Aktualności:

"Batman. Failsafe. Tom 1" w sprzedaży od 19 czerwca.

Menu główne

Young Justice

Zaczęty przez kelen, 29 Listopad 2010, 17:32:40

LelekPL

#330
Cytat: 8azyliszek w 30 Sierpień  2019, 16:54:27W USA lewaccy scenarzyści ciągle najeżdżają na Trumpa
Nie trzeba być z lewicy (dajmy spokój z określeniami "lewak" czy "prawak", bo jeszcze ktoś pomyśli, że to manifestacja w Białymstoku, a nie forum o Batmanie :P ), żeby krytykować Trumpa. Wystarczy zdrowy rozsądek i chociaż odrobina moralności.

Night_Wing [usunięty]

"Liga Młodych: Outsiders"; pierwsze dwa odcinki sezonu za mną. Zaskoczenie? Tak, jestem zaskoczony, i to pozytywnie. Mógłbym rzec, jestem nawet lekko wstrząśnięty. Dla serialu daję kciuka w górę. Między końcem sezonu drugiego "Ligii Młodych", a cyklem "Outsiders" produkcji twórcy mieli sporo czasu, który wykorzystali, by znacznie poprawić technikę animacji. Najbardziej rzucają się w oczy: wyostrzenie konturów postaci, które trzymają proporcje i ogólny dokładny zarys formy, nawet, gdy zmienia się perspektywa, kadr, a ,,kamera animacji" przeskakuje z makro do mikroskali; większa ilość cienia, solidniejsze spektrum barw wypełniających bohaterów, jak i całą rzeczywistość. Najważniejsze jednak w tworzeniu animowanych sekwencji jest piekielnie dobra robota w kreacji płynnych, szybko montowanych scen walk, w których pojedynkujący się i to co przemieszcza się w kadrze, nie traci ostrości i konturu; po dwóch epizodach "Outsiders", w tym względzie, czuję się jakbym obejrzał 42 min pełnometrażowej animacji od "WB/DC", tworzonej w charakterystycznym stylu, przez ostatnie kilka lat.

W odniesieniu do fabuły otwierających serię "Outsiders" odcinków, dodam tylko, że
Spoiler
duża oś fabularna, która będzie skupiać cały sezon produkcji, a która to polega na próbie powstrzymania przez herosów procederu produkcji metaludzi i handlu nimi na skalę galaktyczną przez złowrogie organizacje - o ile w trakcie sezonu nie wyjdzie spod tego głębszy kontekst, bo w końcu Apokolips Darkseida pojawia się w intro graficzno-muzycznym do trzeciego sezonu "Ligii Młodych" - prezentuje się dużo lepiej niż solidnie. Nie dość że jest niezwykle dynamicznie, to na dodatek widać, że twórcy jeszcze bardziej niż w poprzednich sezonach animacji postawili na dialog społeczny i polityczne intrygi z siatką powiązań w tle, gdzie ,,za tym wszystkim" stoi ktoś niezwykle potężny.
[Zamknij]
Pierwsze dwa odcinki 3 serii "Ligii Młodych" oceniam więc na: 8,5/10.

Q

Powrót "Young Justice" już lada moment.Pierwotnie w artykule Collider, podano też datę premiery 21 października. Później informację tę usuniętą, ale najwyraźniej  "Young Justice: Phantoms" w ofercie HBO Max wskoczy na miejsce serialu "Titans". Nowy sezon będzie liczył 26 odcinków.

20 odcinków jest już w pełni ukończonych a pozostałe 6 jest w post-produkcji.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

bazzy

gdzie mozna ogladac z napisamy polskimi albo lektorem 3 sezon young justice?

Q

Trzeba czekać, aż raczą dodać na polskim HBO Max.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Serial ma powrócić na Netflix. Teraz tylko trzymać kciuki żeby wszystkie sezony, bo dwa kiedyś tam były... Niewiadomo również niestety kiedy to się stanie.