Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Przemyśleń parę na temat tragedii na premierze TDKR

Zaczęty przez kendzi76pl, 20 Lipiec 2012, 11:15:01

Znaleziona ankieta bez pytania.

Tak
10 (45.5%)
Nie
12 (54.5%)

Głosów w sumie: 22

kendzi76pl

ta i byla jakas strzelanina w usa na premierze batmana zginelo 10 osob  masakra

vincent

#1
Na premierze TDKR w stanach ktos zabil 10 osob z karabinu maszynowego zaraz dam wiecej informacji

Post Merge: 20 Lipiec  2012, 11:29:31

http://www.tvn24.pl/strzaly-na-premierze-batmana-co-najmniej-10-osob-nie-zyje-nawet-40-rannych,266046,s.html

20 osób martwych, 50 rannych. Napastnik złapany - to informacje z programu tvn24 teraz leci, WŁĄCZAĆ KTO MOŻE.

Masakra, nie wiem co powiedzieć, brak mi słów.

Post Merge: 20 Lipiec  2012, 11:33:23

Z telewizji - być może było dwóch sprawców, nie wiadomo. Napastnik w masce gazowej rozpylił gaz po czym zaczął strzelać do niewinnych ludzi - takich jak my, fanów Batmana.

Jestem w głębokim szoku co się dzieje z tym światem?
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

LelekPL

Cholera. Ciekawe czy motywacja była jakoś powiązana z filmem, z fabułą, a może to po prostu jakiś z uberfanów Avengers czy coś takiego. W USA nigdy nie wiadomo, równie dobrze to może być jakiś konserwatysta. Chore to jest, że każdy ma prawo do broni. Jeden baran i reszta musi cierpieć.

No i szkoda, że przez niego zostanie jakaś skaza na samym filmie...

Post Merge: 20 Lipiec  2012, 12:01:05

Choć z drugiej strony, znając ten świat, to pewnie jeszcze to się dobrze przełoży na zyskach

vincent

Wed?ug niektórych stacji napastników by?o dwóch, z czego jeden by? przebrany z Bane'a.

Agresywna kampania reklamowa, nie ma co.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Johnny Napalm

Kuźwa, debili nie brakuje na świecie, w USA szczególnie. No ale broń to w końcu część amerykańskiego stylu życia...
Ktoś już pier*%$#, że to część agresywnej kampani reklamowej - głupie, chociaż tak na prawdę takie coś dobrze zrobi promocji filmu - może to brutalny tekst, ale opisuje prawdę.
Cytatrównie dobrze to może być jakiś konserwatysta
A tego za cholere nie rozumiem. Możesz wyjaśnić AJ co miałeś na myśli?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

vincent

Ja tylko nie rozumiem piramidalnej głupoty amerykanów i brak trzeźwego myślenia. Który to taki kwiatek z kolei? Oni się jeszcze nie nauczyli, że gdyby zdelegalizować broń liczba takich sytuacji zaczęłaby spadać w stronę zera?

Ten kraj coraz dumniej nosi na piersi order najgłupszej nacji w historii tego świata.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

LelekPL

Cytat: Johnny Napalm w 20 Lipiec  2012, 12:01:58
A tego za cholere nie rozumiem. Możesz wyjaśnić AJ co miałeś na myśli?

No cóż, zazwyczaj to nie demokraci, a republikanie wiwatują bronią, a że film opowiada o walce klas to mogło się to jednemu nie spodobać... Poza tym kretyn Rush Limbaugh w swojej konserwatywnej audycji mówił, że nazwa Bane to jest prztyk w nos Mitta Romneya :P a jest to dość wpływowa audycja, więc i tej teorii nie wykluczałem.

vincent

A o tym akurat nie słyszałem, nie siedzę tak w polityce USA. Ciekawe co mówisz, o godzinie 12 stanu Denver ma być oświadczenie policji na temat strzelaniny to się czegoś dowiemy.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

LelekPL

#8
Z tego co czytam to tylko FOX News informował o dwóch napastnikach i o Banie. Nie jest to zbyt rzetelne źródło wiedzy. Dwie skrajne stacje CNN i FOX działają na zasadzie byle pierwszy, nie koniecznie poprawnie. Trzeba poczekać do tej 20 naszego czasu chyba

Post Merge: 20 Lipiec  2012, 14:33:12

Zostaje mi tylko dodać, że czytanie tych relacji na bieżąco jest oszukańcze. Najpierw FOX podaje, że dwóch zabójców, potem, że 15 ofiar, potem to wszystko musi cofać. Jak mówiłem wcześniej, to jest te "ekspresowe dziennikarstwo" tej nieudolnej stacji. Lepiej poczekać na oficjalne dane i motywy, które mam nadzieję usłyszymy od policji.

Patryk02099x

No i się zaczyna na TVNie: "kto, dlaczego, jak?"... Zaprosili kolesia z Luberta(chyba to był on, bo po głosie poznałem), czyli byłego członka tego zespołu Dody i ona udawał takiego znawcę, że mnie mdliło. W ogóle wszystko sprowadzał do samego filmu i do tego, że Batman wcale nie jest pozytywną postacią tylko jest podobny do "jego czarnych charakterów"(tak powiedział dosłownie)... ::) Tzn. nie powiedział nic głupiego, ale w tego typu telewizji to brzmiało jak: "Batman jest zły i ludzie absolutnie nie posyłajcie na to swoich dzieci do kina!".

Funky

Tiaaa zdelegalizmujmy broń to będzie mniej strzelanin ;D (zdelegalizujmy frytki i hamburgery nie będzie zawałów serca) Nie chce tutaj rozwijać tego tematu (bo to dyskusja polityczna) ale przestępca zawsze znajdzie broń i to szary obywatel ma przesrne ponieważ państwo zabrania mu legalnego dostępu do broni palnej. Lewica myśli że obroni go demoliberalna postępowa władza ;D I Jordan nie rozumiem tego po co wyjechałeś z tym "konserwatystą" ja nie widzę w pierwszym lepszym psycholu fana Obamy, zwiażków homo, multi-kulti i innych lewicowych "świętości". Przypomina mi to sytuację w stylu że kiedy komunista na stół powie stół to jego przeciwnik powie że to krzesło. Trochę luzu.

A co do filmu to powiedzmy szczerze to przyniesie to tylko rozgłos i tutaj niie sądzę żeby szefowie Warnera mocno płakali.

LelekPL

Funky na litość boską, uspokój się choć raz z tą swoją polityką. Przywołałem konserwatystów, bo ostatnio była burza wokół tego filmu ze względu na jednego kretyna z konserwatywnej stacji radiowej (który niestety w swoim środowisku jest bardzo popularny). Więc miałem powód. Tak samo napisałem, że mógł to być jeden z fanów TDKR, widać to po tym jakie komentarze były na recenzjach krytyków, czy fan Avengers, bo oni też bywają przesadnie fanatyczni. Na dobrą sprawe mógł to być po prostu kolejny psychol. To była jedna z teorii. Nie rób z tego powodu miejsca na swoje polityczne poglądy, które wybacz, ale są już nudne.

Co do tego rozgłosu to sam nie wiem, bo wszędzie teraz widzę komentarze na forach w Stanach, że nie czas i miejsce iść na ten film teraz. I choćby to było tylko 10% widzów, to ze względu na to, że głównie byliby to rodzice (czyli całe rodziny) i przy tak dużych sumach o jakich tu mówimy, straty mogą być. Pierwszy weekend na pewno to zaboli.

darkside

Mnie zastanawia tylko jedno - czy ta sytuacja wpłynie na promocje pozytywnie czy negatywnie?
I'm Vengeance... I'm the Night... I am Batman!

Funky

Zrozumiałem to w trochę innym kontekście, tak to brzmiało jakbyś jakiegoś furiata z bronią ocenił odrazu jako konserwatystę. Ale tak to jest jak dochodzi pewne zatrzewienie jak jeden widzi od razu w kimś złym prawicę (np media które relacjonują takie sprawy z pozycji lewicowych) lub jak wcześniej wspomniany Limbaugh. I nie robię miejsca tutaj na swoje poglądy ale swoje zdanie mam skoro inni mogą napisać swoje.

A co do strat to sorry mam to gdzieś, bo tutaj na pierwszym miejscu jest dla mnie wartość artystyczna filmu. To jaką "TDKR" zgarnie sumę $ mnie średnio obchodzi.

LelekPL

Cytat: darkside w 20 Lipiec  2012, 21:22:36
Mnie zastanawia tylko jedno - czy ta sytuacja wpłynie na promocje pozytywnie czy negatywnie?

I tak i tak. Po prostu wiele osób będzie zniechęconych do oglądania tego filmu, a wiele tym bardziej zachęconych, część nowych widzów będzie chciała wiedzieć o co tyle krzyku. Taka ludzka natura. WB musi teraz jedynie liczyć na to, że wszystko się w miarę wyrówna.

@Funky
Wybacz, ale musiałem to napisać. Już wiele razy tutaj tematy schodziły na poglądy polityczne z byle jakiego powodu. Ty z resztą też często się nimi tutaj dzieliłeś. Bałem się, że zaraz znowu wyjdzie jatka polityczna, której tak nie znoszę.