Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zack Snyder's Justice League

Zaczęty przez Juby, 18 Kwiecień 2020, 17:17:21

Leon Kennedy

No i stało się można by zakrzyknąć! Premiera już za pasem i szczerze mój hype wzrasta! Nawet brak HBO Go nie jest mi straszny ( mam netflixa), bo wiadomo co się wymyśli 🙃

Funky

Plakaty wyglądają bardzo dobrze i oczywiście zobaczę wersję Snydera, nie spodziewam się wielkiego dzieła ale z chęcią się przekonam jak to wypada na tle tego co widziałem na HBO w poprzednim roku.

Juby

Podobno Jared Leto z JL Snydera.



Chyba spodobał im się wygląd Jokera Phoenixa, bo w pierwszej chwili myślałem, że to on. Plusik za kartę z filmu Burtona z 1989.

Leon Kennedy

Ładne, ładne, dość klimatyczne. Chciałoby się więcej Leto, bo gościu na pewno dałby radę z tą rola gdyby dali mu tego czasu więcej, dużo więcej...

Juby

#79
I gdyby reżyser go dobrze poprowadził, bo u Ayera poszedł w full retarded, jakby nikt nie zwrócił mu uwagi, że przegina i robi z siebie kretyna. :)

Tymczasem wersja Snydera otrzymała rating od MPAA: "Rated R for Violence and Some Language."

Teraz fajnie jakby podali oficjalny czas trwania.

Q

#80
Dlaczego 4-godziny film a nie limitowana 4-odcinkowa seria?

Robert Meyer Burnett przedstawił wyjaśnienie

Wszystko sprowadza się do pieniędzy. Za film wszyscy zostali wynagrodzenie, ale serial to już inna sprawa, gdzie trzeba negocjować. Podobno kwestia wynagrodzeń, czyli brak dogadania się z agentami i prawnikami aktorów sprawiła, że ostatecznie zdecydowano się na format jednego filmu.

Negocjacjom nie pomogła też decyzja WB o wypuszczaniu filmów na HBO Max wtedy nie było już ciśnienia by ZSJL rozbijać na części.

https://thedirect.com/article/justice-league-snyder-cut-contract-negotiations-movie-series

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Zack Snyder zapowiedział na swoim twitterze finałowy trailer, który zadebiutuje 14 lutego o 18:14 naszego czasu.

https://twitter.com/ZackSnyder/status/1358539775603482626

Leon Kennedy


Juby

Nowy clip (znany już od 2018 roku, ale wtedy Superman miał kolorowy strój).


Do premiery pozostało niewiele ponad 5 tygodni. Macie jakieś oczekiwania? Z jednej strony, jak to dobrze ujął na swoim kanale Filmento, trudno mi uwierzyć aby TA historia z TYM czarnym charakterem i przepisywaniem scenariusza na kilka dni przez rozpoczęciem zdjęć, miała wiele zyskać w wersji Snydera. Wiem (bo widać to już po zapowiedziach), że zyska pod względem wizualnym (lepsza kolorystyka, vfx, brak grubego Afflecka z dokrętek i komputerowo-usuwanego zarostu Cavilla), ale od strony samej historii liczę tylko na jedno - zakończenie BvS sugerowało, że Kal-El sam zmartwychwstanie, a nie że pomogą mu przy tym inni superbohaterowie, jak to było w JL. Liczę, że w Snyder Cut będzie to wyglądało inaczej, nawet jeśli scena "wskrzeszania" będzie taka sama, to niech przed nią wspomną, że od Clarka czuć jakieś funkcje życiowe, jakby nie do końca umarł i był w stanie stanąć na nogi, czy coś. Bo inaczej jak tłumaczyć unoszący się nad trumną piach z ostatniego ujęcia BvS? :P

Leon Kennedy

W sumie zapomniałem o tym zakończeniu. I fajnie by było jakby do niego nawiązali, a nie odcinali się zupełnie jak w tamtej wersji. Osobiście na pewno liczę na więcej właśnie Supermana. A co będzie i co dostaniemy, zobaczymy... Tak czy siak brak scen z usuniętym wąsem czy grubym Gackiem są już plusem samym w sobie.

Leon Kennedy


Juby

Joker...


...lepiej wyglądał rozmazany. :P

HUDY

Wow Joker wygląda zupełnie inaczej niż w SS. To wielki plus, coś czuję że Leto choć po części odzyska utracony honor.

Juby

Zobaczymy jak wypadnie, podobno ma mieć też drugi image. Póki co, pierwsze co mi się rzuciło w oczy to brak tej gimnazjalnej dziary na czole. Zack w swoim stylu leje wodę, dlaczego tatuaż zniknął.

Cytat: Zack SnyderI would say that there's been some water under the bridge. Who knows what's happened. I don't know if he's wearing makeup, I don't know what's happening. It's hard to say exactly.

Leon Kennedy

W ogóle ta dziara na czole to był idiotyzm. Więc dobrze, że ją usunęli, ale jakoś mogliby, to uzasadnić, sensownie...