Aktualności:

"Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1" w sprzedaży od 17 lipca.

Menu główne

Arkham Shadow

Zaczęty przez MJ, 03 Maj 2024, 12:21:45

MJ

Kolejna gra z serii Arkham, brzmi ciekawie, wygląda klimatycznie, ale po raz kolejny nie jest to to czego najbardziej oczekują fani gdyż jest to VR.

https://www.youtube.com/watch?v=XpN_Abd1RQc

Patrząc na trailer wygląda na to że Szczurołap pojawi się w tej grze.

W Gotham Knights nie mogliśmy grać Batmanem.
Suicide Squad Kill the Justice League z tego co mi wiadomo też nie zostało najlepiej przyjęte.
Arkham Shadow coś na co wszyscy czekali w formie, której nikt nie chce, po raz trzeci dziwny ruch ze strony WB, jakby nie mogli po prostu zrobić kolejnej pełnoprawnej części Arkham z Batmanem w roli głównej na normalne konsole.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

LelekPL

Ehh, kolejny zawód jeśli chodzi o serię Arkham. No nic, może kiedyś będzie jeszcze pełnoprawna kontynuacja tej serii.

MJ

Jedyny plus jest taki, że faktycznie pokazują że nie skończyli z uniwersum Arkham, więc jest szansa na kolejną pełnoprawną grę, choćby hipotetyczna. Jest tyle dobrych pomysłów na kontynuacje Arkham Orgins, Arkham Unleashed, Arkham Long Halloween, do wyboru do koloru.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Crowridd

Przyznam, że klimat w trailerze jest dobry - jak większość fanów liczyłem na grę na konsoli.
Ciekawe, ilu jest użytkowników platformy, na którą ma to wyjść (sądzę, że mniej niż na konsolach) i jak Warner chce z tego wyciągnąć dobre pieniądze.
Z drugiej strony mogli zapowiedzieć nowe Arkham na komórki z mikropłatnościami.

Leon Kennedy

Brawo WB. Każdy czekał właśnie na tą zapowiedź gry z Gackiem... Pewnie jeszcze lata im zajmie ogarnięcie konkretnego tytułu z nim w roli głównej... Szkoda. Ale chociaż dzięki temu postanowiłem wrócić do serii Arkham i jej ostatniej odsłony. Ograłem na premierę, czyli lata temu i bez DLC. Więc trochę nowego kontentu czeka i masa strojów 🙃 Na Shadow nie czekam. Nie mam nawet VR.

Crowridd

Wyrazy współczucia, że znowu przed Tobą niektóre misje Riddlera z użyciem Batmobilu oraz oczywiście walki z czołgami Milicji ;D Przyjemność z gry dla mnie przy tym tytule to jakieś 1,5/10.

Co do DLC to będzie dla Ciebie super spędzony czas.

Jutro premiera zwiastuna filmowego gry Arkham Shadow.

newtime

Cytat: Crowridd w 06 Czerwiec  2024, 10:41:49Wyrazy współczucia, że znowu przed Tobą niektóre misje Riddlera z użyciem Batmobilu oraz oczywiście walki z czołgami Milicji ;D Przyjemność z gry dla mnie przy tym tytule to jakieś 1,5/10.

Kiedy ostatnio wróciłem do AK wiedząc ze gra wygląda tak a nie inaczej, to grało mi się niesamowicie przyjemnie, ogólnie mocno podskoczyła w moim rankingu  ;) 


Crowridd

Nie no, sama w sobie rozgrywka i fabuła to bajka, jednak w moim przypadku 70% czasu gry to przechodzenie questów z czołgiem, więc funu z gry jako całości nie miałem niestety  w ogóle. Chyba 8. Quest Riddlera, gdzie trzeba było przejechać tunel 3x był straszny.

MJ

Polecam zebrać wszystkie zagadki Riddlera w  grze pierwszej, potem w nowej grze + można swobodnie przemieszczać się z lokacji do lokacji bez zbierania trofeów itp.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Crowridd

#9
Chodziło mi o questy z Riddlerem i Catwoman - bez tego można ukończyć grę i przeprowadzić Knightfall, natomiast uważam, że poziom trudności i czas, jaki trzeba poświęcić żeby zaliczyć te "rajdy" są niedorzeczne. No i z tego co pamiętam, to "pełny" Upadek Rycerza widzimy dopiero po przejściu tych chorych zadań.

Myślę, że przy Arkham Shadow (jeżeli w ogóle będzie Batmobil) takich absurdów już nie będzie.

LelekPL



Na zwiastunie wygląda fajnie, fabuła też super... tylko czemu to nie jest gra AAA na wszystkie platformy. Skopany świetny pomysł na nową grę.

Crowridd

#11
Dziwny design postaci -  jakby z animacji dla dzieci. Muzyka nie pasuje mi do Batmana. Takie o.

Leon Kennedy

#12
Cytat: Crowridd w 06 Czerwiec  2024, 10:41:49Wyrazy współczucia, że znowu przed Tobą niektóre misje Riddlera z użyciem Batmobilu oraz oczywiście walki z czołgami Milicji ;D Przyjemność z gry dla mnie przy tym tytule to jakieś 1,5/10.

Co do DLC to będzie dla Ciebie super spędzony czas.


Wiem. Trochę mnie to odstrasza. Pewnie zbiorem coś, ale i część porostu oleje. A te walki batmobilem... Weź mi nie przypominaj 🙃

Co DLC, to słyszałem mieszane opinie, ale one przekonały mnie do ponownego zakupu i masa dodanej zawartości.
I fakt, że przeszedłem to tylko raz.

CytatJutro premiera zwiastuna filmowego gry Arkham Shadow.

Zwiastun do Shadow klimatyczny. Nawet sprawia, że człowiek by zagrał. No cóż, ma to być ten oculus czyli jeśli nic się nie zmieni, to nigdy nie ogram.

LelekPL


MJ

Facet mówi że gra jest wielkości Arkham Asylum i jest to kuszące dosyć, mocno zachwalają sposób w jaki rozwiązali problem walki w grach VR, powoli zaczynam się zastanawiać czy nie dać tej grze szansy. Chociaż to kupa szmalcu.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...