19 wrzesień 2021, 19:11:36

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Q

1
The Batman / "The Batman" (2022) - ogólna dyskusja
14 wrzesień 2021, 11:38:12
Są tak pewni swego, że wkrótce pewnie doją kolejne seriale z bohaterami "The Batman" na HBO Max.

Z jednej strony potrzebują treści na platformę i póki za wszystkim stoi Matt Reeves, to może całość będzie miało ręce i nogi.

"Peacemakera" zaczęli kręcić przed premierą "TSS", więc nic ich nie powstrzymuje.
2
Tą na 2019 to ustalili nim rozpoczęli zdjęcia, bo te zakończono w lipcu 2019.

Jeśli obecne premiery Paramountu się utrzymają, to Sonic the Hedgehog 2 wejdzie do kin szybciej niż Top Gun 2. Dobrze, że nie wrzucili przynajmniej na streaming, bo do tej pory ich produkcje, które tak zadebiutowały raczej miały szanse na porażkę w kinach.
3
Tak dalej pójdzie to znowu pojawi się narzekanie, że nie ma żadnych dużych produkcji, które mają przyciągnąć widzów.


Szybcy i wściekli 9  trafili na świetny moment z premierą, teraz już w różnych krajach są większe ograniczenia.

Free Guy pokazał zaś, że oryginalny pomysł, może odnieść sukces, a przy kolejnych cześć znanych hitów już wytwórnie obawiają się, że stracą szanse na rekordowe wpływy.
4
Bat-Gry / Batman: Arkham Collection
27 sierpień 2021, 00:27:40
Screenshoty z "Arkham Knight" wersji PC na EpicGames.

5
Różne "relaunche" mają służyć przede wszystkim by zachęcić nowych czytelników, tak by ci nie musieli nadrabiać wcześniejszych regularnych historii ale Infinite Frontier to bardziej kontynuacja DC Rebirth niż kompletny reset. Zachowany jest kanon poprzednich historii, ale jednocześnie do kanonu dołączają niektóre historie sprzed Flashpoint.

Można więc zacząć od "Infinite Frontier", bo każdy taki początek do dobry moment by wejść, ale warto też wcześniej zapoznać się z wydarzeniami, które już są obecne w "IF", te dotyczące Batmana to historie autorstwa Jamesa Tyniona IV m.in. "Joker War".

6
Bat-Gry / Batman: Arkham Collection
20 sierpień 2021, 19:22:10
W kolekcji "Arkham Collection" brakuje "Batman: Arkham Origins", więc mimo, że ta jest przez inne studio zrobione, to jednak całość nie jest kompletna.

Jeśli chodzi o błędy na wersji PC, to grając kilka lat po premierze poszczególnych gier, miałem tylko błąd przy DLC z Batgirl do "Batman: Arkahm Knight" (na Epic Games), po jego przejściu gra się wyłączała, więc w sumie nie był to problem w grze.

"Arkham Knight" z dodatkami na Epic Games waży 67,12 GB.

7
Suicide Squad / The Suicide Squad
14 sierpień 2021, 20:50:47
Szykuje się słaby weekend w box office dla "The Suicide Squad". W USA spadek na 5. miejsce i tylko $8,1 mln co daje w sumie $43,2 mln. Dostęp za darmo w HBO Max nie sprzyja ponownym seansom, a dobre recenzje najwyraźniej nie zachęciły widzów.

Więcej niż film Gunna ($26.2 mln) w pierwszy weekend zgarnie "Free Guy" - szacuje się  $26,4 mln.

https://deadline.com/2021/08/ryan-reynolds-free-guy-weekend-box-office-1234814231/
8
Suicide Squad / The Suicide Squad
13 sierpień 2021, 17:05:34
Film Gunna zwraca uwagę na ważną kwestię, którą można pokazać w kolejnym filmie, a która stanowiła istotny element "Parszywej Dwunastki".

Spoiler
Widzimy, że członkowie drużyny są kompletnie nie zgrani. Mają jedną odprawę i to wszystko. Na dodatek nie wiedzą o słabych stronach, które mogą przeszkodzić w wykonaniu misji. W kolejnym filmie nie miałbym nic przeciwko gdyby poświęcono znaczną część czasu na pokazanie jak złoczyńcy ćwiczą przygotowując się do misji. Wtedy Bloodsport nie musiałby bać się szczurka, a Weasela ominęłaby kąpiel.
[Zamknij]
9
Suicide Squad / The Suicide Squad
07 sierpień 2021, 19:22:11
Czyżby znowu wina nietrafionego marketingu, jak i wybór tytułu? "BoP" średnio udany, poprzedni "Suicide Squad" odniósł sukces finansowy, ale widzowie nie zapomnieli jaki ostatecznie produkt otrzymali.

Szkoda by było, gdyby "TSS" okazał się kolejną porażką, bo chociaż fabuła oryginalnością nie powala, to całkiem przyjemnie to wyszło.

Pozostaje też kwestia HBO Max.
10
Suicide Squad / The Suicide Squad
06 sierpień 2021, 16:50:38
W przypadku pierwszego filmu z Suicide Squad zwiastuny okazały się lepsze, a przy "The Suicide Squad" mamy sytuacje odwrotną. Momenty, które w pokazanych fragmentach średnio mnie zachęcały w filmie już nie przeszkadzają.

Z prostej historii Gunnowi udało się wycisnąć max. Co ważniejsze nie brakuje tu zaskoczeń. Mamy świetnie humorystyczne otoczenie wokół Waller. Harley dostała największe pole do popisu, ale pozostali bohaterowie, nawet ci, z którymi nie zostajemy na długo też pozytywnie wypadają.

Ogólnie wyszedł całkiem przyzwoity film, do którego jakiś wielkich zastrzeżeń nie mam.
11
A tym Robinem będzie Stephanie Brown, czyli Spoiler  :D
12
Zawsze też można zapisać video  :)

Na screenach concept artów, widać że za znakiem spoiler jest jakaś postać. Ale jakość jest taka, że żadnych szczegółów nie widać.

13
Do sieci wyciekł fragment materiału zza kulis na którym ujawniono kilka nowym concept artów, potwierdzających obecność batmobila Burtona. Na materiałach jedna postać zasłaniana jest znakiem spoiler, nie wiadomo, czy twórcy mają jakąś specjalną niespodziankę, czy chodzi o Batmana Afflecka.

https://twitter.com/Hellkr1/status/1410248329817210885

Tak jak bywa z wyciekami, video jest szybko usuwane.
14
Suicide Squad / The Suicide Squad
22 czerwiec 2021, 17:37:54
Nowy trailer (obecnie dostępny jako reklama na Youtube) - https://streamable.com/1s7w8u  (wprowadzenie Margot Robbie)I jest już wersja na YT (wprowadzenie Jai Courtney)

Niby ładnie wygląda, ale niektóre żarty słaby i całość specjalnie nie porywa, wątek z córką Bloodsporta wydaje się zbędny i zbyt przypominający sytuację z pierwszego filmu (Deadshot i jego córka).

15
Cytat: Juby w 21 czerwiec  2021, 10:46:20Zmieniam nazwę wątku, bo i tak wiadomo na kogo czekamy najbardziej.

Na kolejnego Batmana Bena Afflecka, ale w nazwie wątku tego nie ma ;)