Aktualności:

"Batman. Dylan Dog/Batman. Cień nietoperza. Tom 1" w sprzedaży od 19 czerwca.

Menu główne

Zack Snyder's Justice League

Zaczęty przez Juby, 18 Kwiecień 2020, 17:17:21

Juby

Źle zrozumiałeś Leon. Kontaktował się, ale nie w sprawie dokrętek, a dogrania kwestii dialogowych do scen, które wyleciały, kiedy Warner wymienił Snydera na Whedona. Pewnie mają sporo postsynchronów do uzupełnienia. Nie sądzę, aby w czasach pandemii, kiedy studia filmowe nie mogą nagrywać swoich hitów, Zack dostał zgodnę na nagrywanie nowych scen.

Więcej szczegółów w artykule na THR:
https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/justice-league-snyder-cut-plans-revealed-it-will-be-an-new-thing-1295102

Leon Kennedy


Q

Co ciekawe scena po napisach z Deathstrokiem, w wersji Snydera może być inna, albo dłuższa.

original end credit scene - zasugerował Joe Manganiello

https://twitter.com/JoeManganiello/status/1263177577855774721

W oparciu o emotki zamieszczone przez Joe, przypuszcza się, że być może powstała jakaś walka pomiędzy Deathstrokiem a Batmanem.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Oficjalna zapowiedź HBO Max.


Night_Wing [usunięty]

Zack Snyder, to jedna z najważniejszych osobistości dla ogólnego dziedzictwa Kinowego Uniwersum Komiksowego ostatnich lat, ba, w ogóle jedna z najznakomitszych postaci tej specjalności i zasług w dziejach kina rozrywkowego. Wiem, jest to z goła kontrowersyjne myślenie tudzież założenie, jednak co by się o Zacku nie mówiło, niepotrzebne moim zdaniem jest usilne spychanie go gdzieś na boczne tory! Przeszedł w życiu nie mało, momentami krwawił tylko dla siebie, niczym Daredevil. Wizja wyłaniająca się w jego filmach z Kinowego Uniwersum DC Comics emanowała świeżością, odwagą myśli i idei; Snyder prowadził w nich dialog ze społeczeństwem, przemawiał do oglądającego, a nie po prostu tylko adaptował określone realia komiksów z tego Uniwersum, na, obraz kina. Czy nie byłoby może i kontrowersyjnym, ale jednak dość odważnym działaniem, wydanie obrazu "Justice League: Zack Snyder Cut", w formacie zapisu filmu na dyskach: Blu-Ray, Blu-Ray 4K i DVD? Warner Bros, dystrybutorzy i wszyscy ci, którzy zajmowaliby się tego rodzaju implementacją filmu na odpowiednie nośniki ostatecznie nie straciliby na tym procesie. Fani, może nie wszyscy, ale większość na pewno, z chęcią obejrzeliby "Snyder Cut" w domowym zaciszu, w odpowiednio wybranej przez siebie jakości i warunkach. Dodatkowo taki okaz do kolekcji! Ha!

Juby

#20
Wydań DVD, Blu-ray i UHD pewnie się doczekamy (chciałbym), ale najpierw przez dłuższy czas wersja Snydera musi być ekskluzywną zawartością platformy HBO Max, żeby nie tracili abonamentów. W takim celu głównie powstaje.

Leon Kennedy


Juby

I link bezpośredni:


Niezły klimat, ale design Darkseida mi się nie podoba. Wolałbym stricte komiksowy wygląd, tak jak zrobili to z Thanosem w MCU, a na tym ujęciu widzę kolejnego przygarbionego stwora podobnego do Doomsdaya z BvS.

Leon Kennedy

Obyś się mylił i Darek był podobny do siebie jak najmocniej tylko to możliwe.. Szkoda, że jak widać chyba tak nie będzie 😅

Rado

Ogólnie spoko, tylko po co mu ta dzida? Ja chyba nie widziałem nigdzie Darkseida posługującego się jakąkolwiek bronią.

Juby

Powracają plotki o cameo Green Lanterna z 2011 roku.
https://www.comicbookmovie.com/green_lantern/ryan-reynolds-rumored-to-return-as-green-lantern-for-zack-snyders-justice-league-cameo-a176291

Czyli film z Reynoldsem mógłby w ten sposób zastąpić Man of Steel w roli przyszywanego pierwszego filmu kinowego uniwersum DC. ;D

Leon Kennedy

Kurcze, jedno zaskoczenie goni drugie zaskoczenie 😋. Aż strach pomyśleć na co jeszcze co niektórzy wpadną 😏

JubyWierny ze Stefanem z BvS Ultimate Cut. Znaczna poprawa względem fatalnej wersji Whedona.

Leon Kennedy

Zgadzam się poprawa jest widoczna nawet na tym średniej jakości zdjęciu. Mam nadzieję, ze i w samym filmie będzie z niego bardziej kozak niż u Whedona.

Juby