Aktualności:

"Batman. Failsafe. Tom 1" w sprzedaży od 19 czerwca.

Menu główne

Nie drażnij Wooki3go

Zaczęty przez Shadow of the Bat, 01 Listopad 2020, 12:57:32

Shadow of the Bat

Mój kanał na you tube którego po większym zastoju próbuję rozruszać. Wrzucam na niego recenzje filmów, gier, czasem gameplaye oraz kompilacje. Obecnie jest nieco przetrzebiony, ale nadal znajdziecie na nim parę ciekawych filmów.

Na początek recenzja i opinia na temat najnowszego odcinka serialu The Mandalorian.


Juby

Jakiś czas temu (zanim wróciłeś na forum) szukałem twojego kanału, bo pamiętam że podawałeś tu link do video-recenzji Jokera z Phoenixem (i do BvS kilka lat temu chyba też). Chyba je usunąłeś, bo nie widzę żadnych materiałów o Batmanie na twoim kanale.

Nie myślałeś o zmianie nicku na forum, aby pasował do twoich pozostałych kont w sieci? Jeśli napiszesz do Q prywatną wiadomość, na pewno byłby w stanie zmienić twoją nazwę na Wooki3. ;)

Shadow of the Bat

Usunąłem je ponieważ you tube mi je poblokował. Ale do jednego i drugiego filmu zamierzam jeszcze wrócić. Obejrzałem sobie te recenzje jeszcze raz i potrafię to zrobić lepiej. Na pewno wezmę na warsztat BvS, Batmany Burtona, Nolana, Batman TAS, Jokera, serię gier Arkham i zamierzam zrobić zapowiedź The Batman, ale to bliżej premiery. Na razie chcę dokończyć recenzję pierwszego sezonu Mando, zagrajmy z Mafii no i szykuję także zagrajmy ze Star Wars Squadrons. Do tego chcę zrobić film przekrojowy o gatunku Cyberpunk. Planów mam sporo, potrzeba tylko czasu. ;)

Odnośnie nicku to na stronie o Batmanie wolę być "Cieniem Nietoperza" z moimi ukochanymi TASowymi ozdobnikami.

Shadow of the Bat

Wczoraj miałem przyjemność obejrzeć drugi odcinek drugiego sezonu Mandalorianina i ponownie dzielę się swoją opinią. ;)


Shadow of the Bat

Kolejny odcinek Mando to w moim odczuciu spektakularny powrót do formy. Moja opinia poniżej.


Shadow of the Bat

Odcinek czwarty był w moim odczuciu fenomenalny. Akcja, humor, niespodzianki fabularne. Oby tak dalej.


Shadow of the Bat

Kolejny fenomenalny odcinek. Aż trudno w to uwierzyć, ale drugi sezon ma szansę być nawet lepszy niż pierwszy jeśli jakość odcinków będzie szła tak ostro w górę.


Shadow of the Bat

Zrobiłem recenzję pierwszego i drugiego sezonu The Mandalorian i poprawioną wersję wrzuciłem na YT.


Ponieważ jest to forum o Batku to chciałbym dodać że w tym roku pojawią się u mnie recenzje Zack Snyder's Justice League, The Long Haloween. Przed premierą The Batman zrobię także serię recenzji filmów o Batmanie począwszy od Batmana Burtona z 1989 do Batman v Superman Snydera. To wszystko oprócz filmów ze Star Wars a pewnie i Wiedźmin gdzieś tam się wciśnie. :D

Założyłem także fanpage kanału na FB więc jeśli ktoś jest zainteresowany to zostawiam link: https://tiny.pl/rjg5m

Będzie się działo. ;)

Juby

O! Na recenzje Snyder Cut i Batmanów z chęcią zerknę. :)