Aktualności:

"Batman: Caped Crusader" ("Batman: Mroczny Mściciel") w Prime Video od 1 sierpnia.

Menu główne

The Penguin / Pingwin (mini-serial max, 2024)

Zaczęty przez Juby, 13 Październik 2022, 08:36:45

Juby

Cytat: Q w 03 Listopad  2023, 01:40:58Przez strajki aktorów i scenarzystów, "The Penguin" nie zadebiutuje wiosną przyszłego roku. Trzeba będzie poczekać do jesieni 2024.
Nigdy wcześniej nie było mowy o wiośnie, serial zapowiadany był po prostu na rok 2024, więc póki co nie ma mowy o żadnym przesunięciu. A że nie wyjdzie na wiosnę było oczywiste, przerwali zdjęcia chyba w połowie nagrywania.

Q

Daty premiery nie wyznaczali, ale z tego artykułu wynika, że pierwotnie chcieli dodać Pingwina do oferty na wiosnę.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Wiadomo, że teraz tak wynika, muszą wyrobić dzienną ilość newsów. ;)

W każdym razie, wczoraj doszli do porozumienia. Strajk oficjalnie się kończy dziś o godz. 9:01 naszego czasu:
https://deadline.com/2023/11/sag-strike-ends-actors-studios-deal-contract-1235566470/

Także spinać terminy i mogą ruszać ze zdjęciami do serialu dalej (do The Batman też oby ruszyli jak najszybciej, a Superman Gunna podobno ma przesunięty start zdjęć ze stycznia na marzec).

Leon Kennedy

Koniec? Dogadali się? W końcu. W końcu!! Nic tylko się cieszyć i niech się zabierają do roboty! Wszyscy 🙋


Leon Kennedy

Właśnie chciałem wrzucić. Jest klimacik, to im trzeba ponownie przyznać i Pingwin w wykonaniu Farrella, to będzie istny majstersztyk... Ale inaczej być nie mogło! W końcu już nam to pokazał, ale tutaj będzie go znacznie, znacznie więcej 😆 Tylko zaoszczyli mi apetyt na kontynuację The Batman... Cholerna obsuwa!!! Dobrze, że Pingwin wlatuje. A potem Batman uderza 😄

Miss_Quinn

Zwiastun robi wrażenie i spełnił swoją role, bo mnie wciągu tej 1:21 zaintrygował mnie na tyle że nie mogę się doczekać premiery odcinków.
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Miss_Quinn


Dzisiaj wleciał nowy zwiastun i dalej nie mogę się doczekać premiery odcinków.
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Juby

Jest też wersja PL:

I klimatyczny plakat:


Szkoda, że wciąż nie podali konkretnej daty premiery pierwszych odcinków. Będę oglądał, a tuż przed planuję powtórzyć Batmana Reeves'a :)

Leon Kennedy

Tak czy siak ukazanie się tego serialu napawa sporym optymizmem, że dostaniemy kontynuację The Batman, a nie jego kasację o którą ciągle trochę się boję... Sam zwiastun bardzo dobry. Czekam gorąco i liczę na mocny klimat! Pingwin zarządzi całym Gotham! A Colin wiadomo da bardzo dobry występ.

LelekPL

Zwiastun taki sobie - wygląda jak zwykły serial kryminalny i na razie wciąż nie wiem czemu ta historia jest warta opowiedzenia.

Póki co nadal pachnie mi to "contentem", który sobie prezesi zażyczyli, żeby zrobić cokolwiek byle zwiększyć ofertę Max, a nie coś na co ktoś miał pomysł i bardzo chciał to opowiedzieć. No, ale zobaczymy. Może najlepsze momenty ukrywają przed nami.

MJ

Mam podobne odczucia co Lelek, wiele ten zwiastun nie wniósł.
Jednakże mam nadzieje że dostali zielone światło na wprowadzenie kilku pomniejszych postaci z galerii łotrów, nowa interpretacja to zawsze jakiś smaczek.
Sofia nie jest Gigante, bardziej Petite, co jest na minus (w Gotham zrobili tak samo) pytanie czy pojawi się Alberto? Jeśli tak to możemy spodziewać się czegoś ciekawego, dobrze zekranizowane Long Halloween to by było coś. Gdyby Pingwin posłużył jako wprowadzenie do tej historii wszystko ładnie by się połączyło, ale Rzymianin nie żyje więc nie sądzę by sięgnęli po te rozwiązanie.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

LelekPL

#42
Alberto jest w zwiastunie więc na pewno się pojawi, ale fabuła nie wydaje się mieć wiele wspólnego z Long Halloween

MJ

Bardziej miałem na myśli że Pingwin będzie takim wprowadzeniem, czyli przedstawi postacie, które w przyszłości czyli np The Batman II mogłyby istotnymi graczami, ale czas pokaże, pewnie nie sięgną po takie rozwiązanie.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Juby

Według THR serial ma zadebiutować w całości na max 19 września.