Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Figurki

Zaczęty przez Silent Dark, 27 Styczeń 2008, 15:51:20

JaRo II

 Z kolekcji "Marvel- kolekcja figurek" zakupiłem numer pierwszy ze Spider manem. Gazeta w porządku, ciekawe informacje o postaci, zaś co do figurki to nie bardzo mi się spodobała. Wykonana jest bardzo ładnie, starannie, ale jest po prostu za mała, mało imponująca. Poza tym cena pisma jest wysoka- 25 złotych. Początkowo zamierzałem kupić sobie wybrane numery (m. in. Dr. Octopusa, Capitana Amerykę), ale po przemyśleniach zrezygnowałem i został mi tylko Spider. W kolekcji uwzględniono za mało czarnych charakterów tak barwnych w świecie spidera, poza tym figurki są za małe, cena nie współgra z otrzymanym towarem. Nie mniej licze, że wydadzą figurki z DC, napewno kupię, nie patrząc na wielkość i cenę.
Bardzo fajnie prezentuje się Bane, ściskający kostium Bata, w ogóle postaci z Batmana wyglądają na świetnie zrobione.
Czy coś wiadomo o tej kolekcji, czy ona się w ogóle ukaże u nas?
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

The Man Who Laughs

#121
Zgadzam się figuri od DC są swietne mnie się spodobały figurka Joker'a, Riddler'a Dwóch Twarzy, Bane'a, Catwoman i jeszcze fajnie wygląda figurka Green Lantern'a

a propo ja własnie dzisiaj pisałem do nich w tej sprawie czekam na odzew jak odpisza dam ci znac pozdrawiam  ;D

JaRo II

 Dobra, zatem czekam na odpowiedź :)

PS. Czy figurki Marvela wychodzą jeszcze w kioskach, jeśli tak, to który jest teraz numer i z jaką postacią? Pytam, bo u siebie w sklepach nie mogę tego nigdzie spotkac, czyżby się już skończyło?

Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

The Man Who Laughs

teraz z Marvela pojawi?a si? figurka Cyklopa z X-Men'ów a sk?d pochodzisz bo mo?liwe ?e u ciebie jej figurki nie ma w mie?cie u mnie te? nie  pojawi?o si? pare figurek np. nie by?o Wolverine'a, Iron Man'a nie by?o te? figurki Kapitana Ameryki ale dalsze figurki ju? by?y chyba od 7 numeru

JaRo II

 U mnie pokazywały się raczej regularnie, ale tej najnowszej jakoś nie mogę dostrzec, może pojawi się z opuźnieniem, albo już jest, tylko nie w tych sklepach, które sprawdziłem.
Pochodzę znad jeziora Crystal Lake... a w wersji poważnej to z miasta Tarnów, a dokładniej to z bardzo bliskich jego okolic (Tarnów koło Krakowa, piszę bo są bodajże dwa Tarnowy w Polsce).
I dzięki za odpowiedź, Cyklopa na pewno nie kupię, nigdy nie lubiłem Xmenów :P
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

daniello32

Też mam całkiem sporo figurek, ale chwilowo nie mam czasu żeby je wszystkie wymienić.
Bardzo chciałbym wkrótce zebrać całą kolekcję figurek z Batman: The Animated Series i wszystkie inne związane z tym serialem.Może ktoś jakieś figurki z tej kolekcji ma, więc proszę ewentualnie o zarzucenie jakichś zdjęć.

Diablo

#126
Daniello32 - ja je mam, odsyłame cie do tematu "Nasze Bat-kolekcje". Nie dałem tam zdjeć zrobionych przeze mnie ponieważ nie posiadam aparatu cyfrowego. Dałem zdjecia z Amerykanskich stron internetowych, ale to są te same figurki [no może poza Catwoman, jeden szpon mi sie gdzieś zapodział, chyba w ogrodzie u mojej Babci, kiedy w wieku 9 lat bawiłem sie nią że chce zabić Batmana :-P]

BD96

#127
A ja szukam po internecie i nie mogę znaleźć jakiejś w miarę taniej figurki/statuetki z Batmanem. Potrzebuje jej żeby ozdobić moją kolekcję. Szukałem na AlienGroup jednak tam za porządną figurkę muszę zapłacić kilkaset złotych, za to znalazłem Supermana z Elseworldu, szukałem też z tej serii Batmana jednak po pierwsze - nie było, po drugie - wygląda idiotycznie, a ja chciałbym klasycznego Batmana. Może ktoś mógłby mi pomóc?
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Deuce

Udało mi się nabyć tę figurkę wraz z dołączonym komiksem-życiorsyem:



Co mnie najbardziej zaskoczyło, to jej mikroskopijny rozmiar. Ma zaledwie 10 cm. Jest dość ciężka, jak 0,5 kilowy odważnik. Musi być zrobiona z ołowiu. W rzeczywistości jest identyczna jak na zdjęciu, tyle tylko, że niesamowicie mała.
Mam też pytanie. Czy zna ktoś pewny sklep amerykański, w którym można nabyć figurki DC ? Interesują mnie szczególnie z serii Knightfall, które wyszły już jakiś czas temu. Przejrzałem internet i znalazłem parę takich sklepów. Może ktoś kupował coś prosto z USA i ma jakieś dobre doświadczenia ?
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

BD96

A można wiedzieć gdzie zakupiłeś?
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Deuce

Pewnie, naby?em j? za po?rednictwem sklepu internetowego Multiversum. Cena by?a oczywi?cie do?? wysoka, ale przecie? co? takiego kupuje si? tylko raz, wi?c mo?na sypn?? groszem. Poza tym na Bane'a nigdy nie szkoda pieni?dzy  ;D .
Posted on: 06 Listopad  2010, 20:59:35

 Po 2,5 rocznym poszukiwaniu wreszcie mi si? uda?o ! Figurka Bane z DC Direct Knightfall stworzona specjalnie pod t? histori?. Jak ?atwo si? domy?le?, figurka wygl?da identycznie jak na kartach komiksów, które wydawane by?y na pocz?tku lat 90-tych. Jest ona bardzo dok?adnie wykonana oraz zadbano o najmniejsze szczegó?y. Jest to najlepszy Bane, który jest w tej chwili dost?pny na rynku. Jej wysoko?? mnie zaskoczy?a. Jest znacznie wi?kszy ni? na zdj?ciach w internecie. Ma a? 20 cm wysoko?ci. Figurki wydawane w Polsce s? a? o po?ow? mniejsze.

"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Alan

Czy możecie dać figurki z batmana za polskie złotówki ?
Ridlle me this riddel my that who s afraid of big black bat.

Messmero

A oto moja skromna kolekcja - "Marvel Kolekcja Figurek"

Od stycznia 2009 r u nas na rynku ukazuje się co dwa tygodnie pisemko z figurką.
A oto poniżej zbiór figurek które zbieram dokładnie od 21.01.2009r do teraz.
Moja obecna kolekcja liczy 73 figurki marvel.
Szkoda że w naszym kraju nie ukazała się kolekcja DC figurki.











Rado

W Empiku pojawiły się figurki związane  premierą Rises. Dzisiaj widziałem i było ich naprawdę sporo. Duże, małe, średnie-pełno ich było. Jedna figurka Batmana miała dołączony ten sprzęt, który pojawia się w jednym z trailerów, a np. Bane miał dołączoną wyrzutnie rakiet, heh. Zresztą nie tylko figurki związane z filmem widziałem, bo i na przykład był tam Batman w jakiejś śnieżnej zbroi i tym podobne schematy. Był również i sam Twoface (wersja komiksowa, nie filmowa) i figurki Batmana coś na kształt stylizacji z TAS-u.

kelen

A to ciekawe, akurat dziś będę w CH, w którym jest empik to zajrzę.