepraszam za s?owo "randomowe", ?e a? nieprzyzwoicie ?mieszne. Humor jak to wczasach wspó?czesnych, dzieciak zrozumie 20% i wystarczy pozosta?e 80% jest przeznaczone do zrozumienia dla osoby powy?ej 16 lat. Odniesienia do innych postaci z DC s? bardziej bezpo?rednie. Animacja to nic szczególnego jak na dzisiejsze czasy, ot takie kolorowe obrazki dla najm?odszych.

Easter eggi które znalaz?em (czytaj na w?asn? odpowiedzialno??):
Spoiler
Baner dyskoteki w której wyst?powa? DJ Aqualad.
Raven, czyli Tara Strong ogl?daj?ca serial ?udz?co przypominaj?cy My Little Pony Friendship is Magic, gdzie wy?ej wymieniona u?ycza g?osu g?ównej bohaterce. 
Darkseid jako maskotka.
Kawiarnia z wizerunkiem Supermana.
Plakat Ra's Al Ghula w pokoju Raven.
P?atki ?niadaniowe z Batmanem.
Maskotki w pokoju Starfire, plakaty i worek treningowy z Bane'm w wersji TDKR, w pokoju Robina.

Je?li znale?li?cie co? jeszcze zapraszam  do dyskusji
[Zamknij]

Ciekawostka:
Spoiler
Twórc? jednego z odcinków jest Will Friedle aka Terry McGinnis z Batman Beyond.
[Zamknij]

Teraz pytanie do Was. Co Wy o tym serialu my?licie.

BlackBat

Jest cholernie zakręcony, ale bardzo przyjemnie się go ogląda :) Co prawda humor jest mocno, moooocno randomowy ale chyba w tym tkwi urok tej serii. Słusznie zwróciłeś uwagę na to, że to zasadniczo jeden wielki Easter Egg. Miałam dużo frajdy szukając cameo w każdym odcinku. Są też nawiązania do poprzedniej serii i żarty dotyczące uniwersum, więc naprawdę duży, duży plus. Trzeba po prostu to rozgraniczyć od starego Teen Titans i traktować raczej jako parodię i wtedy miło się ogląda :)

Spoiler
Zabiło mnie, gdy Robin rozbił Batmobil i rozmawiał z "tatą" przez telefon- aż mi się go szkoda zrobiło xD
[Zamknij]


Spoiler
Raven, który to był odcinek? :)
[Zamknij]
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


raven1233

Cytat: BlackBat w 13 Maj  2013, 12:33:40
Spoiler
Raven, który to był odcinek? :)
[Zamknij]

Spoiler
Odcinek pierwszy "Legendary Sandwich"
[Zamknij]

BlackBat

Akurat ten najbardziej pokręcony, haha  ;D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Leon Kennedy

Co myślicie o wersji kinowej? Zaskoczeni, że w ogóle powstała? Planujecie wypad do kina, bo ja po całkiem fajnych zapowiedziach chyba tak, chodź fanem serialu nie jestem...

Q

Humor z trailerów w wykonaniu głównych bohaterów do mnie nie trafia, więc jeśli w kinie, to tylko jeśli nie będzie nic innego co mnie interesuje, a na to się nie zapowiada.

Serialu nie oglądałem, a animacja też mnie nie przekonuje.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Widziałem spot tv i był rozbrajający, więc z chęcią obejrzę, ale nie wiem czy wygospodaruję dość czasu, żeby iść do kina.

Serialu nie znam.

LelekPL

Cytat: Juby w 08 Sierpień  2018, 19:53:10
Widziałem spot tv i był rozbrajający, więc z chęcią obejrzę, ale nie wiem czy wygospodaruję dość czasu, żeby iść do kina.

Serialu nie znam.
Podobnie. W kinie pewnie znajdę czas tylko na jeszcze dwa filmy w tym miesięcy i będą to The Meg i Equalizer 2. Dodam tylko, że nawet gdybym miał czas to do kina na wersję dubbingowaną i tak bym nie poszedł.

Leon Kennedy

No niestety w przypadku animacji wyboru nie mamy, a szkoda...

Juby

U mnie sytuacja się zmieniła. Być może przejdę się jednak do kina, bo mam wolny poniedziałek. Dubbing w przypadku animacji bardzo rzadko mi przeszkadza, w tym wypadku podejrzewam, że w ogóle (nie znam oryginalnych głosów, ani humoru serialu).

@LelekPL
U mnie The Meg, dzisiaj Skajkrejper ze Skałą, w poniedziałek drugi Ant-Man, a Denzela (którego uwielbiam) chyba zostawię już sobie na wrzesień. W sierpniu jeszcze z chęcią poszedłbym drugi raz na Mission: Impossible, bo jednak seanse w IMAX są w 2D, ale nie wiem czy znajdę czas i ostatnie drobę w portfelu. ;)

LelekPL

Gdyby u mnie było cinema city to bym chodził znacznie częściej... ale jak płacę 100 złotych za wypad do kina to jednak trochę trzeba to ograniczyć

Juby

Akurat mam do Cinema City 12 minut piechotą. ;)
Ale nie kupiłem Unlimited, bo nie zawsze chodzę akurat do tego kina, w dodatku robię to bardzo nieregularnie (potrafię być 5 razy w miesiącu, a czasami nie chodzę przez 2-3 miesiące), więc uznałem, że regularna opłata może być nieopłacalna. A wypad też mnie przeważnie kosztuje sporo, bo 40-50 zł (zazwyczaj do kina zabieram dziewczynę i płacę za oba bilety).

LelekPL

No w Multi ja płacę 25 x 2 plus 30 za zestaw z popcornem. Absurd

Juby

Łeee, no to jak popcornujesz, to kogo winisz? ;P Jakieś chipsy, albo orzeszki też czasami na seans wezmę, ale w barze kinowym kupuję raz na rok, bo mają zabójcze ceny. Ja pisałem o samych biletach, w CC w tanią środę za dwa płacę 33 zł (w Multi masz chyba taniej - 29,90 zł za dwa), a w zwykły dzień, bądź weekend 41-45 zł (ze zniżką -10% przy płatności kartą mbanku). ;)

Leon Kennedy

Nigdy nie kupuje popcornu. W ogole nie korzystam z baru. Cinema ma ulgi w poniedziałek i środę, wtedy często staram się chodzić, ale wiadomo, że nie zawsze człowiek da radę. Na Titans wybieram się w przyszłym tygodniu. Będę miał urlopik. A potem na Tomka marsz!